Skiweer Monashee Mountains
Weersverwachting in de Monashee Mountains voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Monashee Mountains voor 7 dagen
Weer Monashee Mountains
Weer in de Monashee Mountains voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Monashee Mountains voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Monashee Mountains
- Monashee Mountains – Gaan naar
Provincie:
Toeristische regio:
Regionale district:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2075 m | Dal 1185 m |
|---|---|---|
ma | -1/11 °C | 3/16 °C |
di | 3/15 °C | 7/20 °C |
wo | 5/13 °C | 9/18 °C |
do | -1/8 °C | 3/13 °C |
vr | -3/9 °C | 1/14 °C |
za | -5/2 °C | -1/8 °C |
zo | -3/2 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2075 m | -1/11 °C | 3/15 °C | 5/13 °C | -1/8 °C | -3/9 °C | -5/2 °C | -3/2 °C |
| Dal 1185 m | 3/16 °C | 7/20 °C | 9/18 °C | 3/13 °C | 1/14 °C | -1/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1480 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
ma | 0/18 °C | 1/19 °C |
di | 5/21 °C | 6/22 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
do | -1/11 °C | 0/12 °C |
vr | -4/12 °C | -3/13 °C |
za | -3/9 °C | -2/10 °C |
zo | -4/14 °C | -3/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1480 m | 0/18 °C | 5/21 °C | 2/17 °C | -1/11 °C | -4/12 °C | -3/9 °C | -4/14 °C |
| Dal 1260 m | 1/19 °C | 6/22 °C | 3/18 °C | 0/12 °C | -3/13 °C | -2/10 °C | -3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3205 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
ma | -8/4 °C | 3/15 °C |
di | -4/8 °C | 7/19 °C |
wo | -2/6 °C | 9/17 °C |
do | -8/1 °C | 3/12 °C |
vr | -10/2 °C | 1/13 °C |
za | -12/-4 °C | -1/7 °C |
zo | -10/0 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3205 m | -8/4 °C | -4/8 °C | -2/6 °C | -8/1 °C | -10/2 °C | -12/-4 °C | -10/0 °C |
| Dal 1500 m | 3/15 °C | 7/19 °C | 9/17 °C | 3/12 °C | 1/13 °C | -1/7 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2440 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
ma | -6/5 °C | 7/19 °C |
di | -4/12 °C | 9/26 °C |
wo | -6/6 °C | 7/20 °C |
do | -7/1 °C | 6/15 °C |
vr | -10/-2 °C | 3/12 °C |
za | -11/-3 °C | 2/11 °C |
zo | -12/2 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2440 m | -6/5 °C | -4/12 °C | -6/6 °C | -7/1 °C | -10/-2 °C | -11/-3 °C | -12/2 °C |
| Dal 700 m | 7/19 °C | 9/26 °C | 7/20 °C | 6/15 °C | 3/12 °C | 2/11 °C | 1/16 °C |
1-4 van 4 skigebieden




