Skiweer Oberlausitz

Weersverwachting in de Oberlausitz voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Oberlausitz voor 7 dagen


Weer Oberlausitz

Weer in de Oberlausitz voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Oberlausitz voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Oberlausitz

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 630 m Dal 515 m
do
buien
5/12 °C 6/12 °C
vr
buien
4/11 °C 5/11 °C
za
buien
4/13 °C 5/13 °C
zo
zonnig
1/14 °C 2/14 °C
ma
bewolkt
5/14 °C 6/14 °C
di
buien
5/18 °C 6/18 °C
wo
buien
9/15 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 630 m 5/12 °C 4/11 °C 4/13 °C 1/14 °C 5/14 °C 5/18 °C 9/15 °C
Dal 515 m 6/12 °C 5/11 °C 5/13 °C 2/14 °C 6/14 °C 6/18 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 416 m Dal 300 m
do
buien
8/12 °C 8/13 °C
vr
buien
6/13 °C 6/14 °C
za
buien
6/12 °C 6/13 °C
zo
zonnig
4/15 °C 4/16 °C
ma
helder
7/17 °C 7/18 °C
di
buien
8/17 °C 8/18 °C
wo
buien
13/18 °C 13/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
Berg 416 m 8/12 °C 6/13 °C 6/12 °C 4/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 13/18 °C
Dal 300 m 8/13 °C 6/14 °C 6/13 °C 4/16 °C 7/18 °C 8/18 °C 13/19 °C

Weer in skigebied Berg 450 m Dal 385 m
do
buien
7/13 °C 7/14 °C
vr
onweer
5/13 °C 5/14 °C
za
buien
5/13 °C 5/14 °C
zo
zonnig
4/16 °C 4/17 °C
ma
bewolkt
7/17 °C 7/18 °C
di
buien
8/19 °C 8/20 °C
wo
buien
11/17 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 450 m 7/13 °C 5/13 °C 5/13 °C 4/16 °C 7/17 °C 8/19 °C 11/17 °C
Dal 385 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C

Weer in skigebied Berg 410 m Dal 370 m
do
buien
8/12 °C 8/12 °C
vr
buien
6/13 °C 6/13 °C
za
buien
6/12 °C 6/12 °C
zo
zonnig
4/15 °C 4/15 °C
ma
helder
7/17 °C 7/17 °C
di
buien
8/17 °C 8/17 °C
wo
buien
13/18 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
Berg 410 m 8/12 °C 6/13 °C 6/12 °C 4/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 13/18 °C
Dal 370 m 8/12 °C 6/13 °C 6/12 °C 4/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 13/18 °C

Weer in skigebied Berg 590 m Dal 550 m
do
buien
5/11 °C 5/12 °C
vr
buien
4/10 °C 4/11 °C
za
buien
4/12 °C 4/13 °C
zo
zonnig
1/13 °C 1/14 °C
ma
bewolkt
5/13 °C 5/14 °C
di
buien
5/17 °C 5/18 °C
wo
buien
9/14 °C 9/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 590 m 5/11 °C 4/10 °C 4/12 °C 1/13 °C 5/13 °C 5/17 °C 9/14 °C
Dal 550 m 5/12 °C 4/11 °C 4/13 °C 1/14 °C 5/14 °C 5/18 °C 9/15 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 370 m
do
buien
7/14 °C 7/14 °C
vr
onweer
5/14 °C 5/14 °C
za
buien
5/14 °C 5/14 °C
zo
zonnig
4/17 °C 4/17 °C
ma
bewolkt
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
8/20 °C 8/20 °C
wo
buien
11/18 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 420 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C
Dal 370 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 300 m
do
buien
7/14 °C 7/14 °C
vr
onweer
5/14 °C 5/14 °C
za
buien
5/14 °C 5/14 °C
zo
zonnig
4/17 °C 4/17 °C
ma
bewolkt
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
8/20 °C 8/20 °C
wo
buien
11/18 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 350 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C
Dal 300 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C

Weer in skigebied Berg 385 m Dal 360 m
do
buien
7/14 °C 7/14 °C
vr
onweer
5/14 °C 5/14 °C
za
buien
5/14 °C 5/14 °C
zo
zonnig
4/17 °C 4/17 °C
ma
bewolkt
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
8/20 °C 8/20 °C
wo
buien
11/18 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
onweer
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 385 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C
Dal 360 m 7/14 °C 5/14 °C 5/14 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 11/18 °C
1-8 van 8 skigebieden