Skiweer Spessart-Mainland
Weersverwachting in de regio Spessart-Mainland voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Spessart-Mainland voor 7 dagen
Weer Spessart-Mainland
Weer in de regio Spessart-Mainland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Spessart-Mainland voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Spessart-Mainland
- Spessart-Mainland – Gaan naar
Districten:
Bestuursdistricten:
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 379 m | Dal 279 m |
|---|---|---|
do | 5/11 °C | 5/12 °C |
vr | 4/11 °C | 4/12 °C |
za | 3/13 °C | 3/14 °C |
zo | 3/15 °C | 3/16 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 11/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 379 m | 5/11 °C | 4/11 °C | 3/13 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 7/14 °C | 11/18 °C |
| Dal 279 m | 5/12 °C | 4/12 °C | 3/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/15 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 500 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 4/11 °C |
vr | 1/10 °C | 2/10 °C |
za | 0/13 °C | 1/13 °C |
zo | 1/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/17 °C | 5/17 °C |
di | 4/12 °C | 5/12 °C |
wo | 7/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 500 m | 3/11 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 1/15 °C | 4/17 °C | 4/12 °C | 7/18 °C |
| Dal 420 m | 4/11 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 5/17 °C | 5/12 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 455 m | Dal 320 m |
|---|---|---|
do | 5/11 °C | 5/12 °C |
vr | 4/11 °C | 4/12 °C |
za | 3/13 °C | 3/14 °C |
zo | 3/15 °C | 3/16 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 11/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 455 m | 5/11 °C | 4/11 °C | 3/13 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 7/14 °C | 11/18 °C |
| Dal 320 m | 5/12 °C | 4/12 °C | 3/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/15 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 320 m |
|---|---|---|
do | 5/12 °C | 5/12 °C |
vr | 4/12 °C | 4/12 °C |
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 350 m | 5/12 °C | 4/12 °C | 3/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/15 °C | 11/19 °C |
| Dal 320 m | 5/12 °C | 4/12 °C | 3/14 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/15 °C | 11/19 °C |
1-4 van 4 skigebieden


