Skiweer Rusland

Weersverwachting in Rusland voor 146 Skigebieden - Weer in de bergen in Rusland voor 7 dagen


Weer Rusland

Weer in Rusland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Rusland voor 146 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rusland

1-50 van 146 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2509 m Dal 940 m
zo
bewolkt
1/11 °C 9/12 °C
ma
buien
0/10 °C 10/10 °C
di
ijzel
1/8 °C 9/9 °C
wo
buien
3/12 °C 11/12 °C
do
buien
2/12 °C 10/12 °C
vr
buien
4/9 °C 11/11 °C
za
buien
3/13 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
Berg 2509 m 1/11 °C 0/10 °C 1/8 °C 3/12 °C 2/12 °C 4/9 °C 3/13 °C
Dal 940 m 9/12 °C 10/10 °C 9/9 °C 11/12 °C 10/12 °C 11/11 °C 12/13 °C

Weer in skigebied Berg 1240 m Dal 390 m
zo
zonnig
-5/5 °C 1/11 °C
ma
bewolkt
-7/3 °C -1/9 °C
di
zonnig
-9/9 °C -3/15 °C
wo
bewolkt
-3/10 °C 3/16 °C
do
buien
-5/8 °C 1/14 °C
vr
bewolkt
-7/0 °C -1/6 °C
za
bewolkt
-8/6 °C -2/12 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 1240 m -5/5 °C -7/3 °C -9/9 °C -3/10 °C -5/8 °C -7/0 °C -8/6 °C
Dal 390 m 1/11 °C -1/9 °C -3/15 °C 3/16 °C 1/14 °C -1/6 °C -2/12 °C

Weer in skigebied Berg 3030 m Dal 1650 m
zo
bewolkt
1/11 °C 4/15 °C
ma
sneeuwbuien
0/2 °C 3/16 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 4/12 °C
wo
buien
3/12 °C 6/16 °C
do
buien
2/15 °C 5/19 °C
vr
buien
4/9 °C 7/13 °C
za
buien
3/14 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
Berg 3030 m 1/11 °C 0/2 °C 1/2 °C 3/12 °C 2/15 °C 4/9 °C 3/14 °C
Dal 1650 m 4/15 °C 3/16 °C 4/12 °C 6/16 °C 5/19 °C 7/13 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 3847 m Dal 2350 m
zo
helder
-9/2 °C -3/11 °C
ma
bewolkt
-7/2 °C -1/11 °C
di
sneeuwval
-7/1 °C -1/10 °C
wo
sneeuwbuien
-7/2 °C -1/11 °C
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/11 °C
vr
sneeuwbuien
-4/-1 °C 2/8 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/11 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
Berg 3847 m -9/2 °C -7/2 °C -7/1 °C -7/2 °C -4/2 °C -4/-1 °C -5/2 °C
Dal 2350 m -3/11 °C -1/11 °C -1/10 °C -1/11 °C 2/11 °C 2/8 °C 1/11 °C

Weer in skigebied Berg 745 m Dal 100 m
zo
zonnig
-2/12 °C 0/15 °C
ma
regen
1/6 °C 3/9 °C
di
bewolkt
0/9 °C 2/12 °C
wo
helder
1/16 °C 3/19 °C
do
zonnig
3/17 °C 5/20 °C
vr
helder
3/17 °C 5/20 °C
za
helder
6/19 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
regen
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
helder
za
helder
Berg 745 m -2/12 °C 1/6 °C 0/9 °C 1/16 °C 3/17 °C 3/17 °C 6/19 °C
Dal 100 m 0/15 °C 3/9 °C 2/12 °C 3/19 °C 5/20 °C 5/20 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 2172 m Dal 960 m
zo
bewolkt
1/11 °C 9/12 °C
ma
buien
0/10 °C 10/10 °C
di
ijzel
1/8 °C 9/9 °C
wo
buien
3/12 °C 11/12 °C
do
buien
2/12 °C 10/12 °C
vr
buien
4/9 °C 11/11 °C
za
buien
3/13 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
Berg 2172 m 1/11 °C 0/10 °C 1/8 °C 3/12 °C 2/12 °C 4/9 °C 3/13 °C
Dal 960 m 9/12 °C 10/10 °C 9/9 °C 11/12 °C 10/12 °C 11/11 °C 12/13 °C

Weer in skigebied Berg 2256 m Dal 949 m
zo
bewolkt
3/12 °C 9/12 °C
ma
buien
2/10 °C 10/10 °C
di
regen
3/9 °C 9/9 °C
wo
buien
5/12 °C 11/12 °C
do
buien
4/12 °C 10/12 °C
vr
buien
6/10 °C 11/11 °C
za
buien
5/13 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
Berg 2256 m 3/12 °C 2/10 °C 3/9 °C 5/12 °C 4/12 °C 6/10 °C 5/13 °C
Dal 949 m 9/12 °C 10/10 °C 9/9 °C 11/12 °C 10/12 °C 11/11 °C 12/13 °C

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 414 m
zo
zonnig
13/24 °C 15/26 °C
ma
zonnig
11/24 °C 13/26 °C
di
zonnig
12/25 °C 14/27 °C
wo
zonnig
11/25 °C 13/27 °C
do
zonnig
3/11 °C 5/13 °C
vr
zonnig
0/14 °C 2/16 °C
za
zonnig
4/20 °C 6/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 840 m 13/24 °C 11/24 °C 12/25 °C 11/25 °C 3/11 °C 0/14 °C 4/20 °C
Dal 414 m 15/26 °C 13/26 °C 14/27 °C 13/27 °C 5/13 °C 2/16 °C 6/22 °C

Weer in skigebied Berg 3168 m Dal 1636 m
zo
bewolkt
-5/6 °C 4/15 °C
ma
sneeuwbuien
-6/2 °C 3/16 °C
di
sneeuwval
-5/2 °C 4/12 °C
wo
sneeuwbuien
-3/2 °C 6/16 °C
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 5/19 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 7/13 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
Berg 3168 m -5/6 °C -6/2 °C -5/2 °C -3/2 °C -4/2 °C -2/2 °C -3/2 °C
Dal 1636 m 4/15 °C 3/16 °C 4/12 °C 6/16 °C 5/19 °C 7/13 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1047 m Dal 380 m
zo
regen
4/4 °C 6/8 °C
ma
helder
1/8 °C 3/13 °C
di
bewolkt
6/7 °C 8/12 °C
wo
bewolkt
2/9 °C 4/14 °C
do
buien
7/12 °C 9/17 °C
vr
zonnig
8/13 °C 10/18 °C
za
buien
4/7 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
buien
Berg 1047 m 4/4 °C 1/8 °C 6/7 °C 2/9 °C 7/12 °C 8/13 °C 4/7 °C
Dal 380 m 6/8 °C 3/13 °C 8/12 °C 4/14 °C 9/17 °C 10/18 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 852 m Dal 390 m
zo
regen
4/5 °C 6/8 °C
ma
helder
1/10 °C 3/13 °C
di
bewolkt
6/9 °C 8/12 °C
wo
bewolkt
2/11 °C 4/14 °C
do
buien
7/14 °C 9/17 °C
vr
zonnig
8/15 °C 10/18 °C
za
buien
4/9 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
buien
Berg 852 m 4/5 °C 1/10 °C 6/9 °C 2/11 °C 7/14 °C 8/15 °C 4/9 °C
Dal 390 m 6/8 °C 3/13 °C 8/12 °C 4/14 °C 9/17 °C 10/18 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 853 m Dal 361 m
zo
bewolkt
0/12 °C 4/16 °C
ma
regen
0/3 °C 4/7 °C
di
zonnig
-2/11 °C 2/15 °C
wo
bewolkt
0/13 °C 4/17 °C
do
zonnig
4/17 °C 8/21 °C
vr
zonnig
7/18 °C 11/22 °C
za
bewolkt
11/16 °C 15/20 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
regen
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 853 m 0/12 °C 0/3 °C -2/11 °C 0/13 °C 4/17 °C 7/18 °C 11/16 °C
Dal 361 m 4/16 °C 4/7 °C 2/15 °C 4/17 °C 8/21 °C 11/22 °C 15/20 °C

Weer in skigebied Berg 3260 m Dal 2120 m
zo
bewolkt
-3/6 °C 2/12 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/13 °C
di
sneeuwval
-3/2 °C 2/9 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/13 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/16 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 5/10 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
Berg 3260 m -3/6 °C -4/2 °C -3/2 °C -1/2 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/2 °C
Dal 2120 m 2/12 °C 1/13 °C 2/9 °C 4/13 °C 3/16 °C 5/10 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 943 m Dal 490 m
zo
zonnig
13/23 °C 15/25 °C
ma
zonnig
11/23 °C 13/25 °C
di
zonnig
12/24 °C 14/26 °C
wo
zonnig
11/24 °C 13/26 °C
do
zonnig
3/10 °C 5/12 °C
vr
zonnig
0/13 °C 2/15 °C
za
zonnig
4/19 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 943 m 13/23 °C 11/23 °C 12/24 °C 11/24 °C 3/10 °C 0/13 °C 4/19 °C
Dal 490 m 15/25 °C 13/25 °C 14/26 °C 13/26 °C 5/12 °C 2/15 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 172 m
zo
bewolkt
-4/3 °C -2/6 °C
ma
bewolkt
-2/4 °C 0/7 °C
di
bewolkt
-2/6 °C 0/9 °C
wo
zonnig
0/10 °C 2/13 °C
do
zonnig
2/13 °C 4/16 °C
vr
sneeuwbuien
1/10 °C 5/13 °C
za
helder
3/14 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
sneeuwbuien
za
helder
Berg 680 m -4/3 °C -2/4 °C -2/6 °C 0/10 °C 2/13 °C 1/10 °C 3/14 °C
Dal 172 m -2/6 °C 0/7 °C 0/9 °C 2/13 °C 4/16 °C 5/13 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 517 m Dal 158 m
zo
zonnig
0/11 °C 2/13 °C
ma
bewolkt
-2/9 °C 0/11 °C
di
zonnig
-4/15 °C -2/17 °C
wo
bewolkt
2/16 °C 4/18 °C
do
buien
0/14 °C 2/16 °C
vr
bewolkt
-2/6 °C 0/8 °C
za
bewolkt
-3/12 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 517 m 0/11 °C -2/9 °C -4/15 °C 2/16 °C 0/14 °C -2/6 °C -3/12 °C
Dal 158 m 2/13 °C 0/11 °C -2/17 °C 4/18 °C 2/16 °C 0/8 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 707 m Dal 460 m
zo
zonnig
11/26 °C 13/28 °C
ma
zonnig
10/26 °C 12/28 °C
di
zonnig
13/26 °C 15/28 °C
wo
zonnig
8/22 °C 10/24 °C
do
zonnig
4/14 °C 6/16 °C
vr
helder
1/16 °C 3/18 °C
za
bewolkt
4/18 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 707 m 11/26 °C 10/26 °C 13/26 °C 8/22 °C 4/14 °C 1/16 °C 4/18 °C
Dal 460 m 13/28 °C 12/28 °C 15/28 °C 10/24 °C 6/16 °C 3/18 °C 6/20 °C

Weer in skigebied Berg 1386 m Dal 535 m
zo
zonnig
-7/3 °C 0/10 °C
ma
bewolkt
-9/1 °C -2/8 °C
di
zonnig
-11/7 °C -4/14 °C
wo
bewolkt
-5/8 °C 2/15 °C
do
buien
-7/6 °C 0/13 °C
vr
bewolkt
-9/-2 °C -2/5 °C
za
bewolkt
-10/4 °C -3/11 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 1386 m -7/3 °C -9/1 °C -11/7 °C -5/8 °C -7/6 °C -9/-2 °C -10/4 °C
Dal 535 m 0/10 °C -2/8 °C -4/14 °C 2/15 °C 0/13 °C -2/5 °C -3/11 °C

Weer in skigebied Berg 1170 m Dal 800 m
zo
zonnig
12/22 °C 13/24 °C
ma
zonnig
10/22 °C 11/24 °C
di
zonnig
11/23 °C 12/25 °C
wo
zonnig
10/23 °C 11/25 °C
do
zonnig
2/9 °C 3/11 °C
vr
zonnig
-1/12 °C 0/14 °C
za
zonnig
3/18 °C 4/20 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1170 m 12/22 °C 10/22 °C 11/23 °C 10/23 °C 2/9 °C -1/12 °C 3/18 °C
Dal 800 m 13/24 °C 11/24 °C 12/25 °C 11/25 °C 3/11 °C 0/14 °C 4/20 °C

Weer in skigebied Berg 150 m Dal 30 m
zo
helder
1/12 °C 2/12 °C
ma
bewolkt
6/21 °C 7/21 °C
di
onweer
9/22 °C 10/22 °C
wo
bewolkt
2/11 °C 3/11 °C
do
bewolkt
-1/6 °C 0/6 °C
vr
helder
1/11 °C 2/11 °C
za
buien
7/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
onweer
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
Berg 150 m 1/12 °C 6/21 °C 9/22 °C 2/11 °C -1/6 °C 1/11 °C 7/15 °C
Dal 30 m 2/12 °C 7/21 °C 10/22 °C 3/11 °C 0/6 °C 2/11 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 193 m Dal 133 m
zo
zonnig
13/26 °C 13/26 °C
ma
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
di
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
wo
helder
16/27 °C 16/27 °C
do
helder
17/28 °C 17/28 °C
vr
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
za
buien
17/23 °C 17/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
Berg 193 m 13/26 °C 15/28 °C 15/28 °C 16/27 °C 17/28 °C 15/28 °C 17/23 °C
Dal 133 m 13/26 °C 15/28 °C 15/28 °C 16/27 °C 17/28 °C 15/28 °C 17/23 °C

Weer in skigebied Berg 471 m Dal 161 m
zo
zonnig
12/27 °C 14/30 °C
ma
zonnig
11/27 °C 13/30 °C
di
zonnig
14/27 °C 16/30 °C
wo
zonnig
9/23 °C 11/26 °C
do
zonnig
5/15 °C 7/18 °C
vr
helder
2/17 °C 4/20 °C
za
bewolkt
5/19 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 471 m 12/27 °C 11/27 °C 14/27 °C 9/23 °C 5/15 °C 2/17 °C 5/19 °C
Dal 161 m 14/30 °C 13/30 °C 16/30 °C 11/26 °C 7/18 °C 4/20 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 182 m Dal 57 m
zo
zonnig
14/30 °C 15/31 °C
ma
zonnig
13/30 °C 14/31 °C
di
zonnig
16/30 °C 17/31 °C
wo
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
do
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
vr
helder
4/20 °C 5/21 °C
za
bewolkt
7/22 °C 8/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 182 m 14/30 °C 13/30 °C 16/30 °C 11/26 °C 7/18 °C 4/20 °C 7/22 °C
Dal 57 m 15/31 °C 14/31 °C 17/31 °C 12/27 °C 8/19 °C 5/21 °C 8/23 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 370 m
zo
zonnig
14/25 °C 16/26 °C
ma
zonnig
12/25 °C 14/26 °C
di
zonnig
13/26 °C 15/27 °C
wo
zonnig
12/26 °C 14/27 °C
do
zonnig
4/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
1/15 °C 3/16 °C
za
zonnig
5/21 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 610 m 14/25 °C 12/25 °C 13/26 °C 12/26 °C 4/12 °C 1/15 °C 5/21 °C
Dal 370 m 16/26 °C 14/26 °C 15/27 °C 14/27 °C 6/13 °C 3/16 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 1004 m Dal 525 m
zo
bewolkt
-1/13 °C 2/15 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 4/7 °C
di
bewolkt
1/9 °C 4/11 °C
wo
bewolkt
1/13 °C 4/15 °C
do
regen
5/7 °C 8/9 °C
vr
zonnig
1/20 °C 4/22 °C
za
sneeuwval
0/2 °C 3/6 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
za
sneeuwval
Berg 1004 m -1/13 °C 1/2 °C 1/9 °C 1/13 °C 5/7 °C 1/20 °C 0/2 °C
Dal 525 m 2/15 °C 4/7 °C 4/11 °C 4/15 °C 8/9 °C 4/22 °C 3/6 °C

Weer in skigebied Berg 683 m Dal 275 m
zo
zonnig
14/25 °C 16/27 °C
ma
zonnig
12/25 °C 14/27 °C
di
zonnig
13/26 °C 15/28 °C
wo
zonnig
12/26 °C 14/28 °C
do
zonnig
4/12 °C 6/14 °C
vr
zonnig
1/15 °C 3/17 °C
za
zonnig
5/21 °C 7/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 683 m 14/25 °C 12/25 °C 13/26 °C 12/26 °C 4/12 °C 1/15 °C 5/21 °C
Dal 275 m 16/27 °C 14/27 °C 15/28 °C 14/28 °C 6/14 °C 3/17 °C 7/23 °C

Weer in skigebied Berg 800 m Dal 530 m
zo
zonnig
13/23 °C 14/25 °C
ma
zonnig
11/23 °C 12/25 °C
di
zonnig
12/24 °C 13/26 °C
wo
zonnig
11/24 °C 12/26 °C
do
zonnig
3/10 °C 4/12 °C
vr
zonnig
0/13 °C 1/15 °C
za
zonnig
4/19 °C 5/21 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 800 m 13/23 °C 11/23 °C 12/24 °C 11/24 °C 3/10 °C 0/13 °C 4/19 °C
Dal 530 m 14/25 °C 12/25 °C 13/26 °C 12/26 °C 4/12 °C 1/15 °C 5/21 °C

Weer in skigebied Berg 221 m Dal 140 m
zo
zonnig
13/26 °C 13/26 °C
ma
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
di
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
wo
helder
16/27 °C 16/27 °C
do
helder
17/28 °C 17/28 °C
vr
zonnig
15/28 °C 15/28 °C
za
buien
17/23 °C 17/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
Berg 221 m 13/26 °C 15/28 °C 15/28 °C 16/27 °C 17/28 °C 15/28 °C 17/23 °C
Dal 140 m 13/26 °C 15/28 °C 15/28 °C 16/27 °C 17/28 °C 15/28 °C 17/23 °C

Weer in skigebied Berg 1270 m Dal 670 m
zo
zonnig
-4/6 °C -1/10 °C
ma
bewolkt
-6/4 °C -3/8 °C
di
zonnig
-8/10 °C -5/14 °C
wo
bewolkt
-2/11 °C 1/15 °C
do
buien
-4/9 °C -1/13 °C
vr
bewolkt
-6/1 °C -3/5 °C
za
bewolkt
-7/7 °C -4/11 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 1270 m -4/6 °C -6/4 °C -8/10 °C -2/11 °C -4/9 °C -6/1 °C -7/7 °C
Dal 670 m -1/10 °C -3/8 °C -5/14 °C 1/15 °C -1/13 °C -3/5 °C -4/11 °C

Weer in skigebied Berg 135 m Dal 15 m
zo
helder
12/19 °C 13/20 °C
ma
helder
9/20 °C 10/21 °C
di
zonnig
13/29 °C 14/30 °C
wo
bewolkt
11/16 °C 12/17 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
11/22 °C 12/23 °C
za
bewolkt
9/15 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 135 m 12/19 °C 9/20 °C 13/29 °C 11/16 °C 10/20 °C 11/22 °C 9/15 °C
Dal 15 m 13/20 °C 10/21 °C 14/30 °C 12/17 °C 11/21 °C 12/23 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 555 m Dal 345 m
zo
zonnig
14/25 °C 16/26 °C
ma
zonnig
12/25 °C 14/26 °C
di
zonnig
13/26 °C 15/27 °C
wo
zonnig
12/26 °C 14/27 °C
do
zonnig
4/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
1/15 °C 3/16 °C
za
zonnig
5/21 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 555 m 14/25 °C 12/25 °C 13/26 °C 12/26 °C 4/12 °C 1/15 °C 5/21 °C
Dal 345 m 16/26 °C 14/26 °C 15/27 °C 14/27 °C 6/13 °C 3/16 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 2380 m Dal 1930 m
zo
helder
-3/10 °C -1/12 °C
ma
bewolkt
-1/10 °C 1/12 °C
di
ijzel
-1/9 °C 1/11 °C
wo
buien
-1/10 °C 1/12 °C
do
buien
2/10 °C 4/12 °C
vr
buien
2/7 °C 4/9 °C
za
buien
1/10 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
Berg 2380 m -3/10 °C -1/10 °C -1/9 °C -1/10 °C 2/10 °C 2/7 °C 1/10 °C
Dal 1930 m -1/12 °C 1/12 °C 1/11 °C 1/12 °C 4/12 °C 4/9 °C 3/12 °C

Weer in skigebied Berg 240 m Dal 72 m
zo
zonnig
12/28 °C 13/29 °C
ma
zonnig
11/28 °C 12/29 °C
di
zonnig
13/27 °C 14/28 °C
wo
zonnig
14/28 °C 15/29 °C
do
helder
13/28 °C 14/29 °C
vr
zonnig
9/21 °C 10/22 °C
za
zonnig
6/23 °C 7/24 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 240 m 12/28 °C 11/28 °C 13/27 °C 14/28 °C 13/28 °C 9/21 °C 6/23 °C
Dal 72 m 13/29 °C 12/29 °C 14/28 °C 15/29 °C 14/29 °C 10/22 °C 7/24 °C

Weer in skigebied Berg 1730 m Dal 830 m
zo
zonnig
-6/3 °C -1/9 °C
ma
bewolkt
-8/1 °C -3/7 °C
di
zonnig
-10/7 °C -5/13 °C
wo
bewolkt
-4/8 °C 1/14 °C
do
sneeuwbuien
-6/2 °C -1/12 °C
vr
bewolkt
-8/-2 °C -3/4 °C
za
bewolkt
-9/4 °C -4/10 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 1730 m -6/3 °C -8/1 °C -10/7 °C -4/8 °C -6/2 °C -8/-2 °C -9/4 °C
Dal 830 m -1/9 °C -3/7 °C -5/13 °C 1/14 °C -1/12 °C -3/4 °C -4/10 °C

Weer in skigebied Berg 351 m Dal 141 m
zo
zonnig
1/12 °C 2/13 °C
ma
bewolkt
-1/10 °C 0/11 °C
di
zonnig
-3/16 °C -2/17 °C
wo
bewolkt
3/17 °C 4/18 °C
do
buien
1/15 °C 2/16 °C
vr
bewolkt
-1/7 °C 0/8 °C
za
bewolkt
-2/13 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 351 m 1/12 °C -1/10 °C -3/16 °C 3/17 °C 1/15 °C -1/7 °C -2/13 °C
Dal 141 m 2/13 °C 0/11 °C -2/17 °C 4/18 °C 2/16 °C 0/8 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 886 m Dal 382 m
zo
regen
4/5 °C 6/7 °C
ma
helder
1/10 °C 3/12 °C
di
bewolkt
6/9 °C 8/11 °C
wo
bewolkt
2/11 °C 4/13 °C
do
buien
7/14 °C 9/16 °C
vr
zonnig
8/15 °C 10/17 °C
za
buien
4/9 °C 6/11 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
buien
Berg 886 m 4/5 °C 1/10 °C 6/9 °C 2/11 °C 7/14 °C 8/15 °C 4/9 °C
Dal 382 m 6/7 °C 3/12 °C 8/11 °C 4/13 °C 9/16 °C 10/17 °C 6/11 °C

Weer in skigebied Berg 122 m Dal 22 m
zo
helder
12/18 °C 13/19 °C
ma
helder
9/19 °C 10/20 °C
di
zonnig
13/28 °C 14/29 °C
wo
bewolkt
11/15 °C 12/16 °C
do
helder
10/19 °C 11/20 °C
vr
zonnig
11/21 °C 12/22 °C
za
bewolkt
9/14 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 122 m 12/18 °C 9/19 °C 13/28 °C 11/15 °C 10/19 °C 11/21 °C 9/14 °C
Dal 22 m 13/19 °C 10/20 °C 14/29 °C 12/16 °C 11/20 °C 12/22 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 260 m
zo
zonnig
11/26 °C 13/29 °C
ma
zonnig
10/26 °C 12/29 °C
di
zonnig
13/26 °C 15/29 °C
wo
zonnig
8/22 °C 10/25 °C
do
zonnig
4/14 °C 6/17 °C
vr
helder
1/16 °C 3/19 °C
za
bewolkt
4/18 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 560 m 11/26 °C 10/26 °C 13/26 °C 8/22 °C 4/14 °C 1/16 °C 4/18 °C
Dal 260 m 13/29 °C 12/29 °C 15/29 °C 10/25 °C 6/17 °C 3/19 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 447 m Dal 112 m
zo
helder
5/14 °C 7/17 °C
ma
regen
5/20 °C 7/23 °C
di
helder
10/19 °C 12/22 °C
wo
zonnig
6/13 °C 8/16 °C
do
helder
5/16 °C 7/19 °C
vr
helder
3/14 °C 5/17 °C
za
bewolkt
6/11 °C 8/14 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
regen
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 447 m 5/14 °C 5/20 °C 10/19 °C 6/13 °C 5/16 °C 3/14 °C 6/11 °C
Dal 112 m 7/17 °C 7/23 °C 12/22 °C 8/16 °C 7/19 °C 5/17 °C 8/14 °C

Weer in skigebied Berg 138 m Dal 15 m
zo
helder
12/19 °C 13/20 °C
ma
helder
9/20 °C 10/21 °C
di
zonnig
13/29 °C 14/30 °C
wo
bewolkt
11/16 °C 12/17 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
11/22 °C 12/23 °C
za
bewolkt
9/15 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 138 m 12/19 °C 9/20 °C 13/29 °C 11/16 °C 10/20 °C 11/22 °C 9/15 °C
Dal 15 m 13/20 °C 10/21 °C 14/30 °C 12/17 °C 11/21 °C 12/23 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 351 m
zo
helder
1/10 °C 5/14 °C
ma
regen
1/16 °C 5/20 °C
di
helder
6/15 °C 10/19 °C
wo
zonnig
2/9 °C 6/13 °C
do
helder
1/12 °C 5/16 °C
vr
helder
-1/10 °C 3/14 °C
za
bewolkt
2/7 °C 6/11 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
regen
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 860 m 1/10 °C 1/16 °C 6/15 °C 2/9 °C 1/12 °C -1/10 °C 2/7 °C
Dal 351 m 5/14 °C 5/20 °C 10/19 °C 6/13 °C 5/16 °C 3/14 °C 6/11 °C

Weer in skigebied Berg 195 m Dal 110 m
zo
zonnig
14/29 °C 14/30 °C
ma
zonnig
13/29 °C 13/30 °C
di
zonnig
16/29 °C 16/30 °C
wo
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
do
zonnig
7/17 °C 7/18 °C
vr
helder
4/19 °C 4/20 °C
za
bewolkt
7/21 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 195 m 14/29 °C 13/29 °C 16/29 °C 11/25 °C 7/17 °C 4/19 °C 7/21 °C
Dal 110 m 14/30 °C 13/30 °C 16/30 °C 11/26 °C 7/18 °C 4/20 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 170 m Dal 50 m
zo
helder
12/19 °C 13/20 °C
ma
helder
9/20 °C 10/21 °C
di
zonnig
13/29 °C 14/30 °C
wo
bewolkt
11/16 °C 12/17 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
11/22 °C 12/23 °C
za
bewolkt
9/15 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 170 m 12/19 °C 9/20 °C 13/29 °C 11/16 °C 10/20 °C 11/22 °C 9/15 °C
Dal 50 m 13/20 °C 10/21 °C 14/30 °C 12/17 °C 11/21 °C 12/23 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 801 m Dal 305 m
zo
zonnig
-1/10 °C 2/13 °C
ma
bewolkt
-3/8 °C 0/11 °C
di
zonnig
-5/14 °C -2/17 °C
wo
bewolkt
1/15 °C 4/18 °C
do
buien
-1/13 °C 2/16 °C
vr
bewolkt
-3/5 °C 0/8 °C
za
bewolkt
-4/11 °C -1/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 801 m -1/10 °C -3/8 °C -5/14 °C 1/15 °C -1/13 °C -3/5 °C -4/11 °C
Dal 305 m 2/13 °C 0/11 °C -2/17 °C 4/18 °C 2/16 °C 0/8 °C -1/14 °C

Weer in skigebied Berg 250 m Dal 174 m
zo
zonnig
12/27 °C 12/28 °C
ma
zonnig
11/27 °C 11/28 °C
di
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
wo
zonnig
14/27 °C 14/28 °C
do
helder
13/27 °C 13/28 °C
vr
zonnig
9/20 °C 9/21 °C
za
zonnig
6/22 °C 6/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 250 m 12/27 °C 11/27 °C 13/26 °C 14/27 °C 13/27 °C 9/20 °C 6/22 °C
Dal 174 m 12/28 °C 11/28 °C 13/27 °C 14/28 °C 13/28 °C 9/21 °C 6/23 °C

Weer in skigebied Berg 529 m Dal 337 m
zo
zonnig
0/10 °C 1/11 °C
ma
bewolkt
-2/8 °C -1/9 °C
di
zonnig
-4/14 °C -3/15 °C
wo
bewolkt
2/15 °C 3/16 °C
do
buien
0/13 °C 1/14 °C
vr
bewolkt
-2/5 °C -1/6 °C
za
bewolkt
-3/11 °C -2/12 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 529 m 0/10 °C -2/8 °C -4/14 °C 2/15 °C 0/13 °C -2/5 °C -3/11 °C
Dal 337 m 1/11 °C -1/9 °C -3/15 °C 3/16 °C 1/14 °C -1/6 °C -2/12 °C

Weer in skigebied Berg 388 m Dal 230 m
zo
zonnig
1/11 °C 2/12 °C
ma
bewolkt
-1/9 °C 0/10 °C
di
zonnig
-3/15 °C -2/16 °C
wo
bewolkt
3/16 °C 4/17 °C
do
buien
1/14 °C 2/15 °C
vr
bewolkt
-1/6 °C 0/7 °C
za
bewolkt
-2/12 °C -1/13 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 388 m 1/11 °C -1/9 °C -3/15 °C 3/16 °C 1/14 °C -1/6 °C -2/12 °C
Dal 230 m 2/12 °C 0/10 °C -2/16 °C 4/17 °C 2/15 °C 0/7 °C -1/13 °C

Weer in skigebied Berg 100 m Dal 40 m
zo
helder
13/19 °C 13/20 °C
ma
helder
10/20 °C 10/21 °C
di
zonnig
14/29 °C 14/30 °C
wo
bewolkt
12/16 °C 12/17 °C
do
helder
11/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
12/22 °C 12/23 °C
za
bewolkt
10/15 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 100 m 13/19 °C 10/20 °C 14/29 °C 12/16 °C 11/20 °C 12/22 °C 10/15 °C
Dal 40 m 13/20 °C 10/21 °C 14/30 °C 12/17 °C 11/21 °C 12/23 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 1520 m Dal 1270 m
zo
helder
2/16 °C 4/18 °C
ma
bewolkt
4/16 °C 6/18 °C
di
regen
4/15 °C 6/17 °C
wo
buien
4/16 °C 6/18 °C
do
buien
7/16 °C 9/18 °C
vr
buien
7/13 °C 9/15 °C
za
buien
6/16 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
regen
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
Berg 1520 m 2/16 °C 4/16 °C 4/15 °C 4/16 °C 7/16 °C 7/13 °C 6/16 °C
Dal 1270 m 4/18 °C 6/18 °C 6/17 °C 6/18 °C 9/18 °C 9/15 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 678 m
zo
zonnig
-4/5 °C -1/9 °C
ma
bewolkt
-6/3 °C -3/7 °C
di
zonnig
-8/9 °C -5/13 °C
wo
bewolkt
-2/10 °C 1/14 °C
do
buien
-4/8 °C -1/12 °C
vr
bewolkt
-6/0 °C -3/4 °C
za
bewolkt
-7/6 °C -4/10 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
Berg 950 m -4/5 °C -6/3 °C -8/9 °C -2/10 °C -4/8 °C -6/0 °C -7/6 °C
Dal 678 m -1/9 °C -3/7 °C -5/13 °C 1/14 °C -1/12 °C -3/4 °C -4/10 °C
1-50 van 146 skigebieden