Skiweer Rusland
Weersverwachting in Rusland voor 146 Skigebieden - Weer in de bergen in Rusland voor 7 dagen
Weer Rusland
Weer in Rusland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Rusland voor 146 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Rusland
- Rusland – Beperken tot
Federale districten:
Regio's:
Oblasten:
Republiek:
Overige:
Rusland – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1476 m | Dal 1280 m |
|---|---|---|
zo | 9/18 °C | 9/19 °C |
ma | 8/18 °C | 8/19 °C |
di | 11/13 °C | 11/14 °C |
wo | 9/20 °C | 9/21 °C |
do | 12/15 °C | 12/16 °C |
vr | 12/13 °C | 12/14 °C |
za | 11/19 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1476 m | 9/18 °C | 8/18 °C | 11/13 °C | 9/20 °C | 12/15 °C | 12/13 °C | 11/19 °C |
| Dal 1280 m | 9/19 °C | 8/19 °C | 11/14 °C | 9/21 °C | 12/16 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 380 m | Dal 140 m |
|---|---|---|
zo | 6/8 °C | 7/9 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 8/12 °C | 9/13 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 10/18 °C | 11/19 °C |
za | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 380 m | 6/8 °C | 3/13 °C | 8/12 °C | 4/14 °C | 9/17 °C | 10/18 °C | 6/12 °C |
| Dal 140 m | 7/9 °C | 4/14 °C | 9/13 °C | 5/15 °C | 10/18 °C | 11/19 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
zo | 14/25 °C | 15/26 °C |
ma | 12/25 °C | 13/26 °C |
di | 13/26 °C | 14/27 °C |
wo | 12/26 °C | 13/27 °C |
do | 4/12 °C | 5/13 °C |
vr | 1/15 °C | 2/16 °C |
za | 5/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 465 m | 14/25 °C | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/26 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/21 °C |
| Dal 370 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 409 m | Dal 248 m |
|---|---|---|
zo | 0/10 °C | 1/12 °C |
ma | -2/8 °C | -1/10 °C |
di | -4/14 °C | -3/16 °C |
wo | 2/15 °C | 3/17 °C |
do | 0/13 °C | 1/15 °C |
vr | -2/5 °C | -1/7 °C |
za | -3/11 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 409 m | 0/10 °C | -2/8 °C | -4/14 °C | 2/15 °C | 0/13 °C | -2/5 °C | -3/11 °C |
| Dal 248 m | 1/12 °C | -1/10 °C | -3/16 °C | 3/17 °C | 1/15 °C | -1/7 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 450 m | Dal 330 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | -2/9 °C | -1/10 °C |
di | -4/15 °C | -3/16 °C |
wo | 2/16 °C | 3/17 °C |
do | 0/14 °C | 1/15 °C |
vr | -2/6 °C | -1/7 °C |
za | -3/12 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 450 m | 0/11 °C | -2/9 °C | -4/15 °C | 2/16 °C | 0/14 °C | -2/6 °C | -3/12 °C |
| Dal 330 m | 1/12 °C | -1/10 °C | -3/16 °C | 3/17 °C | 1/15 °C | -1/7 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 380 m | Dal 45 m |
|---|---|---|
zo | -4/4 °C | -2/6 °C |
ma | -2/5 °C | 0/7 °C |
di | -2/7 °C | 0/9 °C |
wo | 0/11 °C | 2/13 °C |
do | 2/14 °C | 4/16 °C |
vr | 3/11 °C | 5/13 °C |
za | 3/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 380 m | -4/4 °C | -2/5 °C | -2/7 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 3/11 °C | 3/15 °C |
| Dal 45 m | -2/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 190 m | Dal 140 m |
|---|---|---|
zo | 13/26 °C | 13/26 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/27 °C | 16/27 °C |
do | 17/28 °C | 17/28 °C |
vr | 15/28 °C | 15/28 °C |
za | 17/23 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 190 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Dal 140 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 351 m | Dal 183 m |
|---|---|---|
zo | 15/26 °C | 16/28 °C |
ma | 13/26 °C | 14/28 °C |
di | 14/27 °C | 15/29 °C |
wo | 13/27 °C | 14/29 °C |
do | 5/13 °C | 6/15 °C |
vr | 2/16 °C | 3/18 °C |
za | 6/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 351 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Dal 183 m | 16/28 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 6/15 °C | 3/18 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 434 m | Dal 112 m |
|---|---|---|
zo | -7/-4 °C | -5/-1 °C |
ma | -5/-1 °C | -3/2 °C |
di | -4/-2 °C | -2/1 °C |
wo | -9/-5 °C | -7/-2 °C |
do | -11/-5 °C | -9/-2 °C |
vr | -12/-5 °C | -10/-2 °C |
za | -8/-3 °C | -6/0 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 434 m | -7/-4 °C | -5/-1 °C | -4/-2 °C | -9/-5 °C | -11/-5 °C | -12/-5 °C | -8/-3 °C |
| Dal 112 m | -5/-1 °C | -3/2 °C | -2/1 °C | -7/-2 °C | -9/-2 °C | -10/-2 °C | -6/0 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 330 m |
|---|---|---|
zo | -1/9 °C | 1/11 °C |
ma | -3/7 °C | -1/9 °C |
di | -5/13 °C | -3/15 °C |
wo | 1/14 °C | 3/16 °C |
do | -1/12 °C | 1/14 °C |
vr | -3/4 °C | -1/6 °C |
za | -4/10 °C | -2/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 600 m | -1/9 °C | -3/7 °C | -5/13 °C | 1/14 °C | -1/12 °C | -3/4 °C | -4/10 °C |
| Dal 330 m | 1/11 °C | -1/9 °C | -3/15 °C | 3/16 °C | 1/14 °C | -1/6 °C | -2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 165 m | Dal 69 m |
|---|---|---|
zo | 11/21 °C | 12/22 °C |
ma | 9/18 °C | 10/19 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 8/21 °C | 9/22 °C |
do | 11/23 °C | 12/24 °C |
vr | 12/21 °C | 13/22 °C |
za | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 165 m | 11/21 °C | 9/18 °C | 7/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 12/21 °C | 9/17 °C |
| Dal 69 m | 12/22 °C | 10/19 °C | 8/17 °C | 9/22 °C | 12/24 °C | 13/22 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 269 m | Dal 75 m |
|---|---|---|
zo | -3/4 °C | -2/7 °C |
ma | -1/5 °C | 0/8 °C |
di | -1/7 °C | 0/10 °C |
wo | 1/11 °C | 2/14 °C |
do | 3/14 °C | 4/17 °C |
vr | 4/11 °C | 5/14 °C |
za | 4/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 269 m | -3/4 °C | -1/5 °C | -1/7 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Dal 75 m | -2/7 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | 2/14 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
zo | 13/26 °C | 13/26 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/27 °C | 16/27 °C |
do | 17/28 °C | 17/28 °C |
vr | 15/28 °C | 15/28 °C |
za | 17/23 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 200 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Dal 150 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 225 m | Dal 115 m |
|---|---|---|
zo | 14/30 °C | 14/30 °C |
ma | 13/30 °C | 13/30 °C |
di | 16/30 °C | 16/30 °C |
wo | 11/26 °C | 11/26 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
vr | 4/20 °C | 4/20 °C |
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 225 m | 14/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 11/26 °C | 7/18 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
| Dal 115 m | 14/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 11/26 °C | 7/18 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 104 m | Dal 18 m |
|---|---|---|
zo | 13/19 °C | 13/20 °C |
ma | 10/20 °C | 10/21 °C |
di | 14/29 °C | 14/30 °C |
wo | 12/16 °C | 12/17 °C |
do | 11/20 °C | 11/21 °C |
vr | 12/22 °C | 12/23 °C |
za | 10/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 104 m | 13/19 °C | 10/20 °C | 14/29 °C | 12/16 °C | 11/20 °C | 12/22 °C | 10/15 °C |
| Dal 18 m | 13/20 °C | 10/21 °C | 14/30 °C | 12/17 °C | 11/21 °C | 12/23 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 418 m | Dal 118 m |
|---|---|---|
zo | -3/4 °C | -2/6 °C |
ma | -1/5 °C | 0/7 °C |
di | -1/7 °C | 0/9 °C |
wo | 1/11 °C | 2/13 °C |
do | 3/14 °C | 4/16 °C |
vr | 4/11 °C | 5/13 °C |
za | 4/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 418 m | -3/4 °C | -1/5 °C | -1/7 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Dal 118 m | -2/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 465 m |
|---|---|---|
zo | -2/8 °C | 0/10 °C |
ma | -4/6 °C | -2/8 °C |
di | -6/12 °C | -4/14 °C |
wo | 0/13 °C | 2/15 °C |
do | -2/11 °C | 0/13 °C |
vr | -4/3 °C | -2/5 °C |
za | -5/9 °C | -3/11 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 720 m | -2/8 °C | -4/6 °C | -6/12 °C | 0/13 °C | -2/11 °C | -4/3 °C | -5/9 °C |
| Dal 465 m | 0/10 °C | -2/8 °C | -4/14 °C | 2/15 °C | 0/13 °C | -2/5 °C | -3/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 322 m | Dal 238 m |
|---|---|---|
zo | 13/29 °C | 14/29 °C |
ma | 12/29 °C | 13/29 °C |
di | 15/29 °C | 16/29 °C |
wo | 10/25 °C | 11/25 °C |
do | 6/17 °C | 7/17 °C |
vr | 3/19 °C | 4/19 °C |
za | 6/21 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 322 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 15/29 °C | 10/25 °C | 6/17 °C | 3/19 °C | 6/21 °C |
| Dal 238 m | 14/29 °C | 13/29 °C | 16/29 °C | 11/25 °C | 7/17 °C | 4/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 275 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
zo | 12/27 °C | 13/28 °C |
ma | 11/27 °C | 12/28 °C |
di | 13/26 °C | 14/27 °C |
wo | 14/27 °C | 15/28 °C |
do | 13/27 °C | 14/28 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 6/22 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 275 m | 12/27 °C | 11/27 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 9/20 °C | 6/22 °C |
| Dal 130 m | 13/28 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 15/28 °C | 14/28 °C | 10/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 456 m | Dal 138 m |
|---|---|---|
zo | -4/3 °C | -2/6 °C |
ma | -2/4 °C | 0/7 °C |
di | -2/6 °C | 0/9 °C |
wo | 0/10 °C | 2/13 °C |
do | 2/13 °C | 4/16 °C |
vr | 3/10 °C | 5/13 °C |
za | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 456 m | -4/3 °C | -2/4 °C | -2/6 °C | 0/10 °C | 2/13 °C | 3/10 °C | 3/14 °C |
| Dal 138 m | -2/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 334 m | Dal 233 m |
|---|---|---|
zo | 15/26 °C | 16/27 °C |
ma | 13/26 °C | 14/27 °C |
di | 14/27 °C | 15/28 °C |
wo | 13/27 °C | 14/28 °C |
do | 5/13 °C | 6/14 °C |
vr | 2/16 °C | 3/17 °C |
za | 6/22 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 334 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Dal 233 m | 16/27 °C | 14/27 °C | 15/28 °C | 14/28 °C | 6/14 °C | 3/17 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 154 m | Dal 77 m |
|---|---|---|
zo | 12/25 °C | 13/25 °C |
ma | 14/27 °C | 15/27 °C |
di | 14/27 °C | 15/27 °C |
wo | 15/26 °C | 16/26 °C |
do | 16/27 °C | 17/27 °C |
vr | 14/27 °C | 15/27 °C |
za | 16/22 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 154 m | 12/25 °C | 14/27 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 16/27 °C | 14/27 °C | 16/22 °C |
| Dal 77 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 577 m | Dal 300 m |
|---|---|---|
zo | 10/25 °C | 12/27 °C |
ma | 9/25 °C | 11/27 °C |
di | 11/24 °C | 13/26 °C |
wo | 12/25 °C | 14/27 °C |
do | 11/25 °C | 13/27 °C |
vr | 7/18 °C | 9/20 °C |
za | 4/20 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 577 m | 10/25 °C | 9/25 °C | 11/24 °C | 12/25 °C | 11/25 °C | 7/18 °C | 4/20 °C |
| Dal 300 m | 12/27 °C | 11/27 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 9/20 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 618 m | Dal 216 m |
|---|---|---|
zo | 3/15 °C | 5/17 °C |
ma | 3/6 °C | 5/8 °C |
di | 1/14 °C | 3/16 °C |
wo | 3/16 °C | 5/18 °C |
do | 7/20 °C | 9/22 °C |
vr | 10/21 °C | 12/23 °C |
za | 14/19 °C | 16/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 618 m | 3/15 °C | 3/6 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 7/20 °C | 10/21 °C | 14/19 °C |
| Dal 216 m | 5/17 °C | 5/8 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 9/22 °C | 12/23 °C | 16/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 280 m | Dal 140 m |
|---|---|---|
zo | 16/26 °C | 16/28 °C |
ma | 14/26 °C | 14/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/29 °C |
wo | 14/27 °C | 14/29 °C |
do | 6/13 °C | 6/15 °C |
vr | 3/16 °C | 3/18 °C |
za | 7/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 280 m | 16/26 °C | 14/26 °C | 15/27 °C | 14/27 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 7/22 °C |
| Dal 140 m | 16/28 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 6/15 °C | 3/18 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 175 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
zo | 12/19 °C | 13/20 °C |
ma | 9/20 °C | 10/21 °C |
di | 13/29 °C | 14/30 °C |
wo | 11/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/20 °C | 11/21 °C |
vr | 11/22 °C | 12/23 °C |
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 175 m | 12/19 °C | 9/20 °C | 13/29 °C | 11/16 °C | 10/20 °C | 11/22 °C | 9/15 °C |
| Dal 110 m | 13/20 °C | 10/21 °C | 14/30 °C | 12/17 °C | 11/21 °C | 12/23 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 220 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | -2/17 °C | -2/17 °C |
wo | 4/18 °C | 4/18 °C |
do | 2/16 °C | 2/16 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | -1/14 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 220 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Dal 150 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2437 m | Dal 1925 m |
|---|---|---|
zo | -1/2 °C | 3/6 °C |
ma | -2/5 °C | 2/9 °C |
di | -1/4 °C | 3/8 °C |
wo | 0/7 °C | 4/11 °C |
do | 0/7 °C | 4/11 °C |
vr | 1/4 °C | 5/8 °C |
za | 2/8 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2437 m | -1/2 °C | -2/5 °C | -1/4 °C | 0/7 °C | 0/7 °C | 1/4 °C | 2/8 °C |
| Dal 1925 m | 3/6 °C | 2/9 °C | 3/8 °C | 4/11 °C | 4/11 °C | 5/8 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 197 m | Dal 97 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | -2/17 °C | -2/17 °C |
wo | 4/18 °C | 4/18 °C |
do | 2/16 °C | 2/16 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | -1/14 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 197 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Dal 97 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 454 m | Dal 290 m |
|---|---|---|
zo | 3/15 °C | 4/17 °C |
ma | 3/6 °C | 4/8 °C |
di | 1/14 °C | 2/16 °C |
wo | 3/16 °C | 4/18 °C |
do | 7/20 °C | 8/22 °C |
vr | 10/21 °C | 11/23 °C |
za | 14/19 °C | 15/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 454 m | 3/15 °C | 3/6 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 7/20 °C | 10/21 °C | 14/19 °C |
| Dal 290 m | 4/17 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 4/18 °C | 8/22 °C | 11/23 °C | 15/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 374 m | Dal 262 m |
|---|---|---|
zo | 12/28 °C | 13/29 °C |
ma | 11/28 °C | 12/29 °C |
di | 14/28 °C | 15/29 °C |
wo | 9/24 °C | 10/25 °C |
do | 5/16 °C | 6/17 °C |
vr | 2/18 °C | 3/19 °C |
za | 5/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 374 m | 12/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 9/24 °C | 5/16 °C | 2/18 °C | 5/20 °C |
| Dal 262 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 15/29 °C | 10/25 °C | 6/17 °C | 3/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 471 m | Dal 372 m |
|---|---|---|
zo | 14/25 °C | 15/26 °C |
ma | 12/25 °C | 13/26 °C |
di | 13/26 °C | 14/27 °C |
wo | 12/26 °C | 13/27 °C |
do | 4/12 °C | 5/13 °C |
vr | 1/15 °C | 2/16 °C |
za | 5/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 471 m | 14/25 °C | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/26 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/21 °C |
| Dal 372 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 297 m | Dal 116 m |
|---|---|---|
zo | 12/28 °C | 13/29 °C |
ma | 11/28 °C | 12/29 °C |
di | 13/27 °C | 14/28 °C |
wo | 14/28 °C | 15/29 °C |
do | 13/28 °C | 14/29 °C |
vr | 9/21 °C | 10/22 °C |
za | 6/23 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 297 m | 12/28 °C | 11/28 °C | 13/27 °C | 14/28 °C | 13/28 °C | 9/21 °C | 6/23 °C |
| Dal 116 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 10/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 435 m | Dal 355 m |
|---|---|---|
zo | 15/26 °C | 15/26 °C |
ma | 13/26 °C | 13/26 °C |
di | 14/27 °C | 14/27 °C |
wo | 13/27 °C | 13/27 °C |
do | 5/13 °C | 5/13 °C |
vr | 2/16 °C | 2/16 °C |
za | 6/22 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 435 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Dal 355 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 281 m |
|---|---|---|
zo | 15/25 °C | 16/26 °C |
ma | 13/25 °C | 14/26 °C |
di | 14/26 °C | 15/27 °C |
wo | 13/26 °C | 14/27 °C |
do | 5/12 °C | 6/13 °C |
vr | 2/15 °C | 3/16 °C |
za | 6/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 390 m | 15/25 °C | 13/25 °C | 14/26 °C | 13/26 °C | 5/12 °C | 2/15 °C | 6/21 °C |
| Dal 281 m | 16/26 °C | 14/26 °C | 15/27 °C | 14/27 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 150 m | Dal 80 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/27 °C |
ma | 15/27 °C | 15/29 °C |
di | 15/27 °C | 15/29 °C |
wo | 16/26 °C | 16/28 °C |
do | 17/27 °C | 17/29 °C |
vr | 15/27 °C | 15/29 °C |
za | 17/22 °C | 17/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 150 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 80 m | 13/27 °C | 15/29 °C | 15/29 °C | 16/28 °C | 17/29 °C | 15/29 °C | 17/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 677 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 13/23 °C | 14/25 °C |
ma | 11/23 °C | 12/25 °C |
di | 12/24 °C | 13/26 °C |
wo | 11/24 °C | 12/26 °C |
do | 3/10 °C | 4/12 °C |
vr | 0/13 °C | 1/15 °C |
za | 4/19 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 677 m | 13/23 °C | 11/23 °C | 12/24 °C | 11/24 °C | 3/10 °C | 0/13 °C | 4/19 °C |
| Dal 520 m | 14/25 °C | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/26 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 220 m | Dal 185 m |
|---|---|---|
zo | 13/26 °C | 13/26 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/27 °C | 16/27 °C |
do | 17/28 °C | 17/28 °C |
vr | 15/28 °C | 15/28 °C |
za | 17/23 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 220 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Dal 185 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 220 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/26 °C |
ma | 15/27 °C | 15/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/28 °C |
wo | 16/26 °C | 16/27 °C |
do | 17/27 °C | 17/28 °C |
vr | 15/27 °C | 15/28 °C |
za | 17/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 220 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 130 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 370 m | Dal 185 m |
|---|---|---|
zo | 12/27 °C | 13/29 °C |
ma | 11/27 °C | 12/29 °C |
di | 13/26 °C | 14/28 °C |
wo | 14/27 °C | 15/29 °C |
do | 13/27 °C | 14/29 °C |
vr | 9/20 °C | 10/22 °C |
za | 6/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 370 m | 12/27 °C | 11/27 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 9/20 °C | 6/22 °C |
| Dal 185 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 10/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 220 m | Dal 155 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/26 °C |
ma | 15/27 °C | 15/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/28 °C |
wo | 16/26 °C | 16/27 °C |
do | 17/27 °C | 17/28 °C |
vr | 15/27 °C | 15/28 °C |
za | 17/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 220 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 155 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 170 m | Dal 57 m |
|---|---|---|
zo | -3/5 °C | -2/6 °C |
ma | -1/6 °C | 0/7 °C |
di | -1/8 °C | 0/9 °C |
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
do | 3/15 °C | 4/16 °C |
vr | 4/12 °C | 5/13 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 170 m | -3/5 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 4/12 °C | 4/16 °C |
| Dal 57 m | -2/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 31 m | Dal 9 m |
|---|---|---|
zo | 13/22 °C | 13/22 °C |
ma | 11/19 °C | 11/19 °C |
di | 9/17 °C | 9/17 °C |
wo | 10/22 °C | 10/22 °C |
do | 13/24 °C | 13/24 °C |
vr | 14/22 °C | 14/22 °C |
za | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 31 m | 13/22 °C | 11/19 °C | 9/17 °C | 10/22 °C | 13/24 °C | 14/22 °C | 11/18 °C |
| Dal 9 m | 13/22 °C | 11/19 °C | 9/17 °C | 10/22 °C | 13/24 °C | 14/22 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 230 m | Dal 190 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/26 °C |
ma | 15/27 °C | 15/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/28 °C |
wo | 16/26 °C | 16/27 °C |
do | 17/27 °C | 17/28 °C |
vr | 15/27 °C | 15/28 °C |
za | 17/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 230 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 190 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 113 m | Dal 47 m |
|---|---|---|
zo | 9/13 °C | 9/13 °C |
ma | 8/15 °C | 8/15 °C |
di | 13/24 °C | 13/24 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 7/22 °C | 7/22 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
za | 6/21 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 113 m | 9/13 °C | 8/15 °C | 13/24 °C | 9/17 °C | 7/22 °C | 9/21 °C | 6/21 °C |
| Dal 47 m | 9/13 °C | 8/15 °C | 13/24 °C | 9/17 °C | 7/22 °C | 9/21 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 345 m | Dal 215 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | -1/10 °C | 0/11 °C |
di | -3/16 °C | -2/17 °C |
wo | 3/17 °C | 4/18 °C |
do | 1/15 °C | 2/16 °C |
vr | -1/7 °C | 0/8 °C |
za | -2/13 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 345 m | 1/12 °C | -1/10 °C | -3/16 °C | 3/17 °C | 1/15 °C | -1/7 °C | -2/13 °C |
| Dal 215 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 511 m | Dal 245 m |
|---|---|---|
zo | 0/10 °C | 1/12 °C |
ma | -2/8 °C | -1/10 °C |
di | -4/14 °C | -3/16 °C |
wo | 2/15 °C | 3/17 °C |
do | 0/13 °C | 1/15 °C |
vr | -2/5 °C | -1/7 °C |
za | -3/11 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 511 m | 0/10 °C | -2/8 °C | -4/14 °C | 2/15 °C | 0/13 °C | -2/5 °C | -3/11 °C |
| Dal 245 m | 1/12 °C | -1/10 °C | -3/16 °C | 3/17 °C | 1/15 °C | -1/7 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 205 m | Dal 132 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 0/10 °C | 0/11 °C |
di | -2/16 °C | -2/17 °C |
wo | 4/17 °C | 4/18 °C |
do | 2/15 °C | 2/16 °C |
vr | 0/7 °C | 0/8 °C |
za | -1/13 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 205 m | 2/12 °C | 0/10 °C | -2/16 °C | 4/17 °C | 2/15 °C | 0/7 °C | -1/13 °C |
| Dal 132 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 177 m | Dal 97 m |
|---|---|---|
zo | 16/28 °C | 17/28 °C |
ma | 14/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/29 °C | 16/29 °C |
wo | 14/29 °C | 15/29 °C |
do | 6/15 °C | 7/15 °C |
vr | 3/18 °C | 4/18 °C |
za | 7/24 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 177 m | 16/28 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 6/15 °C | 3/18 °C | 7/24 °C |
| Dal 97 m | 17/28 °C | 15/28 °C | 16/29 °C | 15/29 °C | 7/15 °C | 4/18 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 157 m | Dal 103 m |
|---|---|---|
zo | 12/25 °C | 13/25 °C |
ma | 14/27 °C | 15/27 °C |
di | 14/27 °C | 15/27 °C |
wo | 15/26 °C | 16/26 °C |
do | 16/27 °C | 17/27 °C |
vr | 14/27 °C | 15/27 °C |
za | 16/22 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 157 m | 12/25 °C | 14/27 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 16/27 °C | 14/27 °C | 16/22 °C |
| Dal 103 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 344 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 5/14 °C |
ma | 4/19 °C | 5/20 °C |
di | 9/18 °C | 10/19 °C |
wo | 5/12 °C | 6/13 °C |
do | 4/15 °C | 5/16 °C |
vr | 2/13 °C | 3/14 °C |
za | 5/10 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 4/13 °C | 4/19 °C | 9/18 °C | 5/12 °C | 4/15 °C | 2/13 °C | 5/10 °C |
| Dal 344 m | 5/14 °C | 5/20 °C | 10/19 °C | 6/13 °C | 5/16 °C | 3/14 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 221 m | Dal 114 m |
|---|---|---|
zo | 14/30 °C | 14/30 °C |
ma | 13/30 °C | 13/30 °C |
di | 16/30 °C | 16/30 °C |
wo | 11/26 °C | 11/26 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
vr | 4/20 °C | 4/20 °C |
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 221 m | 14/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 11/26 °C | 7/18 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
| Dal 114 m | 14/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 11/26 °C | 7/18 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 629 m | Dal 286 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 6/15 °C |
ma | 3/18 °C | 6/21 °C |
di | 8/17 °C | 11/20 °C |
wo | 4/11 °C | 7/14 °C |
do | 3/14 °C | 6/17 °C |
vr | 1/12 °C | 4/15 °C |
za | 4/9 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 629 m | 3/12 °C | 3/18 °C | 8/17 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 1/12 °C | 4/9 °C |
| Dal 286 m | 6/15 °C | 6/21 °C | 11/20 °C | 7/14 °C | 6/17 °C | 4/15 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 127 m | Dal 101 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | -2/17 °C | -2/17 °C |
wo | 4/18 °C | 4/18 °C |
do | 2/16 °C | 2/16 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | -1/14 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 127 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Dal 101 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1541 m | Dal 741 m |
|---|---|---|
zo | -5/8 °C | 1/14 °C |
ma | -3/0 °C | 3/6 °C |
di | -3/4 °C | 3/10 °C |
wo | -3/8 °C | 3/14 °C |
do | 1/2 °C | 7/8 °C |
vr | -3/15 °C | 3/21 °C |
za | -4/-1 °C | 1/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1541 m | -5/8 °C | -3/0 °C | -3/4 °C | -3/8 °C | 1/2 °C | -3/15 °C | -4/-1 °C |
| Dal 741 m | 1/14 °C | 3/6 °C | 3/10 °C | 3/14 °C | 7/8 °C | 3/21 °C | 1/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 186 m | Dal 140 m |
|---|---|---|
zo | 13/26 °C | 13/26 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/27 °C | 16/27 °C |
do | 17/28 °C | 17/28 °C |
vr | 15/28 °C | 15/28 °C |
za | 17/23 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 186 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Dal 140 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
zo | 7/19 °C | 8/20 °C |
ma | 11/24 °C | 12/25 °C |
di | 13/25 °C | 14/26 °C |
wo | 7/20 °C | 8/21 °C |
do | 11/26 °C | 12/27 °C |
vr | 14/28 °C | 15/29 °C |
za | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 900 m | 7/19 °C | 11/24 °C | 13/25 °C | 7/20 °C | 11/26 °C | 14/28 °C | 6/19 °C |
| Dal 660 m | 8/20 °C | 12/25 °C | 14/26 °C | 8/21 °C | 12/27 °C | 15/29 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 518 m | Dal 328 m |
|---|---|---|
zo | 0/10 °C | 1/12 °C |
ma | -2/8 °C | -1/10 °C |
di | -4/14 °C | -3/16 °C |
wo | 2/15 °C | 3/17 °C |
do | 0/13 °C | 1/15 °C |
vr | -2/5 °C | -1/7 °C |
za | -3/11 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 518 m | 0/10 °C | -2/8 °C | -4/14 °C | 2/15 °C | 0/13 °C | -2/5 °C | -3/11 °C |
| Dal 328 m | 1/12 °C | -1/10 °C | -3/16 °C | 3/17 °C | 1/15 °C | -1/7 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 247 m | Dal 94 m |
|---|---|---|
zo | 6/16 °C | 7/17 °C |
ma | 6/22 °C | 7/23 °C |
di | 11/21 °C | 12/22 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 4/16 °C | 5/17 °C |
za | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 247 m | 6/16 °C | 6/22 °C | 11/21 °C | 7/15 °C | 6/18 °C | 4/16 °C | 7/13 °C |
| Dal 94 m | 7/17 °C | 7/23 °C | 12/22 °C | 8/16 °C | 7/19 °C | 5/17 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 80 m | Dal 42 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 7/21 °C | 7/22 °C |
di | 10/22 °C | 10/23 °C |
wo | 3/11 °C | 3/12 °C |
do | 0/6 °C | 0/7 °C |
vr | 2/11 °C | 2/12 °C |
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 80 m | 2/12 °C | 7/21 °C | 10/22 °C | 3/11 °C | 0/6 °C | 2/11 °C | 8/15 °C |
| Dal 42 m | 2/13 °C | 7/22 °C | 10/23 °C | 3/12 °C | 0/7 °C | 2/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 201 m | Dal 122 m |
|---|---|---|
zo | 5/17 °C | 5/18 °C |
ma | 5/8 °C | 5/9 °C |
di | 3/16 °C | 3/17 °C |
wo | 5/18 °C | 5/19 °C |
do | 9/22 °C | 9/23 °C |
vr | 12/23 °C | 12/24 °C |
za | 16/21 °C | 16/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 201 m | 5/17 °C | 5/8 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 9/22 °C | 12/23 °C | 16/21 °C |
| Dal 122 m | 5/18 °C | 5/9 °C | 3/17 °C | 5/19 °C | 9/23 °C | 12/24 °C | 16/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 111 m |
|---|---|---|
zo | 12/25 °C | 12/26 °C |
ma | 13/26 °C | 13/27 °C |
di | 12/27 °C | 12/28 °C |
wo | 14/26 °C | 14/27 °C |
do | 13/26 °C | 13/27 °C |
vr | 14/24 °C | 14/25 °C |
za | 15/24 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 140 m | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/27 °C | 14/26 °C | 13/26 °C | 14/24 °C | 15/24 °C |
| Dal 111 m | 12/26 °C | 13/27 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 526 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
zo | 12/28 °C | 13/29 °C |
ma | 11/28 °C | 12/29 °C |
di | 14/28 °C | 15/29 °C |
wo | 9/24 °C | 10/25 °C |
do | 5/16 °C | 6/17 °C |
vr | 2/18 °C | 3/19 °C |
za | 5/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 526 m | 12/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 9/24 °C | 5/16 °C | 2/18 °C | 5/20 °C |
| Dal 340 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 15/29 °C | 10/25 °C | 6/17 °C | 3/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 137 m | Dal 105 m |
|---|---|---|
zo | 12/25 °C | 12/26 °C |
ma | 13/26 °C | 13/27 °C |
di | 12/27 °C | 12/28 °C |
wo | 14/26 °C | 14/27 °C |
do | 13/26 °C | 13/27 °C |
vr | 14/24 °C | 14/25 °C |
za | 15/24 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 137 m | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/27 °C | 14/26 °C | 13/26 °C | 14/24 °C | 15/24 °C |
| Dal 105 m | 12/26 °C | 13/27 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 434 m | Dal 358 m |
|---|---|---|
zo | 14/25 °C | 15/26 °C |
ma | 12/25 °C | 13/26 °C |
di | 13/26 °C | 14/27 °C |
wo | 12/26 °C | 13/27 °C |
do | 4/12 °C | 5/13 °C |
vr | 1/15 °C | 2/16 °C |
za | 5/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 434 m | 14/25 °C | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/26 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/21 °C |
| Dal 358 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 302 m | Dal 219 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/16 °C |
ma | 6/21 °C | 6/22 °C |
di | 11/20 °C | 11/21 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/17 °C | 6/18 °C |
vr | 4/15 °C | 4/16 °C |
za | 7/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 302 m | 6/15 °C | 6/21 °C | 11/20 °C | 7/14 °C | 6/17 °C | 4/15 °C | 7/12 °C |
| Dal 219 m | 6/16 °C | 6/22 °C | 11/21 °C | 7/15 °C | 6/18 °C | 4/16 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 210 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
zo | 12/26 °C | 12/26 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 12/28 °C | 12/28 °C |
wo | 14/27 °C | 14/27 °C |
do | 13/27 °C | 13/27 °C |
vr | 14/25 °C | 14/25 °C |
za | 15/25 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 210 m | 12/26 °C | 13/27 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 15/25 °C |
| Dal 130 m | 12/26 °C | 13/27 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 165 m | Dal 120 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | -2/17 °C | -2/17 °C |
wo | 4/18 °C | 4/18 °C |
do | 2/16 °C | 2/16 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | -1/14 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 165 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Dal 120 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 424 m | Dal 322 m |
|---|---|---|
zo | 14/25 °C | 15/26 °C |
ma | 12/25 °C | 13/26 °C |
di | 13/26 °C | 14/27 °C |
wo | 12/26 °C | 13/27 °C |
do | 4/12 °C | 5/13 °C |
vr | 1/15 °C | 2/16 °C |
za | 5/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 424 m | 14/25 °C | 12/25 °C | 13/26 °C | 12/26 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/21 °C |
| Dal 322 m | 15/26 °C | 13/26 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 917 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 1/13 °C |
ma | 0/2 °C | 1/4 °C |
di | -2/10 °C | -1/12 °C |
wo | 0/12 °C | 1/14 °C |
do | 4/16 °C | 5/18 °C |
vr | 7/17 °C | 8/19 °C |
za | 11/15 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 917 m | 0/11 °C | 0/2 °C | -2/10 °C | 0/12 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 11/15 °C |
| Dal 763 m | 1/13 °C | 1/4 °C | -1/12 °C | 1/14 °C | 5/18 °C | 8/19 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 133 m | Dal 111 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/26 °C |
ma | 15/27 °C | 15/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/28 °C |
wo | 16/26 °C | 16/27 °C |
do | 17/27 °C | 17/28 °C |
vr | 15/27 °C | 15/28 °C |
za | 17/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 133 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 111 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 136 m | Dal 86 m |
|---|---|---|
zo | 12/25 °C | 13/25 °C |
ma | 14/27 °C | 15/27 °C |
di | 14/27 °C | 15/27 °C |
wo | 15/26 °C | 16/26 °C |
do | 16/27 °C | 17/27 °C |
vr | 14/27 °C | 15/27 °C |
za | 16/22 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 136 m | 12/25 °C | 14/27 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 16/27 °C | 14/27 °C | 16/22 °C |
| Dal 86 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 170 m | Dal 113 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/26 °C |
ma | 15/27 °C | 15/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/28 °C |
wo | 16/26 °C | 16/27 °C |
do | 17/27 °C | 17/28 °C |
vr | 15/27 °C | 15/28 °C |
za | 17/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 170 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 113 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 151 m | Dal 111 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/26 °C |
ma | 15/27 °C | 15/28 °C |
di | 15/27 °C | 15/28 °C |
wo | 16/26 °C | 16/27 °C |
do | 17/27 °C | 17/28 °C |
vr | 15/27 °C | 15/28 °C |
za | 17/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 151 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 111 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 641 m | Dal 485 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 5/14 °C |
ma | 3/18 °C | 5/20 °C |
di | 8/17 °C | 10/19 °C |
wo | 4/11 °C | 6/13 °C |
do | 3/14 °C | 5/16 °C |
vr | 1/12 °C | 3/14 °C |
za | 4/9 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 641 m | 3/12 °C | 3/18 °C | 8/17 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 1/12 °C | 4/9 °C |
| Dal 485 m | 5/14 °C | 5/20 °C | 10/19 °C | 6/13 °C | 5/16 °C | 3/14 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 132 m | Dal 62 m |
|---|---|---|
zo | 13/29 °C | 13/29 °C |
ma | 12/29 °C | 12/29 °C |
di | 14/28 °C | 14/28 °C |
wo | 15/29 °C | 15/29 °C |
do | 14/29 °C | 14/29 °C |
vr | 10/22 °C | 10/22 °C |
za | 7/24 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 132 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 10/22 °C | 7/24 °C |
| Dal 62 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 10/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 205 m | Dal 29 m |
|---|---|---|
zo | 5/17 °C | 6/19 °C |
ma | 5/8 °C | 6/10 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 5/18 °C | 6/20 °C |
do | 9/22 °C | 10/24 °C |
vr | 12/23 °C | 13/25 °C |
za | 16/21 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 205 m | 5/17 °C | 5/8 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 9/22 °C | 12/23 °C | 16/21 °C |
| Dal 29 m | 6/19 °C | 6/10 °C | 4/18 °C | 6/20 °C | 10/24 °C | 13/25 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 118 m | Dal 88 m |
|---|---|---|
zo | 13/25 °C | 13/25 °C |
ma | 15/27 °C | 15/27 °C |
di | 15/27 °C | 15/27 °C |
wo | 16/26 °C | 16/26 °C |
do | 17/27 °C | 17/27 °C |
vr | 15/27 °C | 15/27 °C |
za | 17/22 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 118 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Dal 88 m | 13/25 °C | 15/27 °C | 15/27 °C | 16/26 °C | 17/27 °C | 15/27 °C | 17/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | -17/-10 °C | -6/2 °C |
ma | -15/-9 °C | -4/3 °C |
di | -15/-7 °C | -4/5 °C |
wo | -13/-3 °C | -2/9 °C |
do | -11/0 °C | 0/12 °C |
vr | -10/-3 °C | 1/9 °C |
za | -10/1 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3000 m | -17/-10 °C | -15/-9 °C | -15/-7 °C | -13/-3 °C | -11/0 °C | -10/-3 °C | -10/1 °C |
| Dal 800 m | -6/2 °C | -4/3 °C | -4/5 °C | -2/9 °C | 0/12 °C | 1/9 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 360 m | Dal 308 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 1/11 °C |
ma | -2/9 °C | -1/9 °C |
di | -4/15 °C | -3/15 °C |
wo | 2/16 °C | 3/16 °C |
do | 0/14 °C | 1/14 °C |
vr | -2/6 °C | -1/6 °C |
za | -3/12 °C | -2/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 360 m | 0/11 °C | -2/9 °C | -4/15 °C | 2/16 °C | 0/14 °C | -2/6 °C | -3/12 °C |
| Dal 308 m | 1/11 °C | -1/9 °C | -3/15 °C | 3/16 °C | 1/14 °C | -1/6 °C | -2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 170 m | Dal 127 m |
|---|---|---|
zo | 13/26 °C | 13/26 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/27 °C | 16/27 °C |
do | 17/28 °C | 17/28 °C |
vr | 15/28 °C | 15/28 °C |
za | 17/23 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 170 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Dal 127 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 83 m | Dal 60 m |
|---|---|---|
zo | 13/19 °C | 13/20 °C |
ma | 10/20 °C | 10/21 °C |
di | 14/29 °C | 14/30 °C |
wo | 12/16 °C | 12/17 °C |
do | 11/20 °C | 11/21 °C |
vr | 12/22 °C | 12/23 °C |
za | 10/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 83 m | 13/19 °C | 10/20 °C | 14/29 °C | 12/16 °C | 11/20 °C | 12/22 °C | 10/15 °C |
| Dal 60 m | 13/20 °C | 10/21 °C | 14/30 °C | 12/17 °C | 11/21 °C | 12/23 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 190 m | Dal 115 m |
|---|---|---|
zo | 13/26 °C | 13/26 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/27 °C | 16/27 °C |
do | 17/28 °C | 17/28 °C |
vr | 15/28 °C | 15/28 °C |
za | 17/23 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 190 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Dal 115 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 204 m | Dal 158 m |
|---|---|---|
zo | 11/25 °C | 12/26 °C |
ma | 12/26 °C | 13/27 °C |
di | 11/27 °C | 12/28 °C |
wo | 13/26 °C | 14/27 °C |
do | 12/26 °C | 13/27 °C |
vr | 13/24 °C | 14/25 °C |
za | 14/24 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 204 m | 11/25 °C | 12/26 °C | 11/27 °C | 13/26 °C | 12/26 °C | 13/24 °C | 14/24 °C |
| Dal 158 m | 12/26 °C | 13/27 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 15/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 260 m | Dal 70 m |
|---|---|---|
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
ma | 2/8 °C | 3/9 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 2/18 °C | 3/19 °C |
do | 4/19 °C | 5/20 °C |
vr | 4/19 °C | 5/20 °C |
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 260 m | -1/14 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 2/18 °C | 4/19 °C | 4/19 °C | 7/21 °C |
| Dal 70 m | 0/15 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 3/19 °C | 5/20 °C | 5/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 260 m | Dal 190 m |
|---|---|---|
zo | 12/25 °C | 13/26 °C |
ma | 14/27 °C | 15/28 °C |
di | 14/27 °C | 15/28 °C |
wo | 15/26 °C | 16/27 °C |
do | 16/27 °C | 17/28 °C |
vr | 14/27 °C | 15/28 °C |
za | 16/22 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 260 m | 12/25 °C | 14/27 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 16/27 °C | 14/27 °C | 16/22 °C |
| Dal 190 m | 13/26 °C | 15/28 °C | 15/28 °C | 16/27 °C | 17/28 °C | 15/28 °C | 17/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 230 m | Dal 100 m |
|---|---|---|
zo | -3/5 °C | -2/6 °C |
ma | -1/6 °C | 0/7 °C |
di | -1/8 °C | 0/9 °C |
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
do | 3/15 °C | 4/16 °C |
vr | 4/12 °C | 5/13 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 230 m | -3/5 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 4/12 °C | 4/16 °C |
| Dal 100 m | -2/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1637 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
zo | -7/4 °C | -2/9 °C |
ma | -9/2 °C | -4/7 °C |
di | -11/8 °C | -6/13 °C |
wo | -5/9 °C | 0/14 °C |
do | -7/2 °C | -2/12 °C |
vr | -9/-1 °C | -4/4 °C |
za | -10/5 °C | -5/10 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1637 m | -7/4 °C | -9/2 °C | -11/8 °C | -5/9 °C | -7/2 °C | -9/-1 °C | -10/5 °C |
| Dal 860 m | -2/9 °C | -4/7 °C | -6/13 °C | 0/14 °C | -2/12 °C | -4/4 °C | -5/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 280 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
zo | 6/8 °C | 7/9 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 8/12 °C | 9/13 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 10/18 °C | 11/19 °C |
za | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 280 m | 6/8 °C | 3/13 °C | 8/12 °C | 4/14 °C | 9/17 °C | 10/18 °C | 6/12 °C |
| Dal 200 m | 7/9 °C | 4/14 °C | 9/13 °C | 5/15 °C | 10/18 °C | 11/19 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 210 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
zo | 13/28 °C | 13/29 °C |
ma | 12/28 °C | 12/29 °C |
di | 14/27 °C | 14/28 °C |
wo | 15/28 °C | 15/29 °C |
do | 14/28 °C | 14/29 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 7/23 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 210 m | 13/28 °C | 12/28 °C | 14/27 °C | 15/28 °C | 14/28 °C | 10/21 °C | 7/23 °C |
| Dal 110 m | 13/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C | 15/29 °C | 14/29 °C | 10/22 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 103 m | Dal 78 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 0/11 °C | 0/12 °C |
di | -2/17 °C | -2/18 °C |
wo | 4/18 °C | 4/19 °C |
do | 2/16 °C | 2/17 °C |
vr | 0/8 °C | 0/9 °C |
za | -1/14 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 103 m | 2/13 °C | 0/11 °C | -2/17 °C | 4/18 °C | 2/16 °C | 0/8 °C | -1/14 °C |
| Dal 78 m | 2/14 °C | 0/12 °C | -2/18 °C | 4/19 °C | 2/17 °C | 0/9 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg m | Dal m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -1/13 °C |
ma | -3/7 °C | 1/13 °C |
di | -3/2 °C | 1/12 °C |
wo | -3/7 °C | 1/13 °C |
do | 0/7 °C | 4/13 °C |
vr | 0/2 °C | 4/10 °C |
za | -1/7 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg m | -5/7 °C | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/7 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | -1/7 °C |
| Dal m | -1/13 °C | 1/13 °C | 1/12 °C | 1/13 °C | 4/13 °C | 4/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg m | Dal m |
|---|---|---|
zo | -9/2 °C | -2/13 °C |
ma | -7/2 °C | 0/13 °C |
di | -7/1 °C | 0/12 °C |
wo | -7/2 °C | 0/13 °C |
do | -4/2 °C | 3/13 °C |
vr | -4/-1 °C | 3/10 °C |
za | -5/2 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg m | -9/2 °C | -7/2 °C | -7/1 °C | -7/2 °C | -4/2 °C | -4/-1 °C | -5/2 °C |
| Dal m | -2/13 °C | 0/13 °C | 0/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 3/10 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg m | Dal m |
|---|---|---|
zo | -4/9 °C | -1/14 °C |
ma | -2/9 °C | 1/14 °C |
di | -2/8 °C | 1/13 °C |
wo | -2/9 °C | 1/14 °C |
do | 1/9 °C | 4/14 °C |
vr | 1/6 °C | 4/11 °C |
za | 0/9 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg m | -4/9 °C | -2/9 °C | -2/8 °C | -2/9 °C | 1/9 °C | 1/6 °C | 0/9 °C |
| Dal m | -1/14 °C | 1/14 °C | 1/13 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg m | Dal m |
|---|---|---|
zo | -11/0 °C | -1/13 °C |
ma | -9/0 °C | 1/13 °C |
di | -9/-1 °C | 1/12 °C |
wo | -9/0 °C | 1/13 °C |
do | -6/0 °C | 4/13 °C |
vr | -6/-3 °C | 4/10 °C |
za | -7/0 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg m | -11/0 °C | -9/0 °C | -9/-1 °C | -9/0 °C | -6/0 °C | -6/-3 °C | -7/0 °C |
| Dal m | -1/13 °C | 1/13 °C | 1/12 °C | 1/13 °C | 4/13 °C | 4/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 142 m | Dal 120 m |
|---|---|---|
zo | 14/30 °C | 14/30 °C |
ma | 13/30 °C | 13/30 °C |
di | 16/30 °C | 16/30 °C |
wo | 11/26 °C | 11/26 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
vr | 4/20 °C | 4/20 °C |
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 142 m | 14/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 11/26 °C | 7/18 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
| Dal 120 m | 14/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 11/26 °C | 7/18 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
51-146 van 146 skigebieden


