Skiweer Nidwalden

Weersverwachting in het kanton Nidwalden voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het kanton Nidwalden voor 7 dagen


Weer Nidwalden

Weer in het kanton Nidwalden voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het kanton Nidwalden voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Nidwalden

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1938 m Dal 1199 m
ma
sneeuwval
-3/2 °C 1/12 °C
di
sneeuwval
-8/0 °C -4/2 °C
wo
helder
-4/4 °C 0/10 °C
do
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-1 °C -3/2 °C
za
bewolkt
-5/2 °C -1/8 °C
zo
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/10 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwval
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
Berg 1938 m -3/2 °C -8/0 °C -4/4 °C -5/1 °C -7/-1 °C -5/2 °C -1/2 °C
Dal 1199 m 1/12 °C -4/2 °C 0/10 °C -1/2 °C -3/2 °C -1/8 °C 3/10 °C

Weer in skigebied Berg 1793 m Dal 1663 m
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/8 °C
di
sneeuwbuien
-7/1 °C -7/2 °C
wo
zonnig
-2/5 °C -2/6 °C
do
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
vr
sneeuwbuien
-5/0 °C -5/1 °C
za
bewolkt
-4/3 °C -4/4 °C
zo
buien
0/5 °C 0/6 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
zonnig
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
buien
Berg 1793 m -2/2 °C -7/1 °C -2/5 °C -4/2 °C -5/0 °C -4/3 °C 0/5 °C
Dal 1663 m -2/8 °C -7/2 °C -2/6 °C -4/2 °C -5/1 °C -4/4 °C 0/6 °C

Weer in skigebied Berg 1350 m Dal 1215 m
ma
buien
-2/8 °C 0/10 °C
di
sneeuwbuien
-7/2 °C -5/4 °C
wo
zonnig
-2/6 °C 0/8 °C
do
sneeuwbuien
-4/2 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C -3/2 °C
za
bewolkt
-4/4 °C -2/6 °C
zo
buien
0/6 °C 2/8 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwbuien
wo
zonnig
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
buien
Berg 1350 m -2/8 °C -7/2 °C -2/6 °C -4/2 °C -5/1 °C -4/4 °C 0/6 °C
Dal 1215 m 0/10 °C -5/4 °C 0/8 °C -2/2 °C -3/2 °C -2/6 °C 2/8 °C

Weer in skigebied Berg 1937 m Dal 1230 m
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 5/9 °C
di
sneeuwbuien
-8/0 °C -1/7 °C
wo
zonnig
-3/4 °C 0/10 °C
do
sneeuwbuien
-5/1 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -1/2 °C
za
bewolkt
-5/2 °C 1/9 °C
zo
ijzel
-1/4 °C 1/11 °C
Weer in
skigebied
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
zonnig
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
ijzel
Berg 1937 m -3/2 °C -8/0 °C -3/4 °C -5/1 °C -6/-1 °C -5/2 °C -1/4 °C
Dal 1230 m 5/9 °C -1/7 °C 0/10 °C 1/2 °C -1/2 °C 1/9 °C 1/11 °C

Weer in skigebied Berg 946 m Dal 838 m
ma
buien
5/12 °C 6/13 °C
di
ijzel
1/11 °C 2/12 °C
wo
zonnig
1/13 °C 2/14 °C
do
buien
3/7 °C 4/8 °C
vr
buien
0/7 °C 1/8 °C
za
bewolkt
2/11 °C 3/12 °C
zo
buien
0/14 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
zonnig
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
Berg 946 m 5/12 °C 1/11 °C 1/13 °C 3/7 °C 0/7 °C 2/11 °C 0/14 °C
Dal 838 m 6/13 °C 2/12 °C 2/14 °C 4/8 °C 1/8 °C 3/12 °C 1/15 °C
1-5 van 5 skigebieden