Skiweer Lichtenfels
Weersverwachting in het bestuursdistrict Lichtenfels voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Lichtenfels voor 7 dagen
Weer Lichtenfels
Weer in het bestuursdistrict Lichtenfels voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Lichtenfels voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lichtenfels
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 445 m | Dal 422 m |
|---|---|---|
wo | -1/10 °C | -1/11 °C |
do | 3/11 °C | 3/12 °C |
vr | 1/13 °C | 1/14 °C |
za | 2/14 °C | 2/15 °C |
zo | 0/15 °C | 0/16 °C |
ma | 2/17 °C | 2/18 °C |
di | 5/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 445 m | -1/10 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 0/15 °C | 2/17 °C | 5/20 °C |
| Dal 422 m | -1/11 °C | 3/12 °C | 1/14 °C | 2/15 °C | 0/16 °C | 2/18 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 529 m | Dal 482 m |
|---|---|---|
wo | -1/10 °C | -1/10 °C |
do | 1/11 °C | 3/11 °C |
vr | 1/13 °C | 1/13 °C |
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 0/15 °C | 0/15 °C |
ma | 2/17 °C | 2/17 °C |
di | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 529 m | -1/10 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 0/15 °C | 2/17 °C | 5/20 °C |
| Dal 482 m | -1/10 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 0/15 °C | 2/17 °C | 5/20 °C |
1-2 van 2 skigebieden


