Skiweer St. Georgen
Weersverwachting in St. Georgen voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in St. Georgen voor 7 dagen
Weer St. Georgen
Weer in St. Georgen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in St. Georgen voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: St. Georgen
- St. Georgen – Gaan naar
Bestuursdistrict:
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 902 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 3/8 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 6/13 °C | 6/13 °C |
di | 7/13 °C | 7/13 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 902 m | 1/8 °C | 3/7 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 850 m | 3/8 °C | 3/7 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/2 °C | 3/7 °C |
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 7/12 °C | 7/13 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 970 m | 1/7 °C | 1/2 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 7/12 °C | 8/16 °C |
| Dal 900 m | 3/8 °C | 3/7 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 975 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 1/8 °C |
vr | 1/2 °C | 3/7 °C |
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 7/12 °C | 7/13 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 975 m | 1/7 °C | 1/2 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 7/12 °C | 8/16 °C |
| Dal 920 m | 1/8 °C | 3/7 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 8/17 °C |
1-3 van 3 skigebieden




