Skiweer Poľana

Weersverwachting in Poľana voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Poľana voor 7 dagen


Weer Poľana

Weer in Poľana voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Poľana voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Poľana

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 700 m
vr
buien
4/11 °C 4/11 °C
za
buien
5/8 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
ma
bewolkt
2/15 °C 2/15 °C
di
buien
6/17 °C 6/17 °C
wo
zonnig
8/20 °C 8/20 °C
do
bewolkt
6/19 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
zonnig
do
bewolkt
Berg 750 m 4/11 °C 5/8 °C 4/11 °C 2/15 °C 6/17 °C 8/20 °C 6/19 °C
Dal 700 m 4/11 °C 5/8 °C 4/11 °C 2/15 °C 6/17 °C 8/20 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1320 m Dal 1184 m
vr
buien
2/9 °C 2/10 °C
za
regen
2/5 °C 2/5 °C
zo
regen
2/5 °C 2/5 °C
ma
bewolkt
1/13 °C 1/13 °C
di
bewolkt
5/13 °C 5/13 °C
wo
helder
4/14 °C 4/14 °C
do
helder
4/14 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
Berg 1320 m 2/9 °C 2/5 °C 2/5 °C 1/13 °C 5/13 °C 4/14 °C 4/14 °C
Dal 1184 m 2/10 °C 2/5 °C 2/5 °C 1/13 °C 5/13 °C 4/14 °C 4/14 °C
1-2 van 2 skigebieden