Skiweer Unterfranken

Weersverwachting in Unterfranken voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Unterfranken voor 7 dagen


Weer Unterfranken

Weer in Unterfranken voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Unterfranken voor 10 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Unterfranken

1-10 van 10 skigebieden

Weer in skigebied Berg 928 m Dal 610 m
ma
buien
1/8 °C 3/10 °C
di
sneeuwval
0/2 °C 1/6 °C
wo
buien
1/8 °C 2/10 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 3/8 °C
vr
buien
1/8 °C 2/10 °C
za
buien
2/9 °C 3/11 °C
zo
helder
3/14 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
buien
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 928 m 1/8 °C 0/2 °C 1/8 °C 1/2 °C 1/8 °C 2/9 °C 3/14 °C
Dal 610 m 3/10 °C 1/6 °C 2/10 °C 3/8 °C 2/10 °C 3/11 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 843 m Dal 590 m
ma
buien
2/8 °C 4/10 °C
di
sneeuwval
0/2 °C 1/6 °C
wo
buien
1/8 °C 3/10 °C
do
ijzel
1/6 °C 4/8 °C
vr
buien
1/8 °C 3/10 °C
za
buien
2/9 °C 4/11 °C
zo
helder
3/14 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 843 m 2/8 °C 0/2 °C 1/8 °C 1/6 °C 1/8 °C 2/9 °C 3/14 °C
Dal 590 m 4/10 °C 1/6 °C 3/10 °C 4/8 °C 3/10 °C 4/11 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 379 m Dal 279 m
ma
buien
5/12 °C 5/13 °C
di
regen
2/10 °C 2/11 °C
wo
buien
3/12 °C 3/13 °C
do
buien
5/11 °C 5/12 °C
vr
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
za
helder
4/15 °C 4/16 °C
zo
helder
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
Berg 379 m 5/12 °C 2/10 °C 3/12 °C 5/11 °C 4/13 °C 4/15 °C 6/18 °C
Dal 279 m 5/13 °C 2/11 °C 3/13 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 500 m Dal 420 m
ma
regen
3/13 °C 4/13 °C
di
bewolkt
-1/10 °C 0/10 °C
wo
buien
0/13 °C 1/13 °C
do
buien
3/10 °C 4/10 °C
vr
bewolkt
1/13 °C 2/13 °C
za
zonnig
0/15 °C 1/15 °C
zo
helder
3/18 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
helder
Berg 500 m 3/13 °C -1/10 °C 0/13 °C 3/10 °C 1/13 °C 0/15 °C 3/18 °C
Dal 420 m 4/13 °C 0/10 °C 1/13 °C 4/10 °C 2/13 °C 1/15 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 455 m Dal 320 m
ma
buien
5/12 °C 5/13 °C
di
ijzel
1/10 °C 2/11 °C
wo
buien
3/12 °C 3/13 °C
do
buien
5/11 °C 5/12 °C
vr
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
za
helder
4/15 °C 4/16 °C
zo
helder
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
Berg 455 m 5/12 °C 1/10 °C 3/12 °C 5/11 °C 4/13 °C 4/15 °C 6/18 °C
Dal 320 m 5/13 °C 2/11 °C 3/13 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 465 m Dal 391 m
ma
buien
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
0/10 °C 0/11 °C
wo
buien
0/13 °C 0/14 °C
do
bewolkt
3/12 °C 3/13 °C
vr
buien
2/13 °C 2/14 °C
za
bewolkt
2/12 °C 2/13 °C
zo
helder
3/19 °C 3/20 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
Berg 465 m 3/14 °C 0/10 °C 0/13 °C 3/12 °C 2/13 °C 2/12 °C 3/19 °C
Dal 391 m 3/15 °C 0/11 °C 0/14 °C 3/13 °C 2/14 °C 2/13 °C 3/20 °C

Weer in skigebied Berg 445 m Dal 340 m
ma
buien
5/12 °C 5/13 °C
di
ijzel
1/10 °C 2/11 °C
wo
buien
3/12 °C 3/13 °C
do
buien
5/11 °C 5/12 °C
vr
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
za
helder
4/15 °C 4/16 °C
zo
helder
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
Berg 445 m 5/12 °C 1/10 °C 3/12 °C 5/11 °C 4/13 °C 4/15 °C 6/18 °C
Dal 340 m 5/13 °C 2/11 °C 3/13 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 830 m Dal 775 m
ma
buien
3/9 °C 3/10 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
buien
2/9 °C 2/10 °C
do
ijzel
1/7 °C 1/8 °C
vr
buien
2/9 °C 2/10 °C
za
buien
3/10 °C 3/11 °C
zo
helder
4/15 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 830 m 3/9 °C 1/2 °C 2/9 °C 1/7 °C 2/9 °C 3/10 °C 4/15 °C
Dal 775 m 3/10 °C 1/2 °C 2/10 °C 1/8 °C 2/10 °C 3/11 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 380 m
ma
buien
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
0/10 °C 0/11 °C
wo
buien
0/13 °C 0/14 °C
do
bewolkt
3/12 °C 3/13 °C
vr
buien
2/13 °C 2/14 °C
za
bewolkt
2/12 °C 2/13 °C
zo
helder
3/19 °C 3/20 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
Berg 420 m 3/14 °C 0/10 °C 0/13 °C 3/12 °C 2/13 °C 2/12 °C 3/19 °C
Dal 380 m 3/15 °C 0/11 °C 0/14 °C 3/13 °C 2/14 °C 2/13 °C 3/20 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 715 m
ma
buien
3/9 °C 3/9 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
buien
2/9 °C 2/9 °C
do
ijzel
1/7 °C 1/7 °C
vr
buien
2/9 °C 2/9 °C
za
buien
3/10 °C 3/10 °C
zo
helder
4/15 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 750 m 3/9 °C 1/2 °C 2/9 °C 1/7 °C 2/9 °C 3/10 °C 4/15 °C
Dal 715 m 3/9 °C 1/2 °C 2/9 °C 1/7 °C 2/9 °C 3/10 °C 4/15 °C
1-10 van 10 skigebieden