Skiweer Radstädter Tauern

Weersverwachting in de Radstädter Tauern voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Radstädter Tauern voor 7 dagen


Weer Radstädter Tauern

Weer in de Radstädter Tauern voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Radstädter Tauern voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Radstädter Tauern

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2313 m Dal 1630 m
do
sneeuwbuien
-6/1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/2 °C
zo
helder
-6/1 °C -2/6 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/10 °C
di
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/12 °C
wo
buien
1/9 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
Berg 2313 m -6/1 °C -6/0 °C -6/0 °C -6/1 °C -2/2 °C -1/2 °C 1/9 °C
Dal 1630 m -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/6 °C 2/10 °C 3/12 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 740 m
do
sneeuwval
-1/0 °C 3/7 °C
vr
sneeuwval
-1/0 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
-1/2 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
-5/4 °C -1/14 °C
di
buien
0/8 °C 5/16 °C
wo
buien
3/8 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1980 m -1/0 °C -1/0 °C -1/-1 °C -1/2 °C -5/4 °C 0/8 °C 3/8 °C
Dal 740 m 3/7 °C 2/9 °C 3/6 °C 3/10 °C -1/14 °C 5/16 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 2176 m Dal 1000 m
do
sneeuwval
-5/2 °C 3/7 °C
vr
sneeuwval
-5/1 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
-5/1 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
-5/2 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
-1/6 °C -1/14 °C
di
buien
0/8 °C 5/16 °C
wo
buien
2/10 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2176 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/2 °C -1/6 °C 0/8 °C 2/10 °C
Dal 1000 m 3/7 °C 2/9 °C 3/6 °C 3/10 °C -1/14 °C 5/16 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1571 m Dal 850 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 4/8 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/8 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 4/4 °C
zo
bewolkt
-1/4 °C 4/10 °C
ma
helder
-5/6 °C 0/12 °C
di
buien
0/10 °C 5/16 °C
wo
buien
3/10 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
Berg 1571 m -1/2 °C -1/2 °C -1/-1 °C -1/4 °C -5/6 °C 0/10 °C 3/10 °C
Dal 850 m 4/8 °C 4/8 °C 4/4 °C 4/10 °C 0/12 °C 5/16 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 1000 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 3/7 °C
vr
sneeuwval
-1/2 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
-1/4 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
-5/6 °C -1/14 °C
di
buien
0/10 °C 5/16 °C
wo
buien
3/10 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1980 m -1/2 °C -1/2 °C -1/-1 °C -1/4 °C -5/6 °C 0/10 °C 3/10 °C
Dal 1000 m 3/7 °C 2/9 °C 3/6 °C 3/10 °C -1/14 °C 5/16 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 2400 m Dal 1095 m
do
sneeuwbuien
-6/0 °C 2/7 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C 1/7 °C
za
sneeuwbuien
-6/-1 °C 2/6 °C
zo
helder
-6/0 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/13 °C
di
buien
-1/6 °C 4/16 °C
wo
buien
1/8 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
Berg 2400 m -6/0 °C -6/-1 °C -6/-1 °C -6/0 °C -2/2 °C -1/6 °C 1/8 °C
Dal 1095 m 2/7 °C 1/7 °C 2/6 °C 1/10 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1390 m Dal 1256 m
do
buien
0/6 °C 1/6 °C
vr
ijzel
-1/2 °C 0/6 °C
za
buien
0/5 °C 1/5 °C
zo
helder
-1/9 °C 0/9 °C
ma
buien
-1/12 °C 0/12 °C
di
buien
2/15 °C 3/15 °C
wo
buien
4/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 1390 m 0/6 °C -1/2 °C 0/5 °C -1/9 °C -1/12 °C 2/15 °C 4/16 °C
Dal 1256 m 1/6 °C 0/6 °C 1/5 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 943 m Dal 901 m
do
buien
2/10 °C 2/10 °C
vr
buien
1/9 °C 1/9 °C
za
buien
2/9 °C 2/9 °C
zo
helder
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
2/14 °C 2/14 °C
di
buien
5/17 °C 5/17 °C
wo
buien
6/19 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 943 m 2/10 °C 1/9 °C 2/9 °C 2/12 °C 2/14 °C 5/17 °C 6/19 °C
Dal 901 m 2/10 °C 1/9 °C 2/9 °C 2/12 °C 2/14 °C 5/17 °C 6/19 °C
1-8 van 8 skigebieden