Skiweer Kronach

Weersverwachting in het bestuursdistrict Kronach voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Kronach voor 7 dagen


Weer Kronach

Weer in het bestuursdistrict Kronach voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Kronach voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Kronach

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 735 m Dal 635 m
wo
ijzel
0/6 °C 0/7 °C
do
ijzel
1/8 °C 1/9 °C
vr
buien
2/10 °C 2/11 °C
za
buien
2/12 °C 2/13 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 1/12 °C
ma
buien
3/14 °C 3/15 °C
di
helder
6/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
wo
ijzel
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 735 m 0/6 °C 1/8 °C 2/10 °C 2/12 °C 1/11 °C 3/14 °C 6/17 °C
Dal 635 m 0/7 °C 1/9 °C 2/11 °C 2/13 °C 1/12 °C 3/15 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 624 m Dal 574 m
wo
regen
1/8 °C 1/9 °C
do
ijzel
1/9 °C 4/10 °C
vr
buien
3/12 °C 3/13 °C
za
buien
3/13 °C 3/14 °C
zo
helder
2/13 °C 2/14 °C
ma
buien
4/16 °C 4/17 °C
di
helder
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
helder
Berg 624 m 1/8 °C 1/9 °C 3/12 °C 3/13 °C 2/13 °C 4/16 °C 6/18 °C
Dal 574 m 1/9 °C 4/10 °C 3/13 °C 3/14 °C 2/14 °C 4/17 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 550 m
wo
regen
0/7 °C 1/8 °C
do
ijzel
1/9 °C 4/10 °C
vr
onweer
2/12 °C 3/13 °C
za
buien
3/11 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
3/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
6/17 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
ijzel
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 620 m 0/7 °C 1/9 °C 2/12 °C 3/11 °C 2/12 °C 3/15 °C 6/17 °C
Dal 550 m 1/8 °C 4/10 °C 3/13 °C 4/12 °C 3/13 °C 4/16 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 635 m Dal 605 m
wo
regen
0/7 °C 0/7 °C
do
ijzel
1/9 °C 1/9 °C
vr
onweer
2/12 °C 2/12 °C
za
buien
3/11 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
di
bewolkt
6/17 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
ijzel
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 635 m 0/7 °C 1/9 °C 2/12 °C 3/11 °C 2/12 °C 3/15 °C 6/17 °C
Dal 605 m 0/7 °C 1/9 °C 2/12 °C 3/11 °C 2/12 °C 3/15 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 610 m
wo
regen
1/8 °C 1/8 °C
do
ijzel
1/9 °C 1/9 °C
vr
buien
3/12 °C 3/12 °C
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
helder
2/13 °C 2/13 °C
ma
buien
4/16 °C 4/16 °C
di
helder
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
helder
Berg 650 m 1/8 °C 1/9 °C 3/12 °C 3/13 °C 2/13 °C 4/16 °C 6/18 °C
Dal 610 m 1/8 °C 1/9 °C 3/12 °C 3/13 °C 2/13 °C 4/16 °C 6/18 °C
1-5 van 5 skigebieden