Skiweer Zittauer Gebergte
Weersverwachting in het Zittauer Gebergte voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Zittauer Gebergte voor 7 dagen
Weer Zittauer Gebergte
Weer in het Zittauer Gebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Zittauer Gebergte voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zittauer Gebergte
- Zittauer Gebergte – Gaan naar
Toeristische regio:
Bestuursdistrict:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 515 m |
|---|---|---|
za | 4/11 °C | 5/11 °C |
zo | 2/15 °C | 3/15 °C |
ma | 5/16 °C | 6/16 °C |
di | 7/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 8/18 °C | 9/18 °C |
vr | 8/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 630 m | 4/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 8/18 °C | 8/17 °C |
| Dal 515 m | 5/11 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 8/14 °C | 10/15 °C | 9/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
za | 4/10 °C | 4/11 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/15 °C | 5/16 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 590 m | 4/10 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 7/13 °C | 9/14 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Dal 550 m | 4/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 8/18 °C | 8/17 °C |
1-2 van 2 skigebieden



