Skiweer Vorarlberg
Weersverwachting in Vorarlberg voor 41 Skigebieden - Weer in de bergen in Vorarlberg voor 7 dagen
Weer Vorarlberg
Weer in Vorarlberg voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Vorarlberg voor 41 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vorarlberg
- Vorarlberg – Beperken tot
Districten:
Toeristische regio's:
Vorarlberg – Gaan naarDalen:
Bergketens:
Overige:
1-41 van 41 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 2/13 °C |
zo | -4/9 °C | 1/18 °C |
ma | -1/2 °C | 4/16 °C |
di | 1/2 °C | 7/17 °C |
wo | 1/10 °C | 8/19 °C |
do | 2/12 °C | 7/21 °C |
vr | 4/13 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2050 m | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 4/13 °C |
| Dal 710 m | 2/13 °C | 1/18 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2430 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | 0/9 °C |
zo | -5/7 °C | -1/15 °C |
ma | -1/9 °C | 5/16 °C |
di | 1/8 °C | 5/16 °C |
wo | 1/2 °C | 7/17 °C |
do | 3/15 °C | 9/20 °C |
vr | 4/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2430 m | -5/2 °C | -5/7 °C | -1/9 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Dal 700 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 5/16 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -8/-2 °C | -1/8 °C |
zo | -5/2 °C | -2/14 °C |
ma | -3/2 °C | 4/15 °C |
di | -3/4 °C | 4/15 °C |
wo | -1/2 °C | 6/16 °C |
do | 1/6 °C | 8/19 °C |
vr | 4/8 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2300 m | -8/-2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -3/4 °C | -1/2 °C | 1/6 °C | 4/8 °C |
| Dal 1000 m | -1/8 °C | -2/14 °C | 4/15 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2811 m | Dal 1304 m |
|---|---|---|
za | -10/-4 °C | -2/8 °C |
zo | -7/0 °C | -2/13 °C |
ma | -5/0 °C | 2/15 °C |
di | -5/2 °C | 4/14 °C |
wo | -3/2 °C | 6/15 °C |
do | -1/4 °C | 6/21 °C |
vr | 2/6 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2811 m | -10/-4 °C | -7/0 °C | -5/0 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -1/4 °C | 2/6 °C |
| Dal 1304 m | -2/8 °C | -2/13 °C | 2/15 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 6/21 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1967 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
za | -7/1 °C | 0/11 °C |
zo | -4/5 °C | 0/16 °C |
ma | -2/2 °C | 4/18 °C |
di | -2/2 °C | 6/17 °C |
wo | 0/7 °C | 8/18 °C |
do | 2/9 °C | 8/24 °C |
vr | 5/11 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1967 m | -7/1 °C | -4/5 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | 2/9 °C | 5/11 °C |
| Dal 920 m | 0/11 °C | 0/16 °C | 4/18 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 8/24 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | 1/11 °C |
zo | -5/9 °C | 0/17 °C |
ma | -1/11 °C | 6/18 °C |
di | 1/10 °C | 6/18 °C |
wo | 1/11 °C | 8/19 °C |
do | 3/17 °C | 10/22 °C |
vr | 4/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2100 m | -5/2 °C | -5/9 °C | -1/11 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 3/17 °C | 4/20 °C |
| Dal 650 m | 1/11 °C | 0/17 °C | 6/18 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 10/22 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 904 m |
|---|---|---|
za | -6/-1 °C | 0/9 °C |
zo | -4/3 °C | -1/15 °C |
ma | 0/4 °C | 5/16 °C |
di | -1/6 °C | 5/16 °C |
wo | 1/7 °C | 7/17 °C |
do | 3/9 °C | 9/20 °C |
vr | 7/10 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2000 m | -6/-1 °C | -4/3 °C | 0/4 °C | -1/6 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 7/10 °C |
| Dal 904 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 5/16 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 1270 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -4/2 °C |
zo | -4/4 °C | -1/8 °C |
ma | -2/2 °C | 1/8 °C |
di | -2/2 °C | 1/10 °C |
wo | 0/6 °C | 3/10 °C |
do | 2/8 °C | 5/12 °C |
vr | 5/10 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2030 m | -7/0 °C | -4/4 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 5/10 °C |
| Dal 1270 m | -4/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 3/10 °C | 5/12 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2060 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | 1/11 °C |
zo | -4/4 °C | 0/17 °C |
ma | -2/2 °C | 4/15 °C |
di | -2/2 °C | 6/16 °C |
wo | 0/2 °C | 7/17 °C |
do | 2/8 °C | 6/21 °C |
vr | 5/10 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2060 m | -7/0 °C | -4/4 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | 2/8 °C | 5/10 °C |
| Dal 820 m | 1/11 °C | 0/17 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 6/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 1423 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -3/2 °C |
zo | -8/7 °C | -4/11 °C |
ma | -3/7 °C | 2/12 °C |
di | -1/10 °C | 2/12 °C |
wo | 1/2 °C | 4/13 °C |
do | 1/14 °C | 6/16 °C |
vr | 3/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2300 m | -7/2 °C | -8/7 °C | -3/7 °C | -1/10 °C | 1/2 °C | 1/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 1423 m | -3/2 °C | -4/11 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1946 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
za | -7/1 °C | -3/6 °C |
zo | -4/5 °C | 0/10 °C |
ma | -2/2 °C | 2/10 °C |
di | -2/2 °C | 2/12 °C |
wo | 0/7 °C | 4/12 °C |
do | 2/9 °C | 6/14 °C |
vr | 5/11 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1946 m | -7/1 °C | -4/5 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | 2/9 °C | 5/11 °C |
| Dal 1070 m | -3/6 °C | 0/10 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1785 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 1/8 °C |
zo | -4/9 °C | -1/13 °C |
ma | 1/10 °C | 4/13 °C |
di | 2/10 °C | 6/12 °C |
wo | 4/11 °C | 8/14 °C |
do | 5/14 °C | 5/18 °C |
vr | 7/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1785 m | -3/2 °C | -4/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 4/11 °C | 5/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 1040 m | 1/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1589 m | Dal 889 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 0/10 °C |
zo | -4/11 °C | -1/16 °C |
ma | 2/12 °C | 5/17 °C |
di | 2/12 °C | 5/17 °C |
wo | 4/13 °C | 7/18 °C |
do | 6/16 °C | 9/21 °C |
vr | 7/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1589 m | -3/2 °C | -4/11 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 889 m | 0/10 °C | -1/16 °C | 5/17 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 9/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1325 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | 0/9 °C |
zo | -3/13 °C | -1/15 °C |
ma | 1/11 °C | 3/13 °C |
di | 3/12 °C | 5/14 °C |
wo | 4/13 °C | 6/15 °C |
do | 3/17 °C | 5/19 °C |
vr | 4/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1325 m | -2/2 °C | -3/13 °C | 1/11 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 3/17 °C | 4/19 °C |
| Dal 1070 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1467 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | 2/13 °C |
zo | -3/12 °C | 1/18 °C |
ma | 0/10 °C | 4/16 °C |
di | 3/11 °C | 7/17 °C |
wo | 4/13 °C | 8/19 °C |
do | 3/15 °C | 7/21 °C |
vr | 5/16 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1467 m | -2/2 °C | -3/12 °C | 0/10 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 5/16 °C |
| Dal 700 m | 2/13 °C | 1/18 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1715 m | Dal 655 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 2/13 °C |
zo | -4/11 °C | 1/18 °C |
ma | -1/9 °C | 4/16 °C |
di | 2/10 °C | 7/17 °C |
wo | 3/12 °C | 8/19 °C |
do | 2/14 °C | 7/21 °C |
vr | 4/15 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1715 m | -3/2 °C | -4/11 °C | -1/9 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 655 m | 2/13 °C | 1/18 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -4/4 °C | -4/11 °C |
ma | -2/4 °C | 2/12 °C |
di | -2/6 °C | 2/12 °C |
wo | 0/6 °C | 4/13 °C |
do | 2/8 °C | 6/16 °C |
vr | 5/10 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1980 m | -7/0 °C | -4/4 °C | -2/4 °C | -2/6 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 5/10 °C |
| Dal 1450 m | -3/2 °C | -4/11 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1750 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 0/9 °C |
zo | -4/10 °C | -1/15 °C |
ma | 1/11 °C | 5/16 °C |
di | 2/11 °C | 5/16 °C |
wo | 4/12 °C | 7/17 °C |
do | 6/15 °C | 9/20 °C |
vr | 7/17 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1750 m | -3/2 °C | -4/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 4/12 °C | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 1300 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 5/16 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/13 °C | -2/14 °C |
ma | 1/11 °C | 2/12 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 4/13 °C | 5/14 °C |
do | 3/17 °C | 4/18 °C |
vr | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1600 m | -2/2 °C | -3/13 °C | 1/11 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 3/17 °C | 4/19 °C |
| Dal 1250 m | -1/2 °C | -2/14 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 4/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1300 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | 0/8 °C |
zo | -3/12 °C | -1/14 °C |
ma | 3/13 °C | 5/15 °C |
di | 3/13 °C | 5/15 °C |
wo | 5/14 °C | 7/16 °C |
do | 7/17 °C | 9/19 °C |
vr | 8/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1300 m | -2/2 °C | -3/12 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 980 m | 0/8 °C | -1/14 °C | 5/15 °C | 5/15 °C | 7/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
za | 1/6 °C | 2/9 °C |
zo | -1/11 °C | 0/14 °C |
ma | 4/11 °C | 5/14 °C |
di | 6/10 °C | 7/13 °C |
wo | 8/12 °C | 9/15 °C |
do | 5/16 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1390 m | 1/6 °C | -1/11 °C | 4/11 °C | 6/10 °C | 8/12 °C | 5/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 920 m | 2/9 °C | 0/14 °C | 5/14 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 6/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 1910 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -1/8 °C |
zo | -2/10 °C | -2/14 °C |
ma | 1/13 °C | 4/15 °C |
di | 4/12 °C | 4/15 °C |
wo | 6/12 °C | 6/16 °C |
do | 8/17 °C | 8/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2030 m | -3/2 °C | -2/10 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 6/12 °C | 8/17 °C | 9/20 °C |
| Dal 1910 m | -1/8 °C | -2/14 °C | 4/15 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1328 m | Dal 674 m |
|---|---|---|
za | 1/6 °C | 3/11 °C |
zo | -1/11 °C | 1/16 °C |
ma | 4/11 °C | 6/16 °C |
di | 6/10 °C | 8/15 °C |
wo | 8/12 °C | 10/17 °C |
do | 5/16 °C | 7/21 °C |
vr | 7/18 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1328 m | 1/6 °C | -1/11 °C | 4/11 °C | 6/10 °C | 8/12 °C | 5/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 674 m | 3/11 °C | 1/16 °C | 6/16 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 7/21 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
za | -1/7 °C | 0/9 °C |
zo | -2/13 °C | -1/15 °C |
ma | 4/14 °C | 5/16 °C |
di | 4/14 °C | 5/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
do | 8/18 °C | 9/20 °C |
vr | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1150 m | -1/7 °C | -2/13 °C | 4/14 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 850 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 5/16 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1320 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/8 °C |
zo | 0/10 °C | 0/12 °C |
ma | 4/9 °C | 4/11 °C |
di | 7/9 °C | 7/11 °C |
wo | 8/11 °C | 8/13 °C |
do | 6/16 °C | 6/18 °C |
vr | 7/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1320 m | 1/2 °C | 0/10 °C | 4/9 °C | 7/9 °C | 8/11 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 1150 m | 1/8 °C | 0/12 °C | 4/11 °C | 7/11 °C | 8/13 °C | 6/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 919 m | Dal 612 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | 0/16 °C | 1/18 °C |
ma | 3/14 °C | 4/16 °C |
di | 6/15 °C | 7/17 °C |
wo | 7/17 °C | 8/19 °C |
do | 6/19 °C | 7/21 °C |
vr | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 919 m | 1/11 °C | 0/16 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 612 m | 2/13 °C | 1/18 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | 0/9 °C |
zo | -2/14 °C | -1/15 °C |
ma | 2/12 °C | 3/13 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
wo | 5/14 °C | 6/15 °C |
do | 4/18 °C | 5/19 °C |
vr | 5/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | -1/2 °C | -2/14 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 4/18 °C | 5/20 °C |
| Dal 1000 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1194 m | Dal 1013 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | -1/13 °C | -1/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 6/12 °C | 6/12 °C |
wo | 8/14 °C | 8/14 °C |
do | 5/18 °C | 5/18 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1194 m | 1/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1013 m | 1/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1025 m | Dal 807 m |
|---|---|---|
za | 0/9 °C | 1/11 °C |
zo | -1/15 °C | 0/17 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 5/14 °C | 6/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
do | 5/19 °C | 6/21 °C |
vr | 6/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1025 m | 0/9 °C | -1/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 6/21 °C |
| Dal 807 m | 1/11 °C | 0/17 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 6/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | 2/12 °C |
zo | -2/14 °C | 1/17 °C |
ma | 1/12 °C | 4/15 °C |
di | 4/13 °C | 7/16 °C |
wo | 5/15 °C | 8/18 °C |
do | 4/17 °C | 7/20 °C |
vr | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | -1/2 °C | -2/14 °C | 1/12 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 720 m | 2/12 °C | 1/17 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1240 m | Dal 1120 m |
|---|---|---|
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -1/8 °C | -1/9 °C |
ma | 1/8 °C | 1/9 °C |
di | 1/10 °C | 1/11 °C |
wo | 3/10 °C | 3/11 °C |
do | 5/12 °C | 5/13 °C |
vr | 8/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1240 m | -4/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 3/10 °C | 5/12 °C | 8/14 °C |
| Dal 1120 m | -4/2 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 3/11 °C | 5/13 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1205 m | Dal 1027 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | -1/13 °C | -1/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 6/12 °C | 6/12 °C |
wo | 8/14 °C | 8/14 °C |
do | 5/18 °C | 5/18 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1205 m | 1/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1027 m | 1/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1039 m | Dal 842 m |
|---|---|---|
za | -4/6 °C | 0/10 °C |
zo | -1/10 °C | -1/16 °C |
ma | 1/10 °C | 3/14 °C |
di | 1/12 °C | 5/15 °C |
wo | 3/12 °C | 6/16 °C |
do | 5/14 °C | 5/20 °C |
vr | 6/16 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1039 m | -4/6 °C | -1/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/12 °C | 5/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 842 m | 0/10 °C | -1/16 °C | 3/14 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 5/20 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 818 m | Dal 631 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 0/17 °C | 1/18 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 6/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 818 m | 1/12 °C | 0/17 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 6/20 °C | 8/21 °C |
| Dal 631 m | 2/13 °C | 1/18 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 705 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | 0/16 °C | 1/18 °C |
ma | 3/14 °C | 4/16 °C |
di | 6/15 °C | 7/17 °C |
wo | 7/17 °C | 8/19 °C |
do | 6/19 °C | 7/21 °C |
vr | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 880 m | 1/11 °C | 0/16 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 705 m | 2/13 °C | 1/18 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 951 m | Dal 835 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 1/12 °C |
zo | 0/16 °C | 0/17 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 951 m | 1/11 °C | 0/16 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 835 m | 1/12 °C | 0/17 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 6/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 980 m | Dal 822 m |
|---|---|---|
za | 3/10 °C | 4/11 °C |
zo | 1/15 °C | 2/16 °C |
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 10/16 °C | 11/17 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 9/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 980 m | 3/10 °C | 1/15 °C | 6/15 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Dal 822 m | 4/11 °C | 2/16 °C | 7/16 °C | 9/15 °C | 11/17 °C | 8/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1007 m | Dal 970 m |
|---|---|---|
za | 0/10 °C | 0/11 °C |
zo | -1/15 °C | -1/16 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1007 m | 0/10 °C | -1/15 °C | 2/13 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 970 m | 0/11 °C | -1/16 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 5/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 766 m | Dal 742 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 1/12 °C |
zo | 0/16 °C | 0/17 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 766 m | 1/11 °C | 0/16 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 742 m | 1/12 °C | 0/17 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 6/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 1135 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 2/9 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
di | 6/12 °C | 7/13 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1150 m | 1/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1135 m | 2/9 °C | 0/14 °C | 5/14 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 6/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1086 m | Dal 1074 m |
|---|---|---|
za | -1/10 °C | -1/10 °C |
zo | -1/15 °C | -1/15 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
do | 7/23 °C | 7/23 °C |
vr | 8/26 °C | 8/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1086 m | -1/10 °C | -1/15 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 7/23 °C | 8/26 °C |
| Dal 1074 m | -1/10 °C | -1/15 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 7/23 °C | 8/26 °C |
1-41 van 41 skigebieden



