Skiweer Val Brembana
Weersverwachting in de Val Brembana voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in de Val Brembana voor 7 dagen
Weer Val Brembana
Weer in de Val Brembana voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Val Brembana voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Val Brembana
- Val Brembana – Gaan naar
Bergketen:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
za | -5/5 °C | 2/14 °C |
zo | -4/7 °C | 2/15 °C |
ma | -1/2 °C | 6/13 °C |
di | 0/8 °C | 7/17 °C |
wo | 2/13 °C | 9/20 °C |
do | 2/17 °C | 8/21 °C |
vr | 3/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1950 m | -5/5 °C | -4/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 2/13 °C | 2/17 °C | 3/19 °C |
| Dal 1340 m | 2/14 °C | 2/15 °C | 6/13 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2163 m | Dal 1635 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -3/10 °C |
zo | -8/6 °C | -3/13 °C |
ma | -3/2 °C | 2/15 °C |
di | -2/10 °C | 3/17 °C |
wo | 0/10 °C | 5/17 °C |
do | -1/14 °C | 4/21 °C |
vr | 1/16 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2163 m | -8/2 °C | -8/6 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 1/16 °C |
| Dal 1635 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1668 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -6/2 °C |
zo | -8/6 °C | -6/10 °C |
ma | -3/2 °C | -1/12 °C |
di | -2/10 °C | 0/14 °C |
wo | 0/10 °C | 2/14 °C |
do | -1/14 °C | 1/18 °C |
vr | 1/16 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2100 m | -8/2 °C | -8/6 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 1/16 °C |
| Dal 1668 m | -6/2 °C | -6/10 °C | -1/12 °C | 0/14 °C | 2/14 °C | 1/18 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -3/10 °C |
zo | -6/9 °C | -3/13 °C |
ma | -1/11 °C | 2/15 °C |
di | 0/13 °C | 3/17 °C |
wo | 2/13 °C | 5/17 °C |
do | 1/17 °C | 4/21 °C |
vr | 3/19 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1780 m | -6/2 °C | -6/9 °C | -1/11 °C | 0/13 °C | 2/13 °C | 1/17 °C | 3/19 °C |
| Dal 1110 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1420 m | Dal 1345 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 5/14 °C | 6/15 °C |
vr | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1420 m | -1/9 °C | 3/10 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 1345 m | 0/10 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 7/16 °C |
1-5 van 5 skigebieden



