Skiweer Lungau
Weersverwachting in de Lungau voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Lungau voor 7 dagen
Weer Lungau
Weer in de Lungau voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Lungau voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lungau
- Lungau – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
Dal:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2313 m | Dal 1630 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | -2/2 °C |
vr | -6/0 °C | -2/2 °C |
za | -6/0 °C | -2/2 °C |
zo | -6/-1 °C | -2/4 °C |
ma | -5/4 °C | -1/9 °C |
di | -5/5 °C | -1/10 °C |
wo | -1/2 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2313 m | -6/1 °C | -6/0 °C | -6/0 °C | -6/-1 °C | -5/4 °C | -5/5 °C | -1/2 °C |
| Dal 1630 m | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/4 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1066 m |
|---|---|---|
do | -5/1 °C | 3/9 °C |
vr | -5/0 °C | 0/8 °C |
za | -5/0 °C | 3/7 °C |
zo | -5/-1 °C | 2/10 °C |
ma | -4/4 °C | 1/14 °C |
di | -4/5 °C | 4/15 °C |
wo | 0/7 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2220 m | -5/1 °C | -5/0 °C | -5/0 °C | -5/-1 °C | -4/4 °C | -4/5 °C | 0/7 °C |
| Dal 1066 m | 3/9 °C | 0/8 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1095 m |
|---|---|---|
do | -6/0 °C | 3/8 °C |
vr | -6/-1 °C | 0/7 °C |
za | -6/-1 °C | 3/6 °C |
zo | -6/-2 °C | 2/9 °C |
ma | -5/3 °C | 1/13 °C |
di | -5/4 °C | 4/14 °C |
wo | -1/6 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2400 m | -6/0 °C | -6/-1 °C | -6/-1 °C | -6/-2 °C | -5/3 °C | -5/4 °C | -1/6 °C |
| Dal 1095 m | 3/8 °C | 0/7 °C | 3/6 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2115 m | Dal 1497 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 1/2 °C |
vr | -5/1 °C | -2/2 °C |
za | -5/1 °C | 1/2 °C |
zo | -5/0 °C | 0/6 °C |
ma | -4/5 °C | -1/10 °C |
di | -4/6 °C | 2/11 °C |
wo | 0/8 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2115 m | -5/2 °C | -5/1 °C | -5/1 °C | -5/0 °C | -4/5 °C | -4/6 °C | 0/8 °C |
| Dal 1497 m | 1/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | 0/6 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1240 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 3/9 °C |
vr | -1/6 °C | 0/8 °C |
za | 2/5 °C | 3/7 °C |
zo | 1/8 °C | 2/10 °C |
ma | 0/12 °C | 1/14 °C |
di | 3/13 °C | 4/15 °C |
wo | 3/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1240 m | 1/7 °C | -1/6 °C | 2/5 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Dal 1050 m | 3/9 °C | 0/8 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1740 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -6/1 °C | -4/2 °C |
za | -3/0 °C | -1/2 °C |
zo | -4/3 °C | -2/10 °C |
ma | -5/7 °C | -3/14 °C |
di | -2/8 °C | 0/15 °C |
wo | -2/9 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2100 m | -3/2 °C | -6/1 °C | -3/0 °C | -4/3 °C | -5/7 °C | -2/8 °C | -2/9 °C |
| Dal 1740 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/2 °C | -2/10 °C | -3/14 °C | 0/15 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1337 m | Dal 1181 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 2/8 °C |
vr | -2/2 °C | -1/7 °C |
za | 1/2 °C | 2/6 °C |
zo | 0/7 °C | 1/9 °C |
ma | -1/11 °C | 0/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1337 m | 1/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | 0/7 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 2/13 °C |
| Dal 1181 m | 2/8 °C | -1/7 °C | 2/6 °C | 1/9 °C | 0/13 °C | 3/14 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 1256 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 2/7 °C |
vr | -2/6 °C | -1/6 °C |
za | 1/2 °C | 2/5 °C |
zo | 0/8 °C | 1/8 °C |
ma | -1/12 °C | 0/12 °C |
di | 2/13 °C | 3/13 °C |
wo | 2/14 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1390 m | 1/2 °C | -2/6 °C | 1/2 °C | 0/8 °C | -1/12 °C | 2/13 °C | 2/14 °C |
| Dal 1256 m | 2/7 °C | -1/6 °C | 2/5 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 3/13 °C | 3/14 °C |
1-8 van 8 skigebieden




