Skiweer Krasnodat
Weersverwachting in de regio Krasnodar voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Krasnodar voor 7 dagen
Weer Krasnodat
Weer in de regio Krasnodar voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Krasnodar voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Krasnodat
- Krasnodat – Beperken tot
Provincie:
Krasnodat – Gaan naarBergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2509 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
wo | 0/2 °C | 11/13 °C |
do | -1/13 °C | 10/15 °C |
vr | 2/8 °C | 8/8 °C |
za | 1/2 °C | 10/10 °C |
zo | 1/11 °C | 8/11 °C |
ma | -1/13 °C | 9/13 °C |
di | 0/2 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2509 m | 0/2 °C | -1/13 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | -1/13 °C | 0/2 °C |
| Dal 940 m | 11/13 °C | 10/15 °C | 8/8 °C | 10/10 °C | 8/11 °C | 9/13 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2172 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
wo | 0/2 °C | 11/13 °C |
do | -1/13 °C | 10/15 °C |
vr | 2/8 °C | 8/8 °C |
za | 1/2 °C | 10/10 °C |
zo | 1/11 °C | 8/11 °C |
ma | -1/13 °C | 9/13 °C |
di | 0/2 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2172 m | 0/2 °C | -1/13 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | -1/13 °C | 0/2 °C |
| Dal 960 m | 11/13 °C | 10/15 °C | 8/8 °C | 10/10 °C | 8/11 °C | 9/13 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2256 m | Dal 949 m |
|---|---|---|
wo | 2/12 °C | 11/13 °C |
do | 1/15 °C | 10/15 °C |
vr | 4/8 °C | 8/8 °C |
za | 4/8 °C | 10/10 °C |
zo | 3/11 °C | 8/11 °C |
ma | 1/13 °C | 9/13 °C |
di | 2/12 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2256 m | 2/12 °C | 1/15 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 2/12 °C |
| Dal 949 m | 11/13 °C | 10/15 °C | 8/8 °C | 10/10 °C | 8/11 °C | 9/13 °C | 9/12 °C |
1-3 van 3 skigebieden





