Skiweer Shiga

Weersverwachting in Shiga voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in Shiga voor 7 dagen


Weer Shiga

Weer in Shiga voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Shiga voor 9 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Shiga

1-9 van 9 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1174 m Dal 950 m
za
helder
10/21 °C 10/21 °C
zo
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
ma
zonnig
11/25 °C 11/25 °C
di
zonnig
12/23 °C 12/23 °C
wo
bewolkt
14/21 °C 14/21 °C
do
regen
13/13 °C 13/13 °C
vr
zonnig
12/22 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 1174 m 10/21 °C 9/24 °C 11/25 °C 12/23 °C 14/21 °C 13/13 °C 12/22 °C
Dal 950 m 10/21 °C 9/24 °C 11/25 °C 12/23 °C 14/21 °C 13/13 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1250 m Dal 700 m
za
helder
10/19 °C 11/22 °C
zo
zonnig
9/22 °C 10/25 °C
ma
zonnig
11/23 °C 12/26 °C
di
zonnig
12/21 °C 13/24 °C
wo
bewolkt
14/19 °C 15/22 °C
do
regen
13/13 °C 14/14 °C
vr
zonnig
12/20 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 1250 m 10/19 °C 9/22 °C 11/23 °C 12/21 °C 14/19 °C 13/13 °C 12/20 °C
Dal 700 m 11/22 °C 10/25 °C 12/26 °C 13/24 °C 15/22 °C 14/14 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 691 m Dal 552 m
za
helder
11/22 °C 12/23 °C
zo
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
ma
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
di
zonnig
13/24 °C 14/25 °C
wo
bewolkt
15/22 °C 16/23 °C
do
regen
14/14 °C 15/15 °C
vr
zonnig
13/23 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 691 m 11/22 °C 10/25 °C 12/26 °C 13/24 °C 15/22 °C 14/14 °C 13/23 °C
Dal 552 m 12/23 °C 11/26 °C 13/27 °C 14/25 °C 16/23 °C 15/15 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 741 m Dal 554 m
za
helder
11/22 °C 12/23 °C
zo
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
ma
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
di
zonnig
13/24 °C 14/25 °C
wo
bewolkt
15/22 °C 16/23 °C
do
regen
14/14 °C 15/15 °C
vr
zonnig
13/23 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 741 m 11/22 °C 10/25 °C 12/26 °C 13/24 °C 15/22 °C 14/14 °C 13/23 °C
Dal 554 m 12/23 °C 11/26 °C 13/27 °C 14/25 °C 16/23 °C 15/15 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 592 m Dal 384 m
za
helder
12/23 °C 13/25 °C
zo
zonnig
11/26 °C 12/28 °C
ma
zonnig
13/27 °C 14/29 °C
di
zonnig
14/25 °C 15/27 °C
wo
bewolkt
16/23 °C 17/25 °C
do
regen
15/15 °C 16/17 °C
vr
zonnig
14/24 °C 15/26 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 592 m 12/23 °C 11/26 °C 13/27 °C 14/25 °C 16/23 °C 15/15 °C 14/24 °C
Dal 384 m 13/25 °C 12/28 °C 14/29 °C 15/27 °C 17/25 °C 16/17 °C 15/26 °C

Weer in skigebied Berg 770 m Dal 518 m
za
helder
11/22 °C 12/24 °C
zo
zonnig
10/25 °C 11/27 °C
ma
zonnig
12/26 °C 13/28 °C
di
zonnig
13/24 °C 14/26 °C
wo
bewolkt
15/22 °C 16/24 °C
do
regen
14/14 °C 15/16 °C
vr
zonnig
13/23 °C 14/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 770 m 11/22 °C 10/25 °C 12/26 °C 13/24 °C 15/22 °C 14/14 °C 13/23 °C
Dal 518 m 12/24 °C 11/27 °C 13/28 °C 14/26 °C 16/24 °C 15/16 °C 14/25 °C

Weer in skigebied Berg 578 m Dal 442 m
za
helder
12/23 °C 13/24 °C
zo
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
ma
zonnig
13/27 °C 14/28 °C
di
zonnig
14/25 °C 15/26 °C
wo
bewolkt
16/23 °C 17/24 °C
do
regen
15/15 °C 16/16 °C
vr
zonnig
14/24 °C 15/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 578 m 12/23 °C 11/26 °C 13/27 °C 14/25 °C 16/23 °C 15/15 °C 14/24 °C
Dal 442 m 13/24 °C 12/27 °C 14/28 °C 15/26 °C 17/24 °C 16/16 °C 15/25 °C

Weer in skigebied Berg 271 m Dal 211 m
za
helder
13/26 °C 14/26 °C
zo
zonnig
12/29 °C 13/29 °C
ma
zonnig
14/30 °C 15/30 °C
di
zonnig
15/28 °C 16/28 °C
wo
bewolkt
17/26 °C 18/26 °C
do
regen
16/18 °C 17/18 °C
vr
zonnig
15/27 °C 16/27 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 271 m 13/26 °C 12/29 °C 14/30 °C 15/28 °C 17/26 °C 16/18 °C 15/27 °C
Dal 211 m 14/26 °C 13/29 °C 15/30 °C 16/28 °C 18/26 °C 17/18 °C 16/27 °C

Weer in skigebied Berg 196 m Dal 187 m
za
helder
14/26 °C 14/26 °C
zo
zonnig
13/29 °C 13/29 °C
ma
zonnig
15/30 °C 15/30 °C
di
zonnig
16/28 °C 16/28 °C
wo
bewolkt
18/26 °C 18/26 °C
do
regen
17/18 °C 17/18 °C
vr
zonnig
16/27 °C 16/27 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 196 m 14/26 °C 13/29 °C 15/30 °C 16/28 °C 18/26 °C 17/18 °C 16/27 °C
Dal 187 m 14/26 °C 13/29 °C 15/30 °C 16/28 °C 18/26 °C 17/18 °C 16/27 °C
1-9 van 9 skigebieden