Skiweer Slowakisch Paradijs
Weersverwachting in het Nationaal Park Slowakisch Paradijs voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Nationaal Park Slowakisch Paradijs voor 7 dagen
Weer Slowakisch Paradijs
Weer in het Nationaal Park Slowakisch Paradijs voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Nationaal Park Slowakisch Paradijs voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Slowakisch Paradijs
- Slowakisch Paradijs – Gaan naar
Districten:
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 0/13 °C | 1/14 °C |
vr | 3/12 °C | 4/13 °C |
za | 6/12 °C | 7/13 °C |
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 4/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 0/13 °C | 3/12 °C | 6/12 °C | 4/8 °C | 4/16 °C | 6/15 °C | 4/17 °C |
| Dal 800 m | 1/14 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 5/9 °C | 5/17 °C | 7/16 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 872 m | Dal 783 m |
|---|---|---|
do | 0/14 °C | 1/15 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 6/13 °C | 7/14 °C |
zo | 4/9 °C | 5/10 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 4/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 872 m | 0/14 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 4/9 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 4/18 °C |
| Dal 783 m | 1/15 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 5/10 °C | 5/18 °C | 7/17 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | 0/14 °C | 1/15 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 6/13 °C | 7/14 °C |
zo | 4/9 °C | 5/10 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 4/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 0/14 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 4/9 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 4/18 °C |
| Dal 770 m | 1/15 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 5/10 °C | 5/18 °C | 7/17 °C | 5/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden


