Skiweer Laternsertal
Weersverwachting in het Laternsertal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Laternsertal voor 7 dagen
Weer Laternsertal
Weer in het Laternsertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Laternsertal voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Laternsertal
- Laternsertal – Gaan naar
Toeristische regio:
District:
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1785 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
wo | -4/6 °C | -1/11 °C |
do | -1/2 °C | 3/5 °C |
vr | -4/2 °C | 0/5 °C |
za | -2/2 °C | 2/8 °C |
zo | 0/2 °C | 2/11 °C |
ma | -2/8 °C | 0/14 °C |
di | 1/12 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1785 m | -4/6 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/8 °C | 1/12 °C |
| Dal 1040 m | -1/11 °C | 3/5 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1194 m | Dal 1013 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | -1/11 °C |
do | 1/5 °C | 3/5 °C |
vr | 0/5 °C | 0/5 °C |
za | 2/8 °C | 2/8 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 0/14 °C | 0/14 °C |
di | 2/17 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1194 m | -1/11 °C | 1/5 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 1013 m | -1/11 °C | 3/5 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 1135 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | 0/12 °C |
do | 1/5 °C | 4/6 °C |
vr | 0/5 °C | 1/6 °C |
za | 2/8 °C | 3/9 °C |
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 0/14 °C | 1/15 °C |
di | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1150 m | -1/11 °C | 1/5 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 1135 m | 0/12 °C | 4/6 °C | 1/6 °C | 3/9 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 3/18 °C |
1-3 van 3 skigebieden



