Skiweer Schladming-Dachstein
Weersverwachting in Schladming-Dachstein voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in Schladming-Dachstein voor 7 dagen
Weer Schladming-Dachstein
Weer in Schladming-Dachstein voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Schladming-Dachstein voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Schladming-Dachstein
- Schladming-Dachstein – Gaan naar
Dalen:
Bergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1636 m | Dal 1035 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 1/7 °C |
za | -1/2 °C | 1/7 °C |
zo | -2/5 °C | 1/10 °C |
ma | -4/10 °C | -1/15 °C |
di | 3/10 °C | 6/15 °C |
wo | 4/9 °C | 7/14 °C |
do | 5/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1636 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/5 °C | -4/10 °C | 3/10 °C | 4/9 °C | 5/13 °C |
| Dal 1035 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/10 °C | -1/15 °C | 6/15 °C | 7/14 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2015 m | Dal 728 m |
|---|---|---|
vr | -5/2 °C | 3/9 °C |
za | -4/2 °C | 4/9 °C |
zo | -4/4 °C | 3/12 °C |
ma | -2/8 °C | 1/17 °C |
di | -1/9 °C | 8/17 °C |
wo | 1/9 °C | 9/16 °C |
do | 2/11 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2015 m | -5/2 °C | -4/2 °C | -4/4 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 728 m | 3/9 °C | 4/9 °C | 3/12 °C | 1/17 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 973 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 1/8 °C |
za | -1/2 °C | 2/8 °C |
zo | -4/8 °C | -1/13 °C |
ma | -3/12 °C | 0/17 °C |
di | 3/12 °C | 6/17 °C |
wo | 4/9 °C | 7/14 °C |
do | 4/14 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1820 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -4/8 °C | -3/12 °C | 3/12 °C | 4/9 °C | 4/14 °C |
| Dal 973 m | 1/8 °C | 2/8 °C | -1/13 °C | 0/17 °C | 6/17 °C | 7/14 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1984 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
vr | -5/2 °C | 1/8 °C |
za | -4/2 °C | 2/8 °C |
zo | -4/4 °C | -1/13 °C |
ma | -2/8 °C | 0/17 °C |
di | -1/9 °C | 6/17 °C |
wo | 1/9 °C | 7/14 °C |
do | 2/11 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1984 m | -5/2 °C | -4/2 °C | -4/4 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 1142 m | 1/8 °C | 2/8 °C | -1/13 °C | 0/17 °C | 6/17 °C | 7/14 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1885 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 2/7 °C |
za | -1/2 °C | 1/7 °C |
zo | -2/5 °C | 2/10 °C |
ma | -4/10 °C | 0/15 °C |
di | 3/10 °C | 7/15 °C |
wo | 4/9 °C | 8/14 °C |
do | 5/13 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1885 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/5 °C | -4/10 °C | 3/10 °C | 4/9 °C | 5/13 °C |
| Dal 930 m | 2/7 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 0/15 °C | 7/15 °C | 8/14 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
vr | -6/1 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -1/2 °C |
zo | -5/3 °C | -4/10 °C |
ma | -3/7 °C | -3/14 °C |
di | -2/8 °C | 3/14 °C |
wo | 0/8 °C | 4/11 °C |
do | 1/10 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2000 m | -6/1 °C | -5/2 °C | -5/3 °C | -3/7 °C | -2/8 °C | 0/8 °C | 1/10 °C |
| Dal 1600 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -4/10 °C | -3/14 °C | 3/14 °C | 4/11 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1975 m | Dal 1700 m |
|---|---|---|
vr | -2/0 °C | -2/2 °C |
za | -1/0 °C | -1/2 °C |
zo | -4/3 °C | -4/9 °C |
ma | -4/8 °C | -3/13 °C |
di | 3/8 °C | 3/13 °C |
wo | 1/7 °C | 4/10 °C |
do | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1975 m | -2/0 °C | -1/0 °C | -4/3 °C | -4/8 °C | 3/8 °C | 1/7 °C | 4/11 °C |
| Dal 1700 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -4/9 °C | -3/13 °C | 3/13 °C | 4/10 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1096 m | Dal 1001 m |
|---|---|---|
vr | 0/7 °C | 1/8 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | -1/16 °C | 0/17 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1096 m | 0/7 °C | 1/7 °C | -2/12 °C | -1/16 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 6/18 °C |
| Dal 1001 m | 1/8 °C | 2/8 °C | -1/13 °C | 0/17 °C | 6/17 °C | 7/14 °C | 7/19 °C |
1-8 van 8 skigebieden




