Skiweer Sterzing-Ratschings-Gossensass

Weersverwachting in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor 7 dagen


Weer Sterzing-Ratschings-Gossensass

Weer in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Sterzing-Ratschings-Gossensass

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1300 m
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/2 °C
za
bewolkt
-4/4 °C 0/9 °C
zo
sneeuwbuien
-6/2 °C -2/12 °C
ma
sneeuwval
-1/2 °C 3/14 °C
di
bewolkt
0/11 °C 4/16 °C
wo
buien
1/14 °C 5/19 °C
do
zonnig
3/13 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwval
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 2100 m -5/1 °C -4/4 °C -6/2 °C -1/2 °C 0/11 °C 1/14 °C 3/13 °C
Dal 1300 m -1/2 °C 0/9 °C -2/12 °C 3/14 °C 4/16 °C 5/19 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 2030 m Dal 1140 m
vr
sneeuwval
-6/1 °C -2/7 °C
za
sneeuwbuien
-6/1 °C -2/7 °C
zo
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/9 °C
ma
ijzel
-2/7 °C 2/13 °C
di
bewolkt
-2/10 °C 2/16 °C
wo
buien
2/10 °C 6/16 °C
do
helder
2/13 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 2030 m -6/1 °C -6/1 °C -5/2 °C -2/7 °C -2/10 °C 2/10 °C 2/13 °C
Dal 1140 m -2/7 °C -2/7 °C -1/9 °C 2/13 °C 2/16 °C 6/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 960 m
vr
sneeuwval
-6/1 °C -1/8 °C
za
sneeuwbuien
-6/1 °C -1/8 °C
zo
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/10 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/14 °C
di
bewolkt
-2/10 °C 3/17 °C
wo
buien
2/10 °C 7/17 °C
do
helder
2/13 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 2120 m -6/1 °C -6/1 °C -5/2 °C -2/2 °C -2/10 °C 2/10 °C 2/13 °C
Dal 960 m -1/8 °C -1/8 °C 0/10 °C 3/14 °C 3/17 °C 7/17 °C 7/20 °C
1-3 van 3 skigebieden