Skiweer Lago Maggiore en bijbehorende dalen
Weersverwachting in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor 7 dagen
Weer Lago Maggiore en bijbehorende dalen
Weer in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lago Maggiore en bijbehorende dalen
- Lago Maggiore en bijbehorende dalen – Beperken tot
Dal:
Lago Maggiore en bijbehorende dalen – Gaan naarBergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2331 m | Dal 1482 m |
|---|---|---|
do | -8/1 °C | -2/8 °C |
vr | -8/-1 °C | -4/7 °C |
za | -6/1 °C | -2/7 °C |
zo | -6/5 °C | -3/12 °C |
ma | -3/2 °C | 1/12 °C |
di | -1/8 °C | 3/15 °C |
wo | 1/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2331 m | -8/1 °C | -8/-1 °C | -6/1 °C | -6/5 °C | -3/2 °C | -1/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1482 m | -2/8 °C | -4/7 °C | -2/7 °C | -3/12 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1262 m | Dal 1156 m |
|---|---|---|
do | -1/10 °C | 0/11 °C |
vr | -3/9 °C | -2/10 °C |
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | -2/14 °C | -1/15 °C |
ma | 2/14 °C | 3/15 °C |
di | 4/17 °C | 5/18 °C |
wo | 6/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1262 m | -1/10 °C | -3/9 °C | -1/9 °C | -2/14 °C | 2/14 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 1156 m | 0/11 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | -1/15 °C | 3/15 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1595 m | Dal 1395 m |
|---|---|---|
do | -1/6 °C | 1/9 °C |
vr | -4/2 °C | -1/7 °C |
za | -3/7 °C | 0/8 °C |
zo | -2/10 °C | 1/13 °C |
ma | 3/10 °C | 6/12 °C |
di | 2/14 °C | 5/17 °C |
wo | 4/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1595 m | -1/6 °C | -4/2 °C | -3/7 °C | -2/10 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Dal 1395 m | 1/9 °C | -1/7 °C | 0/8 °C | 1/13 °C | 6/12 °C | 5/17 °C | 7/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden


