Skiweer Pongau

Weersverwachting in de Pongau voor 22 Skigebieden - Weer in de bergen in de Pongau voor 7 dagen


Weer Pongau

Weer in de Pongau voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Pongau voor 22 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Pongau

1-22 van 22 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 800 m
wo
helder
-10/11 °C -3/16 °C
do
sneeuwval
-3/2 °C 3/10 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/9 °C
zo
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/12 °C
ma
buien
-4/9 °C 2/15 °C
di
buien
1/12 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 1900 m -10/11 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -5/2 °C -4/9 °C 1/12 °C
Dal 800 m -3/16 °C 3/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 2/15 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 2313 m Dal 1630 m
wo
bewolkt
-10/5 °C -6/10 °C
do
sneeuwbuien
-6/1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/1 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/1 °C -2/2 °C
zo
helder
-6/1 °C -2/6 °C
ma
helder
-3/4 °C 1/9 °C
di
helder
-3/7 °C 1/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 2313 m -10/5 °C -6/1 °C -6/1 °C -6/1 °C -6/1 °C -3/4 °C -3/7 °C
Dal 1630 m -6/10 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/6 °C 1/9 °C 1/12 °C

Weer in skigebied Berg 2033 m Dal 849 m
wo
helder
-10/11 °C -3/16 °C
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/9 °C
vr
sneeuwval
-3/2 °C 3/9 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/8 °C
zo
sneeuwval
-5/2 °C 1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/14 °C
di
ijzel
1/12 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
Berg 2033 m -10/11 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -5/2 °C -4/2 °C 1/12 °C
Dal 849 m -3/16 °C 3/9 °C 3/9 °C 2/8 °C 1/11 °C -1/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 740 m
wo
helder
-5/7 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
0/0 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-1/-1 °C 3/8 °C
za
sneeuwbuien
-1/-1 °C 2/7 °C
zo
sneeuwval
-4/2 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/13 °C
di
ijzel
1/6 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
Berg 1980 m -5/7 °C 0/0 °C -1/-1 °C -1/-1 °C -4/2 °C -5/2 °C 1/6 °C
Dal 740 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 2300 m Dal 860 m
wo
bewolkt
-6/0 °C -5/18 °C
do
sneeuwbuien
-6/-3 °C 2/13 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-3 °C 2/12 °C
za
sneeuwbuien
-6/-2 °C 2/13 °C
zo
helder
-5/-1 °C 0/13 °C
ma
helder
-3/0 °C 1/16 °C
di
helder
-2/2 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 2300 m -6/0 °C -6/-3 °C -6/-3 °C -6/-2 °C -5/-1 °C -3/0 °C -2/2 °C
Dal 860 m -5/18 °C 2/13 °C 2/12 °C 2/13 °C 0/13 °C 1/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 2176 m Dal 1000 m
wo
helder
-9/6 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-5/2 °C 3/8 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 2/7 °C
zo
sneeuwval
-5/2 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/13 °C
di
sneeuwbuien
-2/2 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
Berg 2176 m -9/6 °C -5/2 °C -5/2 °C -5/2 °C -5/2 °C -2/2 °C -2/2 °C
Dal 1000 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 1571 m Dal 850 m
wo
helder
-5/9 °C 0/15 °C
do
sneeuwbuien
0/1 °C 5/7 °C
vr
sneeuwval
-1/1 °C 4/7 °C
za
sneeuwval
-1/0 °C 4/6 °C
zo
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/10 °C
ma
buien
-5/7 °C 0/13 °C
di
buien
3/8 °C 8/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 1571 m -5/9 °C 0/1 °C -1/1 °C -1/0 °C -4/2 °C -5/7 °C 3/8 °C
Dal 850 m 0/15 °C 5/7 °C 4/7 °C 4/6 °C 1/10 °C 0/13 °C 8/14 °C

Weer in skigebied Berg 1591 m Dal 970 m
wo
helder
-5/9 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
0/1 °C 1/6 °C
vr
sneeuwval
-1/1 °C 1/6 °C
za
sneeuwval
-1/0 °C 2/5 °C
zo
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/9 °C
ma
buien
-5/7 °C -2/12 °C
di
buien
3/8 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 1591 m -5/9 °C 0/1 °C -1/1 °C -1/0 °C -4/2 °C -5/7 °C 3/8 °C
Dal 970 m -2/14 °C 1/6 °C 1/6 °C 2/5 °C -1/9 °C -2/12 °C 6/13 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 1000 m
wo
helder
-5/9 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
0/1 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-1/1 °C 3/8 °C
za
sneeuwbuien
-1/0 °C 2/7 °C
zo
sneeuwval
-4/2 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/13 °C
di
ijzel
1/8 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
Berg 1980 m -5/9 °C 0/1 °C -1/1 °C -1/0 °C -4/2 °C -5/2 °C 1/8 °C
Dal 1000 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 2650 m Dal 1585 m
wo
bewolkt
-9/-1 °C -9/12 °C
do
sneeuwbuien
-7/-4 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-4 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-7/-3 °C -2/2 °C
zo
helder
-6/-2 °C -4/7 °C
ma
helder
-4/-1 °C -3/10 °C
di
helder
-3/1 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 2650 m -9/-1 °C -7/-4 °C -7/-4 °C -7/-3 °C -6/-2 °C -4/-1 °C -3/1 °C
Dal 1585 m -9/12 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -4/7 °C -3/10 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1834 m Dal 902 m
wo
helder
-7/8 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-3/2 °C 3/8 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/7 °C
zo
sneeuwval
-3/2 °C 1/10 °C
ma
buien
-1/7 °C -1/13 °C
di
buien
0/10 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
buien
di
buien
Berg 1834 m -7/8 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -1/7 °C 0/10 °C
Dal 902 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 1601 m Dal 875 m
wo
helder
-4/9 °C -3/16 °C
do
sneeuwbuien
1/1 °C 3/9 °C
vr
sneeuwval
0/1 °C 3/9 °C
za
sneeuwbuien
0/0 °C 2/8 °C
zo
sneeuwval
-3/2 °C 1/11 °C
ma
buien
-4/7 °C -1/14 °C
di
buien
4/8 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
buien
di
buien
Berg 1601 m -4/9 °C 1/1 °C 0/1 °C 0/0 °C -3/2 °C -4/7 °C 4/8 °C
Dal 875 m -3/16 °C 3/9 °C 3/9 °C 2/8 °C 1/11 °C -1/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 1885 m Dal 930 m
wo
helder
-5/9 °C -1/14 °C
do
sneeuwbuien
0/1 °C 4/6 °C
vr
sneeuwval
-1/1 °C 3/6 °C
za
sneeuwval
-1/0 °C 3/5 °C
zo
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/9 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/12 °C
di
ijzel
1/8 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
Berg 1885 m -5/9 °C 0/1 °C -1/1 °C -1/0 °C -4/2 °C -5/2 °C 1/8 °C
Dal 930 m -1/14 °C 4/6 °C 3/6 °C 3/5 °C 0/9 °C -1/12 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 2007 m Dal 1079 m
wo
bewolkt
-10/11 °C -6/16 °C
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/11 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/10 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
-5/6 °C -1/11 °C
ma
helder
-4/9 °C 0/14 °C
di
helder
1/12 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
Berg 2007 m -10/11 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -5/6 °C -4/9 °C 1/12 °C
Dal 1079 m -6/16 °C 1/11 °C 1/10 °C 1/11 °C -1/11 °C 0/14 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 1770 m Dal 1340 m
wo
helder
-5/9 °C -4/14 °C
do
sneeuwbuien
0/1 °C 1/2 °C
vr
sneeuwval
-1/1 °C 1/7 °C
za
sneeuwbuien
-1/0 °C 1/2 °C
zo
sneeuwval
-4/2 °C 0/9 °C
ma
buien
-5/7 °C -2/12 °C
di
buien
3/8 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
buien
di
buien
Berg 1770 m -5/9 °C 0/1 °C -1/1 °C -1/0 °C -4/2 °C -5/7 °C 3/8 °C
Dal 1340 m -4/14 °C 1/2 °C 1/7 °C 1/2 °C 0/9 °C -2/12 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1210 m Dal 955 m
wo
helder
-4/14 °C -3/15 °C
do
ijzel
1/7 °C 3/8 °C
vr
ijzel
1/7 °C 3/8 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 2/7 °C
zo
regen
0/9 °C 1/10 °C
ma
buien
-2/12 °C -1/13 °C
di
buien
5/13 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
ijzel
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
buien
di
buien
Berg 1210 m -4/14 °C 1/7 °C 1/7 °C 1/2 °C 0/9 °C -2/12 °C 5/13 °C
Dal 955 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 885 m Dal 673 m
wo
helder
-4/14 °C -1/17 °C
do
buien
1/7 °C 5/10 °C
vr
regen
2/7 °C 5/10 °C
za
buien
1/6 °C 4/9 °C
zo
regen
0/9 °C 3/12 °C
ma
buien
-2/12 °C 1/15 °C
di
buien
5/13 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
regen
ma
buien
di
buien
Berg 885 m -4/14 °C 1/7 °C 2/7 °C 1/6 °C 0/9 °C -2/12 °C 5/13 °C
Dal 673 m -1/17 °C 5/10 °C 5/10 °C 4/9 °C 3/12 °C 1/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 980 m
wo
helder
-3/15 °C -2/16 °C
do
buien
3/8 °C 4/9 °C
vr
regen
3/8 °C 4/9 °C
za
buien
2/7 °C 3/8 °C
zo
regen
1/10 °C 2/11 °C
ma
buien
-1/13 °C 0/14 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
regen
ma
buien
di
buien
Berg 1100 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C
Dal 980 m -2/16 °C 4/9 °C 4/9 °C 3/8 °C 2/11 °C 0/14 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 880 m
wo
helder
-3/15 °C -3/16 °C
do
buien
3/8 °C 3/9 °C
vr
regen
3/8 °C 3/9 °C
za
buien
2/7 °C 2/8 °C
zo
regen
1/10 °C 1/11 °C
ma
buien
-1/13 °C -1/14 °C
di
buien
6/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
regen
ma
buien
di
buien
Berg 945 m -3/15 °C 3/8 °C 3/8 °C 2/7 °C 1/10 °C -1/13 °C 6/14 °C
Dal 880 m -3/16 °C 3/9 °C 3/9 °C 2/8 °C 1/11 °C -1/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 943 m Dal 901 m
wo
bewolkt
-3/15 °C -3/15 °C
do
buien
2/11 °C 2/11 °C
vr
buien
2/9 °C 2/9 °C
za
onweer
3/10 °C 3/10 °C
zo
helder
1/12 °C 1/12 °C
ma
helder
2/15 °C 2/15 °C
di
helder
5/17 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 943 m -3/15 °C 2/11 °C 2/9 °C 3/10 °C 1/12 °C 2/15 °C 5/17 °C
Dal 901 m -3/15 °C 2/11 °C 2/9 °C 3/10 °C 1/12 °C 2/15 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 770 m Dal 750 m
wo
helder
-2/16 °C -2/16 °C
do
buien
4/9 °C 4/9 °C
vr
regen
4/9 °C 4/9 °C
za
buien
3/8 °C 3/8 °C
zo
regen
2/11 °C 2/11 °C
ma
buien
0/14 °C 0/14 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
regen
ma
buien
di
buien
Berg 770 m -2/16 °C 4/9 °C 4/9 °C 3/8 °C 2/11 °C 0/14 °C 7/15 °C
Dal 750 m -2/16 °C 4/9 °C 4/9 °C 3/8 °C 2/11 °C 0/14 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 1225 m Dal 832 m
wo
helder
-4/14 °C -3/16 °C
do
ijzel
1/7 °C 3/9 °C
vr
ijzel
1/7 °C 3/9 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 2/8 °C
zo
regen
0/9 °C 1/11 °C
ma
buien
-2/12 °C -1/14 °C
di
buien
5/13 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
ijzel
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
buien
di
buien
Berg 1225 m -4/14 °C 1/7 °C 1/7 °C 1/2 °C 0/9 °C -2/12 °C 5/13 °C
Dal 832 m -3/16 °C 3/9 °C 3/9 °C 2/8 °C 1/11 °C -1/14 °C 6/15 °C
1-22 van 22 skigebieden