Skiweer Lilienfeld
Weersverwachting in het district Lilienfeld voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Lilienfeld voor 7 dagen
Weer Lilienfeld
Weer in het district Lilienfeld voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Lilienfeld voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lilienfeld
- Lilienfeld – Gaan naar
Bergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1626 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
wo | -4/11 °C | -1/15 °C |
do | 1/2 °C | 4/8 °C |
vr | 1/2 °C | 4/6 °C |
za | 1/2 °C | 4/6 °C |
zo | 1/2 °C | 4/7 °C |
ma | 1/2 °C | 5/9 °C |
di | 1/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1626 m | -4/11 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/11 °C |
| Dal 800 m | -1/15 °C | 4/8 °C | 4/6 °C | 4/6 °C | 4/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1300 m | Dal 896 m |
|---|---|---|
wo | -3/11 °C | -1/15 °C |
do | 1/2 °C | 4/8 °C |
vr | 1/2 °C | 4/6 °C |
za | 1/2 °C | 4/6 °C |
zo | 1/3 °C | 4/7 °C |
ma | 3/5 °C | 5/9 °C |
di | 2/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1300 m | -3/11 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/3 °C | 3/5 °C | 2/11 °C |
| Dal 896 m | -1/15 °C | 4/8 °C | 4/6 °C | 4/6 °C | 4/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
wo | 3/16 °C | 4/16 °C |
do | 6/13 °C | 7/13 °C |
vr | 7/9 °C | 8/9 °C |
za | 7/10 °C | 8/10 °C |
zo | 7/10 °C | 8/10 °C |
ma | 6/10 °C | 7/10 °C |
di | 5/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 580 m | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/9 °C | 7/10 °C | 7/10 °C | 6/10 °C | 5/18 °C |
| Dal 510 m | 4/16 °C | 7/13 °C | 8/9 °C | 8/10 °C | 8/10 °C | 7/10 °C | 6/18 °C |
1-3 van 3 skigebieden




