Skiweer Rhön-Grabfeld
Weersverwachting in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor 7 dagen
Weer Rhön-Grabfeld
Weer in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in bestuursdistrict Rhön-Grabfeld voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Rhön-Grabfeld
- Rhön-Grabfeld – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 928 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 2/9 °C |
zo | 2/8 °C | 3/10 °C |
ma | 5/10 °C | 6/12 °C |
di | 3/8 °C | 4/10 °C |
wo | 9/13 °C | 10/15 °C |
do | 10/15 °C | 11/17 °C |
vr | 8/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 928 m | 1/7 °C | 2/8 °C | 5/10 °C | 3/8 °C | 9/13 °C | 10/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 610 m | 2/9 °C | 3/10 °C | 6/12 °C | 4/10 °C | 10/15 °C | 11/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 843 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 3/9 °C |
zo | 2/8 °C | 4/10 °C |
ma | 5/10 °C | 7/12 °C |
di | 3/8 °C | 5/10 °C |
wo | 9/13 °C | 11/15 °C |
do | 10/15 °C | 12/17 °C |
vr | 8/17 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 843 m | 1/7 °C | 2/8 °C | 5/10 °C | 3/8 °C | 9/13 °C | 10/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 590 m | 3/9 °C | 4/10 °C | 7/12 °C | 5/10 °C | 11/15 °C | 12/17 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
za | 2/8 °C | 2/9 °C |
zo | 3/9 °C | 3/10 °C |
ma | 6/11 °C | 6/12 °C |
di | 4/9 °C | 4/10 °C |
wo | 10/14 °C | 10/15 °C |
do | 11/16 °C | 11/17 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 830 m | 2/8 °C | 3/9 °C | 6/11 °C | 4/9 °C | 10/14 °C | 11/16 °C | 9/18 °C |
| Dal 775 m | 2/9 °C | 3/10 °C | 6/12 °C | 4/10 °C | 10/15 °C | 11/17 °C | 9/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden


