Skiweer Eisacktal

Weersverwachting in het Eisacktal voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het Eisacktal voor 7 dagen


Weer Eisacktal

Weer in het Eisacktal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Eisacktal voor 9 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Eisacktal

1-9 van 9 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1300 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/-1 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/8 °C
zo
zonnig
-5/8 °C -1/13 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/14 °C
di
zonnig
-3/9 °C 1/14 °C
wo
buien
1/13 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
zonnig
wo
buien
Berg 2100 m -3/2 °C -4/-1 °C -4/2 °C -5/8 °C -3/2 °C -3/9 °C 1/13 °C
Dal 1300 m 1/9 °C 0/2 °C 0/8 °C -1/13 °C 1/14 °C 1/14 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 2510 m Dal 1307 m
do
sneeuwval
-9/-1 °C -2/6 °C
vr
sneeuwval
-9/-2 °C -2/5 °C
za
sneeuwbuien
-9/-3 °C -2/5 °C
zo
bewolkt
-8/1 °C -2/7 °C
ma
sneeuwbuien
-7/1 °C -1/10 °C
di
helder
-6/2 °C -2/12 °C
wo
bewolkt
-3/3 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2510 m -9/-1 °C -9/-2 °C -9/-3 °C -8/1 °C -7/1 °C -6/2 °C -3/3 °C
Dal 1307 m -2/6 °C -2/5 °C -2/5 °C -2/7 °C -1/10 °C -2/12 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 2030 m Dal 1140 m
do
sneeuwval
-5/2 °C -1/8 °C
vr
sneeuwval
-5/1 °C -1/7 °C
za
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/7 °C
zo
bewolkt
-5/3 °C -1/9 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/12 °C
di
helder
-5/8 °C -1/14 °C
wo
bewolkt
0/10 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2030 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/3 °C -4/2 °C -5/8 °C 0/10 °C
Dal 1140 m -1/8 °C -1/7 °C -1/7 °C -1/9 °C 0/12 °C -1/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2505 m Dal 1039 m
do
sneeuwval
-7/-3 °C 5/11 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-3 °C 4/6 °C
za
sneeuwbuien
-7/-2 °C 4/10 °C
zo
sneeuwbuien
-3/-1 °C 2/19 °C
ma
sneeuwbuien
-4/-1 °C 5/16 °C
di
helder
-4/1 °C 5/21 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
sneeuwbuien
Berg 2505 m -7/-3 °C -7/-3 °C -7/-2 °C -3/-1 °C -4/-1 °C -4/1 °C -1/2 °C
Dal 1039 m 5/11 °C 4/6 °C 4/10 °C 2/19 °C 5/16 °C 5/21 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 960 m
do
sneeuwval
-5/2 °C 0/9 °C
vr
sneeuwval
-5/1 °C 0/8 °C
za
sneeuwbuien
-5/1 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
-5/3 °C 0/10 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/13 °C
di
helder
-5/8 °C 0/15 °C
wo
bewolkt
0/10 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2120 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/3 °C -4/2 °C -5/8 °C 0/10 °C
Dal 960 m 0/9 °C 0/8 °C 0/8 °C 0/10 °C 1/13 °C 0/15 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 1165 m Dal 1050 m
do
onweer
1/9 °C 5/11 °C
vr
ijzel
1/4 °C 4/6 °C
za
buien
4/8 °C 4/10 °C
zo
zonnig
2/17 °C 2/19 °C
ma
buien
5/14 °C 5/16 °C
di
zonnig
5/19 °C 5/21 °C
wo
buien
8/18 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
zonnig
wo
buien
Berg 1165 m 1/9 °C 1/4 °C 4/8 °C 2/17 °C 5/14 °C 5/19 °C 8/18 °C
Dal 1050 m 5/11 °C 4/6 °C 4/10 °C 2/19 °C 5/16 °C 5/21 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1484 m Dal 1386 m
do
ijzel
-3/2 °C -2/6 °C
vr
sneeuwval
-3/2 °C -2/5 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/5 °C
zo
bewolkt
-3/6 °C -2/7 °C
ma
buien
-2/9 °C -1/10 °C
di
helder
-3/11 °C -2/12 °C
wo
bewolkt
2/13 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1484 m -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/6 °C -2/9 °C -3/11 °C 2/13 °C
Dal 1386 m -2/6 °C -2/5 °C -2/5 °C -2/7 °C -1/10 °C -2/12 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 1498 m Dal 1252 m
do
onweer
1/8 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/4 °C
za
buien
3/8 °C 3/8 °C
zo
zonnig
1/11 °C 1/17 °C
ma
buien
4/12 °C 4/14 °C
di
zonnig
3/15 °C 4/19 °C
wo
buien
7/15 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
zonnig
wo
buien
Berg 1498 m 1/8 °C 1/2 °C 3/8 °C 1/11 °C 4/12 °C 3/15 °C 7/15 °C
Dal 1252 m 1/9 °C 1/4 °C 3/8 °C 1/17 °C 4/14 °C 4/19 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1189 m Dal 1070 m
do
buien
5/10 °C 6/11 °C
vr
regen
3/10 °C 4/11 °C
za
buien
4/10 °C 5/11 °C
zo
helder
2/13 °C 3/14 °C
ma
buien
5/14 °C 6/15 °C
di
bewolkt
4/17 °C 5/18 °C
wo
buien
8/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1189 m 5/10 °C 3/10 °C 4/10 °C 2/13 °C 5/14 °C 4/17 °C 8/17 °C
Dal 1070 m 6/11 °C 4/11 °C 5/11 °C 3/14 °C 6/15 °C 5/18 °C 9/18 °C
1-9 van 9 skigebieden