Skiweer midden van het Zwarte Woud

Weersverwachting in het midden van het Zwarte Woud voor 17 Skigebieden - Weer in de bergen in het midden van het Zwarte Woud voor 7 dagen


Weer midden van het Zwarte Woud

Weer in het midden van het Zwarte Woud voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het midden van het Zwarte Woud voor 17 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: midden van het Zwarte Woud

1-17 van 17 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1210 m Dal 1055 m
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
0/10 °C 2/11 °C
ma
buien
4/10 °C 6/11 °C
di
bewolkt
4/12 °C 6/13 °C
wo
buien
7/11 °C 9/12 °C
do
zonnig
5/16 °C 7/17 °C
vr
zonnig
8/18 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1210 m -2/2 °C 0/10 °C 4/10 °C 4/12 °C 7/11 °C 5/16 °C 8/18 °C
Dal 1055 m 0/2 °C 2/11 °C 6/11 °C 6/13 °C 9/12 °C 7/17 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 949 m Dal 821 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
5/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
wo
buien
8/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 949 m -1/2 °C 1/11 °C 5/11 °C 5/13 °C 8/12 °C 6/17 °C 9/19 °C
Dal 821 m 0/9 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 1058 m Dal 988 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
5/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
wo
buien
8/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1058 m -1/2 °C 1/11 °C 5/11 °C 5/13 °C 8/12 °C 6/17 °C 9/19 °C
Dal 988 m 0/2 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 791 m Dal 660 m
za
buien
0/9 °C 0/11 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 2/15 °C
ma
buien
5/12 °C 5/14 °C
di
bewolkt
6/13 °C 6/15 °C
wo
buien
8/15 °C 8/17 °C
do
helder
8/18 °C 8/20 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 791 m 0/9 °C 2/13 °C 5/12 °C 6/13 °C 8/15 °C 8/18 °C 10/21 °C
Dal 660 m 0/11 °C 2/15 °C 5/14 °C 6/15 °C 8/17 °C 8/20 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 940 m Dal 900 m
za
buien
-1/8 °C -1/8 °C
zo
bewolkt
1/12 °C 1/12 °C
ma
buien
4/11 °C 4/11 °C
di
bewolkt
5/12 °C 5/12 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
helder
7/17 °C 7/17 °C
vr
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 940 m -1/8 °C 1/12 °C 4/11 °C 5/12 °C 7/14 °C 7/17 °C 9/20 °C
Dal 900 m -1/8 °C 1/12 °C 4/11 °C 5/12 °C 7/14 °C 7/17 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 1080 m Dal 970 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/11 °C
ma
buien
5/11 °C 6/11 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/13 °C
wo
buien
8/12 °C 9/12 °C
do
zonnig
6/17 °C 7/17 °C
vr
zonnig
9/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1080 m -1/2 °C 1/11 °C 5/11 °C 5/13 °C 8/12 °C 6/17 °C 9/19 °C
Dal 970 m 0/2 °C 2/11 °C 6/11 °C 6/13 °C 9/12 °C 7/17 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 1000 m Dal 900 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
5/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
wo
buien
8/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1000 m -1/2 °C 1/11 °C 5/11 °C 5/13 °C 8/12 °C 6/17 °C 9/19 °C
Dal 900 m 0/9 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 950 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 2/12 °C
ma
buien
5/10 °C 6/12 °C
di
bewolkt
5/12 °C 6/14 °C
wo
buien
8/11 °C 9/13 °C
do
zonnig
6/16 °C 7/18 °C
vr
zonnig
9/18 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1100 m -1/2 °C 1/10 °C 5/10 °C 5/12 °C 8/11 °C 6/16 °C 9/18 °C
Dal 950 m 0/2 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 577 m Dal 477 m
za
buien
1/11 °C 1/12 °C
zo
bewolkt
3/15 °C 3/16 °C
ma
buien
6/14 °C 6/15 °C
di
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
helder
9/20 °C 9/21 °C
vr
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 577 m 1/11 °C 3/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 9/17 °C 9/20 °C 11/23 °C
Dal 477 m 1/12 °C 3/16 °C 6/15 °C 7/16 °C 9/18 °C 9/21 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 627 m Dal 562 m
za
buien
0/10 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
ma
buien
5/13 °C 6/14 °C
di
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
helder
8/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
10/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 627 m 0/10 °C 2/14 °C 5/13 °C 6/14 °C 8/16 °C 8/19 °C 10/22 °C
Dal 562 m 1/11 °C 3/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 9/17 °C 9/20 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 902 m Dal 850 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
bewolkt
6/14 °C 6/14 °C
wo
buien
9/13 °C 9/13 °C
do
zonnig
7/18 °C 7/18 °C
vr
zonnig
10/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 902 m 0/2 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C
Dal 850 m 0/9 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 970 m Dal 900 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
6/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
6/13 °C 6/14 °C
wo
buien
9/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
7/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 970 m 0/2 °C 2/11 °C 6/11 °C 6/13 °C 9/12 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 900 m 0/9 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 975 m Dal 920 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
6/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
6/13 °C 6/14 °C
wo
buien
9/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
7/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 975 m 0/2 °C 2/11 °C 6/11 °C 6/13 °C 9/12 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 920 m 0/2 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 978 m Dal 903 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
6/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
6/13 °C 6/14 °C
wo
buien
9/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
7/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 978 m 0/2 °C 2/11 °C 6/11 °C 6/13 °C 9/12 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 903 m 0/9 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 990 m Dal 900 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
5/11 °C 6/12 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
wo
buien
8/12 °C 9/13 °C
do
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 990 m -1/2 °C 1/11 °C 5/11 °C 5/13 °C 8/12 °C 6/17 °C 9/19 °C
Dal 900 m 0/9 °C 2/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/13 °C 7/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 638 m Dal 594 m
za
buien
0/11 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
2/15 °C 3/15 °C
ma
buien
5/14 °C 6/14 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/15 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
do
helder
8/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
10/23 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 638 m 0/11 °C 2/15 °C 5/14 °C 6/15 °C 8/17 °C 8/20 °C 10/23 °C
Dal 594 m 1/11 °C 3/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 9/17 °C 9/20 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 559 m Dal 540 m
za
buien
1/11 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
ma
buien
6/14 °C 6/14 °C
di
bewolkt
7/15 °C 7/15 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
do
helder
9/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
11/23 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 559 m 1/11 °C 3/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 9/17 °C 9/20 °C 11/23 °C
Dal 540 m 1/11 °C 3/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 9/17 °C 9/20 °C 11/23 °C
1-17 van 17 skigebieden