Skiweer Bergamasker Alpen
Weersverwachting in de Bergamasker Alpen voor 19 Skigebieden - Weer in de bergen in de Bergamasker Alpen voor 7 dagen
Weer Bergamasker Alpen
Weer in de Bergamasker Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Bergamasker Alpen voor 19 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bergamasker Alpen
- Bergamasker Alpen – Gaan naar
Dalen:
Provincies:
1-19 van 19 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2270 m | Dal 1162 m |
|---|---|---|
di | -11/1 °C | -5/9 °C |
wo | -9/7 °C | -3/15 °C |
do | -7/2 °C | -1/11 °C |
vr | -8/2 °C | -2/10 °C |
za | -8/2 °C | -2/10 °C |
zo | -8/4 °C | -2/12 °C |
ma | -7/6 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2270 m | -11/1 °C | -9/7 °C | -7/2 °C | -8/2 °C | -8/2 °C | -8/4 °C | -7/6 °C |
| Dal 1162 m | -5/9 °C | -3/15 °C | -1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
di | -5/3 °C | 3/14 °C |
wo | -4/7 °C | 4/11 °C |
do | -4/1 °C | 3/9 °C |
vr | -6/1 °C | 4/7 °C |
za | -6/4 °C | 2/14 °C |
zo | -4/7 °C | 3/17 °C |
ma | -2/8 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1950 m | -5/3 °C | -4/7 °C | -4/1 °C | -6/1 °C | -6/4 °C | -4/7 °C | -2/8 °C |
| Dal 1340 m | 3/14 °C | 4/11 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2178 m | Dal 1060 m |
|---|---|---|
di | -10/1 °C | -5/9 °C |
wo | -8/7 °C | -3/15 °C |
do | -6/2 °C | -1/11 °C |
vr | -7/2 °C | -2/10 °C |
za | -7/2 °C | -2/10 °C |
zo | -7/4 °C | -2/12 °C |
ma | -6/6 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2178 m | -10/1 °C | -8/7 °C | -6/2 °C | -7/2 °C | -7/2 °C | -7/4 °C | -6/6 °C |
| Dal 1060 m | -5/9 °C | -3/15 °C | -1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2163 m | Dal 1635 m |
|---|---|---|
di | -10/2 °C | -5/9 °C |
wo | -8/8 °C | -3/15 °C |
do | -6/2 °C | -1/11 °C |
vr | -7/2 °C | -2/10 °C |
za | -7/2 °C | -2/10 °C |
zo | -7/5 °C | -2/12 °C |
ma | -6/7 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2163 m | -10/2 °C | -8/8 °C | -6/2 °C | -7/2 °C | -7/2 °C | -7/5 °C | -6/7 °C |
| Dal 1635 m | -5/9 °C | -3/15 °C | -1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2028 m | Dal 1262 m |
|---|---|---|
di | -9/2 °C | -6/9 °C |
wo | -7/9 °C | -4/15 °C |
do | -5/2 °C | -2/11 °C |
vr | -6/2 °C | -3/10 °C |
za | -6/2 °C | -3/10 °C |
zo | -6/6 °C | -3/12 °C |
ma | -5/8 °C | -2/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2028 m | -9/2 °C | -7/9 °C | -5/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/6 °C | -5/8 °C |
| Dal 1262 m | -6/9 °C | -4/15 °C | -2/11 °C | -3/10 °C | -3/10 °C | -3/12 °C | -2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1705 m | Dal 1156 m |
|---|---|---|
di | -8/2 °C | -4/4 °C |
wo | -6/10 °C | -3/10 °C |
do | -4/6 °C | -1/6 °C |
vr | -5/2 °C | -2/5 °C |
za | -5/2 °C | -1/6 °C |
zo | -5/6 °C | 0/6 °C |
ma | -4/9 °C | 1/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1705 m | -8/2 °C | -6/10 °C | -4/6 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | -4/9 °C |
| Dal 1156 m | -4/4 °C | -3/10 °C | -1/6 °C | -2/5 °C | -1/6 °C | 0/6 °C | 1/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1694 m | Dal 956 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 5/15 °C |
wo | -1/5 °C | 3/11 °C |
do | -2/2 °C | 2/10 °C |
vr | -3/2 °C | 1/9 °C |
za | -2/4 °C | 2/10 °C |
zo | 0/8 °C | 4/14 °C |
ma | 2/8 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1694 m | 1/9 °C | -1/5 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -2/4 °C | 0/8 °C | 2/8 °C |
| Dal 956 m | 5/15 °C | 3/11 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 4/14 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1880 m | Dal 1387 m |
|---|---|---|
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | -2/4 °C | 1/8 °C |
do | -3/2 °C | 0/7 °C |
vr | -4/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/3 °C | 0/7 °C |
zo | -1/2 °C | 2/11 °C |
ma | 1/7 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1880 m | 0/8 °C | -2/4 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -3/3 °C | -1/2 °C | 1/7 °C |
| Dal 1387 m | 3/12 °C | 1/8 °C | 0/7 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 2/11 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
di | -9/2 °C | -6/2 °C |
wo | -7/9 °C | -4/13 °C |
do | -5/2 °C | -2/9 °C |
vr | -6/2 °C | -3/8 °C |
za | -6/2 °C | -3/8 °C |
zo | -6/6 °C | -3/10 °C |
ma | -5/8 °C | -2/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2000 m | -9/2 °C | -7/9 °C | -5/2 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/6 °C | -5/8 °C |
| Dal 1450 m | -6/2 °C | -4/13 °C | -2/9 °C | -3/8 °C | -3/8 °C | -3/10 °C | -2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1668 m |
|---|---|---|
di | -10/2 °C | -8/2 °C |
wo | -8/8 °C | -6/12 °C |
do | -6/2 °C | -4/8 °C |
vr | -7/2 °C | -5/2 °C |
za | -7/2 °C | -5/2 °C |
zo | -7/5 °C | -5/9 °C |
ma | -6/7 °C | -4/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2100 m | -10/2 °C | -8/8 °C | -6/2 °C | -7/2 °C | -7/2 °C | -7/5 °C | -6/7 °C |
| Dal 1668 m | -8/2 °C | -6/12 °C | -4/8 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -5/9 °C | -4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
di | -8/2 °C | -5/9 °C |
wo | -6/11 °C | -3/15 °C |
do | -4/7 °C | -1/11 °C |
vr | -5/2 °C | -2/10 °C |
za | -5/2 °C | -2/10 °C |
zo | -5/8 °C | -2/12 °C |
ma | -4/10 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1780 m | -8/2 °C | -6/11 °C | -4/7 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -5/8 °C | -4/10 °C |
| Dal 1110 m | -5/9 °C | -3/15 °C | -1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1801 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
di | -4/2 °C | -3/2 °C |
wo | -3/9 °C | -2/10 °C |
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -5/2 °C | -4/2 °C |
za | -5/6 °C | -4/7 °C |
zo | -3/9 °C | -2/10 °C |
ma | -1/10 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1801 m | -4/2 °C | -3/9 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | -3/9 °C | -1/10 °C |
| Dal 1550 m | -3/2 °C | -2/10 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -4/7 °C | -2/10 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1420 m | Dal 1345 m |
|---|---|---|
di | 2/11 °C | 3/12 °C |
wo | 0/7 °C | 1/8 °C |
do | -1/6 °C | 0/7 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -1/6 °C | 0/7 °C |
zo | 1/10 °C | 2/11 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1420 m | 2/11 °C | 0/7 °C | -1/6 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 1/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1345 m | 3/12 °C | 1/8 °C | 0/7 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 2/11 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1111 m | Dal 946 m |
|---|---|---|
di | 3/12 °C | 7/18 °C |
wo | 4/9 °C | 8/14 °C |
do | 3/7 °C | 8/12 °C |
vr | 4/5 °C | 7/10 °C |
za | 2/12 °C | 5/15 °C |
zo | 3/15 °C | 6/18 °C |
ma | 6/14 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1111 m | 3/12 °C | 4/9 °C | 3/7 °C | 4/5 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 6/14 °C |
| Dal 946 m | 7/18 °C | 8/14 °C | 8/12 °C | 7/10 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1368 m | Dal 1194 m |
|---|---|---|
di | -7/2 °C | -5/9 °C |
wo | -5/12 °C | -3/15 °C |
do | -3/8 °C | -1/11 °C |
vr | -4/2 °C | -2/10 °C |
za | -4/2 °C | -2/10 °C |
zo | -4/9 °C | -2/12 °C |
ma | -3/11 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1368 m | -7/2 °C | -5/12 °C | -3/8 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/9 °C | -3/11 °C |
| Dal 1194 m | -5/9 °C | -3/15 °C | -1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1644 m | Dal 1625 m |
|---|---|---|
di | -11/5 °C | 0/8 °C |
wo | -10/8 °C | -1/8 °C |
do | -8/2 °C | -1/2 °C |
vr | -9/2 °C | -1/2 °C |
za | -10/5 °C | -2/7 °C |
zo | -9/8 °C | -2/10 °C |
ma | -8/10 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1644 m | -11/5 °C | -10/8 °C | -8/2 °C | -9/2 °C | -10/5 °C | -9/8 °C | -8/10 °C |
| Dal 1625 m | 0/8 °C | -1/8 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/7 °C | -2/10 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1375 m | Dal 1197 m |
|---|---|---|
di | -6/8 °C | 7/17 °C |
wo | -4/13 °C | 8/13 °C |
do | -2/10 °C | 8/11 °C |
vr | -3/9 °C | 7/9 °C |
za | -3/9 °C | 5/14 °C |
zo | -3/11 °C | 6/17 °C |
ma | -2/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1375 m | -6/8 °C | -4/13 °C | -2/10 °C | -3/9 °C | -3/9 °C | -3/11 °C | -2/13 °C |
| Dal 1197 m | 7/17 °C | 8/13 °C | 8/11 °C | 7/9 °C | 5/14 °C | 6/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1135 m |
|---|---|---|
di | -7/2 °C | -5/9 °C |
wo | -5/12 °C | -3/15 °C |
do | -3/8 °C | -1/11 °C |
vr | -4/2 °C | -2/10 °C |
za | -4/2 °C | -2/10 °C |
zo | -4/9 °C | -2/12 °C |
ma | -3/11 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1600 m | -7/2 °C | -5/12 °C | -3/8 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/9 °C | -3/11 °C |
| Dal 1135 m | -5/9 °C | -3/15 °C | -1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1332 m | Dal 1245 m |
|---|---|---|
di | -2/7 °C | 2/12 °C |
wo | -1/9 °C | 3/9 °C |
do | -1/5 °C | 2/7 °C |
vr | -3/2 °C | 1/5 °C |
za | -3/8 °C | 1/12 °C |
zo | -1/11 °C | 2/15 °C |
ma | 1/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1332 m | -2/7 °C | -1/9 °C | -1/5 °C | -3/2 °C | -3/8 °C | -1/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 1245 m | 2/12 °C | 3/9 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 5/14 °C |
1-19 van 19 skigebieden



