Skiweer Bregenzer Woudgebergte

Weersverwachting in het Bregenzer Woudgebergte voor 16 Skigebieden - Weer in de bergen in het Bregenzer Woudgebergte voor 7 dagen


Weer Bregenzer Woudgebergte

Weer in het Bregenzer Woudgebergte voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Bregenzer Woudgebergte voor 16 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Bregenzer Woudgebergte

1-16 van 16 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2050 m Dal 710 m
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/11 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/13 °C
zo
helder
-3/9 °C 2/18 °C
ma
sneeuwbuien
0/2 °C 5/18 °C
di
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/18 °C
wo
buien
1/10 °C 8/19 °C
do
zonnig
2/12 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
zonnig
Berg 2050 m -4/2 °C -2/2 °C -3/9 °C 0/2 °C -1/2 °C 1/10 °C 2/12 °C
Dal 710 m 1/11 °C 3/13 °C 2/18 °C 5/18 °C 4/18 °C 8/19 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1785 m Dal 1040 m
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/6 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 2/8 °C
zo
helder
-4/9 °C -1/14 °C
ma
buien
1/11 °C 4/14 °C
di
buien
2/9 °C 4/13 °C
wo
buien
4/11 °C 8/14 °C
do
zonnig
5/14 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1785 m -4/2 °C -2/2 °C -4/9 °C 1/11 °C 2/9 °C 4/11 °C 5/14 °C
Dal 1040 m 0/6 °C 2/8 °C -1/14 °C 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1325 m Dal 1070 m
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/7 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/8 °C
zo
helder
-3/13 °C -1/15 °C
ma
buien
1/13 °C 3/15 °C
di
bewolkt
0/12 °C 2/14 °C
wo
buien
4/14 °C 6/16 °C
do
helder
3/17 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 1325 m -3/2 °C -2/2 °C -3/13 °C 1/13 °C 0/12 °C 4/14 °C 3/17 °C
Dal 1070 m -1/7 °C 0/8 °C -1/15 °C 3/15 °C 2/14 °C 6/16 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 1467 m Dal 700 m
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/11 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/13 °C
zo
helder
-2/12 °C 2/18 °C
ma
buien
1/12 °C 5/18 °C
di
buien
0/12 °C 4/18 °C
wo
buien
4/13 °C 8/19 °C
do
zonnig
3/15 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1467 m -3/2 °C -1/2 °C -2/12 °C 1/12 °C 0/12 °C 4/13 °C 3/15 °C
Dal 700 m 1/11 °C 3/13 °C 2/18 °C 5/18 °C 4/18 °C 8/19 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1715 m Dal 655 m
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/11 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/13 °C
zo
helder
-3/11 °C 2/18 °C
ma
buien
0/11 °C 5/18 °C
di
buien
-1/11 °C 4/18 °C
wo
buien
3/12 °C 8/19 °C
do
zonnig
2/14 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1715 m -4/2 °C -2/2 °C -3/11 °C 0/11 °C -1/11 °C 3/12 °C 2/14 °C
Dal 655 m 1/11 °C 3/13 °C 2/18 °C 5/18 °C 4/18 °C 8/19 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 1450 m
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -4/2 °C
za
sneeuwbuien
-7/0 °C -2/2 °C
zo
zonnig
-4/4 °C -4/11 °C
ma
buien
-2/5 °C 2/13 °C
di
bewolkt
-2/5 °C 2/11 °C
wo
buien
-1/7 °C 4/13 °C
do
helder
3/8 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 1980 m -6/-1 °C -7/0 °C -4/4 °C -2/5 °C -2/5 °C -1/7 °C 3/8 °C
Dal 1450 m -4/2 °C -2/2 °C -4/11 °C 2/13 °C 2/11 °C 4/13 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 1750 m Dal 1300 m
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/9 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/9 °C
zo
zonnig
-4/10 °C -1/15 °C
ma
buien
1/12 °C 5/17 °C
di
bewolkt
2/10 °C 5/15 °C
wo
buien
4/12 °C 7/17 °C
do
helder
5/15 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 1750 m -4/2 °C -2/2 °C -4/10 °C 1/12 °C 2/10 °C 4/12 °C 5/15 °C
Dal 1300 m -1/9 °C 1/9 °C -1/15 °C 5/17 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1328 m Dal 674 m
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
1/6 °C 4/11 °C
zo
helder
-1/12 °C 1/17 °C
ma
buien
4/12 °C 6/17 °C
di
buien
4/11 °C 6/16 °C
wo
buien
8/12 °C 10/17 °C
do
zonnig
6/16 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1328 m 0/2 °C 1/6 °C -1/12 °C 4/12 °C 4/11 °C 8/12 °C 6/16 °C
Dal 674 m 2/9 °C 4/11 °C 1/17 °C 6/17 °C 6/16 °C 10/17 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 1320 m Dal 1150 m
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/7 °C
zo
helder
0/12 °C 0/14 °C
ma
buien
5/11 °C 5/13 °C
di
buien
4/10 °C 4/12 °C
wo
buien
8/11 °C 8/13 °C
do
zonnig
6/17 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1320 m 1/2 °C 1/2 °C 0/12 °C 5/11 °C 4/10 °C 8/11 °C 6/17 °C
Dal 1150 m 1/2 °C 1/7 °C 0/14 °C 5/13 °C 4/12 °C 8/13 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1194 m Dal 1013 m
vr
ijzel
0/6 °C 0/6 °C
za
regen
1/8 °C 2/8 °C
zo
helder
-1/14 °C -1/14 °C
ma
buien
4/14 °C 4/14 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
buien
8/14 °C 8/14 °C
do
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1194 m 0/6 °C 1/8 °C -1/14 °C 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 6/18 °C
Dal 1013 m 0/6 °C 2/8 °C -1/14 °C 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1200 m Dal 720 m
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/10 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 3/12 °C
zo
helder
-1/14 °C 2/17 °C
ma
buien
2/14 °C 5/17 °C
di
buien
1/14 °C 4/17 °C
wo
buien
5/15 °C 8/18 °C
do
zonnig
4/17 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1200 m -2/2 °C 0/2 °C -1/14 °C 2/14 °C 1/14 °C 5/15 °C 4/17 °C
Dal 720 m 1/10 °C 3/12 °C 2/17 °C 5/17 °C 4/17 °C 8/18 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 1205 m Dal 1027 m
vr
ijzel
0/6 °C 0/6 °C
za
ijzel
1/8 °C 1/8 °C
zo
helder
-1/14 °C -1/14 °C
ma
buien
4/14 °C 4/14 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
buien
8/14 °C 8/14 °C
do
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1205 m 0/6 °C 1/8 °C -1/14 °C 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 6/18 °C
Dal 1027 m 0/6 °C 1/8 °C -1/14 °C 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 818 m Dal 631 m
vr
buien
0/10 °C 1/11 °C
za
buien
2/12 °C 3/13 °C
zo
helder
1/17 °C 2/18 °C
ma
buien
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
3/17 °C 4/18 °C
wo
buien
7/18 °C 8/19 °C
do
zonnig
6/20 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 818 m 0/10 °C 2/12 °C 1/17 °C 4/17 °C 3/17 °C 7/18 °C 6/20 °C
Dal 631 m 1/11 °C 3/13 °C 2/18 °C 5/18 °C 4/18 °C 8/19 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 880 m Dal 705 m
vr
buien
0/9 °C 1/11 °C
za
buien
2/11 °C 3/13 °C
zo
helder
1/16 °C 2/18 °C
ma
buien
4/16 °C 5/18 °C
di
buien
3/16 °C 4/18 °C
wo
buien
7/17 °C 8/19 °C
do
zonnig
6/19 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 880 m 0/9 °C 2/11 °C 1/16 °C 4/16 °C 3/16 °C 7/17 °C 6/19 °C
Dal 705 m 1/11 °C 3/13 °C 2/18 °C 5/18 °C 4/18 °C 8/19 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 766 m Dal 742 m
vr
buien
0/9 °C 0/10 °C
za
buien
2/11 °C 2/12 °C
zo
helder
1/16 °C 1/17 °C
ma
buien
4/16 °C 4/17 °C
di
buien
3/16 °C 3/17 °C
wo
buien
7/17 °C 7/18 °C
do
zonnig
6/19 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 766 m 0/9 °C 2/11 °C 1/16 °C 4/16 °C 3/16 °C 7/17 °C 6/19 °C
Dal 742 m 0/10 °C 2/12 °C 1/17 °C 4/17 °C 3/17 °C 7/18 °C 6/20 °C

Weer in skigebied Berg 1150 m Dal 1135 m
vr
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
za
regen
1/8 °C 3/9 °C
zo
helder
-1/14 °C 0/15 °C
ma
buien
4/14 °C 5/15 °C
di
buien
4/13 °C 5/14 °C
wo
buien
8/14 °C 9/15 °C
do
zonnig
6/18 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1150 m 0/6 °C 1/8 °C -1/14 °C 4/14 °C 4/13 °C 8/14 °C 6/18 °C
Dal 1135 m 1/7 °C 3/9 °C 0/15 °C 5/15 °C 5/14 °C 9/15 °C 7/19 °C
1-16 van 16 skigebieden