Skiweer Klein-Polen
Weersverwachting in de woiwodschap Klein-Polen voor 87 Skigebieden - Weer in de bergen in de woiwodschap Klein-Polen voor 7 dagen
Weer Klein-Polen
Weer in de woiwodschap Klein-Polen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de woiwodschap Klein-Polen voor 87 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Klein-Polen
- Klein-Polen – Beperken tot
Toeristische regio:
Klein-Polen – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 743 m | Dal 678 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 2/15 °C |
vr | 4/13 °C | 4/14 °C |
za | 6/10 °C | 6/11 °C |
zo | 4/8 °C | 4/9 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 743 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 678 m | 2/15 °C | 4/14 °C | 6/11 °C | 4/9 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 905 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 723 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 3/15 °C |
vr | 4/13 °C | 5/14 °C |
za | 6/10 °C | 7/11 °C |
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 723 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 640 m | 3/15 °C | 5/14 °C | 7/11 °C | 5/9 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 330 m | Dal 280 m |
|---|---|---|
do | 3/17 °C | 4/18 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 7/12 °C | 8/13 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 330 m | 3/17 °C | 6/18 °C | 7/12 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 280 m | 4/18 °C | 7/19 °C | 8/13 °C | 6/11 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 839 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 2/13 °C |
vr | 3/12 °C | 4/12 °C |
za | 5/9 °C | 6/9 °C |
zo | 3/7 °C | 4/7 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 839 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 802 m | Dal 728 m |
|---|---|---|
do | 2/13 °C | 2/14 °C |
vr | 4/12 °C | 4/13 °C |
za | 6/9 °C | 6/10 °C |
zo | 4/7 °C | 4/8 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 802 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Dal 728 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 899 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 2/13 °C |
vr | 3/12 °C | 4/12 °C |
za | 5/9 °C | 6/9 °C |
zo | 3/7 °C | 4/7 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 899 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 854 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 526 m | Dal 428 m |
|---|---|---|
do | 2/16 °C | 2/17 °C |
vr | 5/16 °C | 5/17 °C |
za | 6/16 °C | 6/17 °C |
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 6/20 °C | 6/21 °C |
di | 7/17 °C | 7/18 °C |
wo | 5/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 526 m | 2/16 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 9/16 °C | 6/20 °C | 7/17 °C | 5/18 °C |
| Dal 428 m | 2/17 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 9/17 °C | 6/21 °C | 7/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
do | 3/15 °C | 3/16 °C |
vr | 6/16 °C | 6/17 °C |
za | 6/15 °C | 6/16 °C |
zo | 6/12 °C | 6/13 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 580 m | 3/15 °C | 6/16 °C | 6/15 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 9/13 °C |
| Dal 520 m | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 420 m | Dal 285 m |
|---|---|---|
do | 4/16 °C | 5/17 °C |
vr | 7/17 °C | 8/18 °C |
za | 7/16 °C | 8/17 °C |
zo | 7/13 °C | 8/14 °C |
ma | 7/14 °C | 8/15 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 10/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 420 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/16 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 8/14 °C | 10/14 °C |
| Dal 285 m | 5/17 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 9/15 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 2/15 °C |
vr | 4/13 °C | 4/14 °C |
za | 6/10 °C | 6/11 °C |
zo | 4/8 °C | 4/9 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 780 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 690 m | 2/15 °C | 4/14 °C | 6/11 °C | 4/9 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 452 m |
|---|---|---|
do | 3/16 °C | 4/16 °C |
vr | 6/17 °C | 7/17 °C |
za | 6/16 °C | 7/16 °C |
zo | 6/13 °C | 7/13 °C |
ma | 6/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 520 m | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 9/14 °C |
| Dal 452 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/16 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 8/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
do | 3/16 °C | 4/16 °C |
vr | 6/17 °C | 7/17 °C |
za | 6/16 °C | 7/16 °C |
zo | 6/13 °C | 7/13 °C |
ma | 6/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 540 m | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 9/14 °C |
| Dal 450 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/16 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 8/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 375 m | Dal 281 m |
|---|---|---|
do | 4/17 °C | 5/17 °C |
vr | 7/18 °C | 8/18 °C |
za | 7/17 °C | 8/17 °C |
zo | 7/14 °C | 8/14 °C |
ma | 7/15 °C | 8/15 °C |
di | 8/15 °C | 9/15 °C |
wo | 10/15 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 375 m | 4/17 °C | 7/18 °C | 7/17 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 8/15 °C | 10/15 °C |
| Dal 281 m | 5/17 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 9/15 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 675 m | Dal 535 m |
|---|---|---|
do | 2/15 °C | 2/16 °C |
vr | 5/16 °C | 5/17 °C |
za | 6/10 °C | 6/11 °C |
zo | 4/8 °C | 4/9 °C |
ma | 5/11 °C | 5/12 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 675 m | 2/15 °C | 5/16 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 535 m | 2/16 °C | 5/17 °C | 6/11 °C | 4/9 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 340 m | Dal 275 m |
|---|---|---|
do | 3/17 °C | 4/18 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 7/12 °C | 8/13 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 340 m | 3/17 °C | 6/18 °C | 7/12 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 275 m | 4/18 °C | 7/19 °C | 8/13 °C | 6/11 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 847 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 2/13 °C |
vr | 3/12 °C | 4/12 °C |
za | 5/9 °C | 6/9 °C |
zo | 3/7 °C | 4/7 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 847 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 612 m | Dal 503 m |
|---|---|---|
do | 2/15 °C | 3/16 °C |
vr | 5/16 °C | 6/17 °C |
za | 6/10 °C | 7/11 °C |
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 612 m | 2/15 °C | 5/16 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 503 m | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/11 °C | 5/9 °C | 6/12 °C | 7/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 545 m | Dal 497 m |
|---|---|---|
do | 3/16 °C | 3/16 °C |
vr | 5/15 °C | 5/15 °C |
za | 7/12 °C | 7/12 °C |
zo | 5/10 °C | 5/10 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 545 m | 3/16 °C | 5/15 °C | 7/12 °C | 5/10 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Dal 497 m | 3/16 °C | 5/15 °C | 7/12 °C | 5/10 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 939 m | Dal 919 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 939 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 919 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 951 m | Dal 901 m |
|---|---|---|
do | 0/13 °C | 0/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/14 °C |
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 7/13 °C | 7/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 951 m | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 901 m | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 4/18 °C | 5/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 942 m | Dal 913 m |
|---|---|---|
do | 0/13 °C | 0/13 °C |
vr | 3/13 °C | 3/13 °C |
za | 4/13 °C | 4/13 °C |
zo | 7/13 °C | 7/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 3/15 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 942 m | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 913 m | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 952 m | Dal 892 m |
|---|---|---|
do | 0/13 °C | 0/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/14 °C |
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 7/13 °C | 7/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 952 m | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 892 m | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 4/18 °C | 5/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
do | 3/16 °C | 4/16 °C |
vr | 6/17 °C | 7/17 °C |
za | 6/16 °C | 7/16 °C |
zo | 6/13 °C | 7/13 °C |
ma | 6/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 540 m | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 9/14 °C |
| Dal 500 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/16 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 8/14 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 909 m | Dal 886 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 909 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 886 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 898 m | Dal 867 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 898 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 867 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 560 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
do | 2/15 °C | 3/16 °C |
vr | 5/16 °C | 6/17 °C |
za | 6/10 °C | 7/11 °C |
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 560 m | 2/15 °C | 5/16 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 430 m | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/11 °C | 5/9 °C | 6/12 °C | 7/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 2/14 °C |
vr | 4/13 °C | 4/13 °C |
za | 6/10 °C | 6/10 °C |
zo | 4/8 °C | 4/8 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 800 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 750 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 985 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 1/12 °C | 1/13 °C |
vr | 3/11 °C | 3/12 °C |
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 3/6 °C | 3/7 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | 4/13 °C | 4/14 °C |
wo | 4/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 985 m | 1/12 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 4/13 °C |
| Dal 900 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
do | 2/13 °C | 2/15 °C |
vr | 5/14 °C | 5/16 °C |
za | 6/6 °C | 6/10 °C |
zo | 4/5 °C | 4/8 °C |
ma | 5/9 °C | 5/11 °C |
di | 6/11 °C | 6/13 °C |
wo | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 740 m | 2/13 °C | 5/14 °C | 6/6 °C | 4/5 °C | 5/9 °C | 6/11 °C | 6/16 °C |
| Dal 660 m | 2/15 °C | 5/16 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 995 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
do | 1/12 °C | 1/13 °C |
vr | 3/11 °C | 3/12 °C |
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 3/6 °C | 3/7 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | 4/13 °C | 4/14 °C |
wo | 4/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 995 m | 1/12 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 4/13 °C |
| Dal 930 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 598 m | Dal 502 m |
|---|---|---|
do | 2/15 °C | 2/16 °C |
vr | 6/15 °C | 6/16 °C |
za | 7/17 °C | 7/18 °C |
zo | 8/17 °C | 8/18 °C |
ma | 6/18 °C | 6/19 °C |
di | 9/16 °C | 9/17 °C |
wo | 10/12 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 598 m | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/17 °C | 6/18 °C | 9/16 °C | 10/12 °C |
| Dal 502 m | 2/16 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 8/18 °C | 6/19 °C | 9/17 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 962 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 0/13 °C | 0/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/14 °C |
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 7/13 °C | 7/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 962 m | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 850 m | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 4/18 °C | 5/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 330 m | Dal 270 m |
|---|---|---|
do | 3/17 °C | 4/18 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 7/12 °C | 8/13 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 330 m | 3/17 °C | 6/18 °C | 7/12 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 270 m | 4/18 °C | 7/19 °C | 8/13 °C | 6/11 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 475 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
do | 2/17 °C | 2/17 °C |
vr | 5/17 °C | 5/17 °C |
za | 6/17 °C | 6/17 °C |
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 6/21 °C | 6/21 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 5/19 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 475 m | 2/17 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 9/17 °C | 6/21 °C | 7/18 °C | 5/19 °C |
| Dal 430 m | 2/17 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 9/17 °C | 6/21 °C | 7/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 905 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 905 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 890 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 848 m | Dal 834 m |
|---|---|---|
do | 2/13 °C | 2/13 °C |
vr | 4/12 °C | 4/12 °C |
za | 6/9 °C | 6/9 °C |
zo | 4/7 °C | 4/7 °C |
ma | 4/14 °C | 4/14 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 848 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Dal 834 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
51-87 van 87 skigebieden

