Skiweer Obere Murtal

Weersverwachting in het Obere Murtal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Obere Murtal voor 7 dagen


Weer Obere Murtal

Weer in het Obere Murtal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Obere Murtal voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Obere Murtal

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2220 m Dal 1066 m
ma
buien
-3/6 °C 5/15 °C
di
sneeuwval
-8/2 °C -3/8 °C
wo
bewolkt
-7/3 °C -4/13 °C
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/11 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C 0/8 °C
za
bewolkt
-6/2 °C 0/11 °C
zo
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
Berg 2220 m -3/6 °C -8/2 °C -7/3 °C -5/2 °C -6/0 °C -6/2 °C -3/2 °C
Dal 1066 m 5/15 °C -3/8 °C -4/13 °C 0/11 °C 0/8 °C 0/11 °C 0/15 °C

Weer in skigebied Berg 2400 m Dal 1095 m
ma
ijzel
-4/2 °C 5/14 °C
di
sneeuwval
-9/2 °C -3/7 °C
wo
bewolkt
-8/2 °C -4/12 °C
do
sneeuwbuien
-6/1 °C 0/10 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-1 °C 0/7 °C
za
bewolkt
-7/1 °C 0/10 °C
zo
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/14 °C
Weer in
skigebied
ma
ijzel
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
Berg 2400 m -4/2 °C -9/2 °C -8/2 °C -6/1 °C -7/-1 °C -7/1 °C -4/2 °C
Dal 1095 m 5/14 °C -3/7 °C -4/12 °C 0/10 °C 0/7 °C 0/10 °C 0/14 °C

Weer in skigebied Berg 1240 m Dal 1050 m
ma
buien
4/13 °C 5/15 °C
di
ijzel
-4/6 °C -3/8 °C
wo
bewolkt
-5/11 °C -4/13 °C
do
buien
-1/9 °C 0/11 °C
vr
buien
-1/6 °C 0/8 °C
za
bewolkt
-1/9 °C 0/11 °C
zo
buien
-1/13 °C 0/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
Berg 1240 m 4/13 °C -4/6 °C -5/11 °C -1/9 °C -1/6 °C -1/9 °C -1/13 °C
Dal 1050 m 5/15 °C -3/8 °C -4/13 °C 0/11 °C 0/8 °C 0/11 °C 0/15 °C

Weer in skigebied Berg 903 m Dal 742 m
ma
buien
6/16 °C 8/18 °C
di
ijzel
-2/8 °C 0/10 °C
wo
bewolkt
-3/14 °C -1/16 °C
do
buien
1/13 °C 3/15 °C
vr
regen
2/7 °C 4/9 °C
za
regen
1/7 °C 3/9 °C
zo
buien
2/10 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
bewolkt
do
buien
vr
regen
za
regen
zo
buien
Berg 903 m 6/16 °C -2/8 °C -3/14 °C 1/13 °C 2/7 °C 1/7 °C 2/10 °C
Dal 742 m 8/18 °C 0/10 °C -1/16 °C 3/15 °C 4/9 °C 3/9 °C 4/12 °C
1-4 van 4 skigebieden