Skiweer Volovské vrchy
Weersverwachting in Volovské vrchy voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in Volovské vrchy voor 7 dagen
Weer Volovské vrchy
Weer in Volovské vrchy voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Volovské vrchy voor 9 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Volovské vrchy
- Volovské vrchy – Gaan naar
District:
Park:
1-9 van 9 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 638 m |
|---|---|---|
ma | 4/12 °C | 7/16 °C |
di | -1/2 °C | 2/11 °C |
wo | -4/10 °C | -1/14 °C |
do | -2/13 °C | 1/17 °C |
vr | 0/13 °C | 3/17 °C |
za | 2/11 °C | 5/15 °C |
zo | 3/10 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1230 m | 4/12 °C | -1/2 °C | -4/10 °C | -2/13 °C | 0/13 °C | 2/11 °C | 3/10 °C |
| Dal 638 m | 7/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 912 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
ma | 5/15 °C | 7/17 °C |
di | 2/9 °C | 4/11 °C |
wo | 1/11 °C | 3/13 °C |
do | 0/15 °C | 2/17 °C |
vr | 2/15 °C | 4/17 °C |
za | 6/13 °C | 8/15 °C |
zo | 5/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 912 m | 5/15 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 0/15 °C | 2/15 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 470 m | 7/17 °C | 4/11 °C | 3/13 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 8/15 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 996 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
ma | 6/14 °C | 7/16 °C |
di | 1/9 °C | 2/11 °C |
wo | -2/12 °C | -1/14 °C |
do | 0/15 °C | 1/17 °C |
vr | 2/15 °C | 3/17 °C |
za | 4/13 °C | 5/15 °C |
zo | 5/12 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 996 m | 6/14 °C | 1/9 °C | -2/12 °C | 0/15 °C | 2/15 °C | 4/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 730 m | 7/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1035 m | Dal 705 m |
|---|---|---|
ma | 5/14 °C | 7/16 °C |
di | 0/9 °C | 2/11 °C |
wo | -3/12 °C | -1/14 °C |
do | -1/15 °C | 1/17 °C |
vr | 1/15 °C | 3/17 °C |
za | 3/13 °C | 5/15 °C |
zo | 4/12 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1035 m | 5/14 °C | 0/9 °C | -3/12 °C | -1/15 °C | 1/15 °C | 3/13 °C | 4/12 °C |
| Dal 705 m | 7/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 705 m | Dal 565 m |
|---|---|---|
ma | 5/16 °C | 6/16 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 2/12 °C | 2/12 °C |
do | 1/15 °C | 1/16 °C |
vr | 3/16 °C | 3/16 °C |
za | 7/14 °C | 7/14 °C |
zo | 6/11 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 705 m | 5/16 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 7/14 °C | 6/11 °C |
| Dal 565 m | 6/16 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 1/16 °C | 3/16 °C | 7/14 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 674 m |
|---|---|---|
ma | 7/15 °C | 7/16 °C |
di | 2/10 °C | 2/11 °C |
wo | -1/13 °C | -1/14 °C |
do | 1/16 °C | 1/17 °C |
vr | 3/16 °C | 3/17 °C |
za | 5/14 °C | 5/15 °C |
zo | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 810 m | 7/15 °C | 2/10 °C | -1/13 °C | 1/16 °C | 3/16 °C | 5/14 °C | 6/13 °C |
| Dal 674 m | 7/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 872 m | Dal 783 m |
|---|---|---|
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | 1/10 °C | 2/11 °C |
wo | -2/13 °C | -1/14 °C |
do | 0/16 °C | 1/17 °C |
vr | 2/16 °C | 3/17 °C |
za | 4/14 °C | 5/15 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 872 m | 6/15 °C | 1/10 °C | -2/13 °C | 0/16 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 5/13 °C |
| Dal 783 m | 7/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | 1/10 °C | 2/11 °C |
wo | -2/13 °C | -1/14 °C |
do | 0/16 °C | 1/17 °C |
vr | 2/16 °C | 3/17 °C |
za | 4/14 °C | 5/15 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 850 m | 6/15 °C | 1/10 °C | -2/13 °C | 0/16 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 5/13 °C |
| Dal 770 m | 7/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 808 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
ma | 6/15 °C | 8/17 °C |
di | 1/10 °C | 3/12 °C |
wo | -2/13 °C | 0/15 °C |
do | 0/16 °C | 2/18 °C |
vr | 2/16 °C | 4/18 °C |
za | 4/14 °C | 6/16 °C |
zo | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 808 m | 6/15 °C | 1/10 °C | -2/13 °C | 0/16 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 5/13 °C |
| Dal 590 m | 8/17 °C | 3/12 °C | 0/15 °C | 2/18 °C | 4/18 °C | 6/16 °C | 7/15 °C |
1-9 van 9 skigebieden



