Skiweer Ennstal

Weersverwachting in het Ennstal voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in het Ennstal voor 7 dagen


Weer Ennstal

Weer in het Ennstal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Ennstal voor 13 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ennstal

1-13 van 13 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1636 m Dal 1035 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/7 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 1/2 °C
zo
sneeuwval
-1/2 °C 2/8 °C
ma
bewolkt
-2/6 °C 1/11 °C
di
bewolkt
1/9 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
0/11 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1636 m -1/2 °C -2/2 °C -1/-1 °C -1/2 °C -2/6 °C 1/9 °C 0/11 °C
Dal 1035 m 1/7 °C 1/7 °C 1/2 °C 2/8 °C 1/11 °C 4/14 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 2015 m Dal 728 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-4/2 °C 4/6 °C
zo
sneeuwval
-4/1 °C 4/10 °C
ma
bewolkt
-3/6 °C 3/13 °C
di
bewolkt
-3/7 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
1/9 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2015 m -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -4/1 °C -3/6 °C -3/7 °C 1/9 °C
Dal 728 m 4/9 °C 3/9 °C 4/6 °C 4/10 °C 3/13 °C 6/16 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 740 m
do
sneeuwval
-1/0 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-2/0 °C 2/8 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 2/7 °C
zo
sneeuwval
-1/1 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
-2/4 °C 1/12 °C
di
bewolkt
1/7 °C 4/14 °C
wo
buien
0/9 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1980 m -1/0 °C -2/0 °C -1/-1 °C -1/1 °C -2/4 °C 1/7 °C 0/9 °C
Dal 740 m 3/8 °C 2/8 °C 2/7 °C 3/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 2176 m Dal 1000 m
do
sneeuwval
-5/2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-5/1 °C 2/8 °C
za
sneeuwval
-5/1 °C 1/7 °C
zo
sneeuwval
-5/0 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
-4/5 °C 1/12 °C
di
bewolkt
-4/6 °C 4/14 °C
wo
buien
0/8 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2176 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/0 °C -4/5 °C -4/6 °C 0/8 °C
Dal 1000 m 3/8 °C 2/8 °C 1/7 °C 3/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1571 m Dal 850 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/8 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/8 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 4/5 °C
zo
sneeuwval
-1/2 °C 4/9 °C
ma
bewolkt
-2/6 °C 3/12 °C
di
bewolkt
1/9 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
0/11 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1571 m -1/2 °C -2/2 °C -1/-1 °C -1/2 °C -2/6 °C 1/9 °C 0/11 °C
Dal 850 m 4/8 °C 3/8 °C 4/5 °C 4/9 °C 3/12 °C 6/15 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 1000 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-2/2 °C 2/8 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 1/7 °C
zo
sneeuwval
-1/2 °C 3/10 °C
ma
bewolkt
-2/6 °C 1/12 °C
di
bewolkt
1/9 °C 4/14 °C
wo
buien
0/11 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1980 m -1/2 °C -2/2 °C -1/-1 °C -1/2 °C -2/6 °C 1/9 °C 0/11 °C
Dal 1000 m 3/8 °C 2/8 °C 1/7 °C 3/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1984 m Dal 1142 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/8 °C
za
sneeuwval
-4/2 °C 1/4 °C
zo
sneeuwval
-4/1 °C 1/8 °C
ma
helder
-3/6 °C 0/12 °C
di
bewolkt
-3/7 °C 3/15 °C
wo
helder
1/9 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
Berg 1984 m -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -4/1 °C -3/6 °C -3/7 °C 1/9 °C
Dal 1142 m 1/9 °C 1/8 °C 1/4 °C 1/8 °C 0/12 °C 3/15 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 1601 m Dal 875 m
do
sneeuwval
0/2 °C 3/9 °C
vr
sneeuwval
-1/2 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
0/0 °C 2/8 °C
zo
sneeuwval
0/3 °C 3/11 °C
ma
bewolkt
-1/6 °C 1/13 °C
di
bewolkt
2/9 °C 4/15 °C
wo
buien
1/11 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1601 m 0/2 °C -1/2 °C 0/0 °C 0/3 °C -1/6 °C 2/9 °C 1/11 °C
Dal 875 m 3/9 °C 2/9 °C 2/8 °C 3/11 °C 1/13 °C 4/15 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 1975 m Dal 1700 m
do
sneeuwbuien
-2/0 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/0 °C -2/2 °C
za
sneeuwval
-2/-2 °C -2/0 °C
zo
sneeuwval
-2/1 °C -2/2 °C
ma
helder
-3/4 °C -3/8 °C
di
bewolkt
0/7 °C 0/11 °C
wo
helder
0/9 °C 0/12 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
Berg 1975 m -2/0 °C -2/0 °C -2/-2 °C -2/1 °C -3/4 °C 0/7 °C 0/9 °C
Dal 1700 m -2/2 °C -2/2 °C -2/0 °C -2/2 °C -3/8 °C 0/11 °C 0/12 °C

Weer in skigebied Berg 781 m Dal 663 m
do
buien
3/12 °C 4/13 °C
vr
buien
2/11 °C 3/12 °C
za
regen
2/7 °C 3/8 °C
zo
regen
2/12 °C 3/13 °C
ma
helder
2/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
5/18 °C 6/19 °C
wo
helder
4/20 °C 5/21 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
Berg 781 m 3/12 °C 2/11 °C 2/7 °C 2/12 °C 2/16 °C 5/18 °C 4/20 °C
Dal 663 m 4/13 °C 3/12 °C 3/8 °C 3/13 °C 3/17 °C 6/19 °C 5/21 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 880 m
do
regen
3/8 °C 3/9 °C
vr
regen
2/8 °C 2/9 °C
za
regen
2/7 °C 2/8 °C
zo
regen
3/10 °C 3/11 °C
ma
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
di
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
wo
buien
4/15 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 945 m 3/8 °C 2/8 °C 2/7 °C 3/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 4/15 °C
Dal 880 m 3/9 °C 2/9 °C 2/8 °C 3/11 °C 1/13 °C 4/15 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 943 m Dal 901 m
do
buien
3/10 °C 3/10 °C
vr
buien
0/9 °C 0/9 °C
za
regen
2/8 °C 2/8 °C
zo
helder
2/11 °C 2/11 °C
ma
helder
2/14 °C 2/14 °C
di
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
wo
buien
4/16 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 943 m 3/10 °C 0/9 °C 2/8 °C 2/11 °C 2/14 °C 4/15 °C 4/16 °C
Dal 901 m 3/10 °C 0/9 °C 2/8 °C 2/11 °C 2/14 °C 4/15 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 601 m Dal 489 m
do
buien
6/10 °C 6/10 °C
vr
bewolkt
6/11 °C 6/11 °C
za
regen
6/7 °C 6/7 °C
zo
regen
4/12 °C 4/12 °C
ma
helder
6/17 °C 6/17 °C
di
bewolkt
9/19 °C 9/19 °C
wo
buien
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
regen
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 601 m 6/10 °C 6/11 °C 6/7 °C 4/12 °C 6/17 °C 9/19 °C 8/18 °C
Dal 489 m 6/10 °C 6/11 °C 6/7 °C 4/12 °C 6/17 °C 9/19 °C 8/18 °C
1-13 van 13 skigebieden