Skiweer Bergamo
Weersverwachting in de provincie Bergamo voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Bergamo voor 7 dagen
Weer Bergamo
Weer in de provincie Bergamo voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Bergamo voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bergamo
- Bergamo – Beperken tot
Dal:
Bergamo – Gaan naarBergketen:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
vr | -6/1 °C | 3/9 °C |
za | -5/5 °C | 4/15 °C |
zo | -5/6 °C | 4/14 °C |
ma | -2/6 °C | 7/12 °C |
di | -2/9 °C | 6/16 °C |
wo | 2/12 °C | 8/20 °C |
do | 3/17 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1950 m | -6/1 °C | -5/5 °C | -5/6 °C | -2/6 °C | -2/9 °C | 2/12 °C | 3/17 °C |
| Dal 1340 m | 3/9 °C | 4/15 °C | 4/14 °C | 7/12 °C | 6/16 °C | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2178 m | Dal 1060 m |
|---|---|---|
vr | -8/2 °C | -3/10 °C |
za | -7/2 °C | -2/10 °C |
zo | -10/2 °C | -5/12 °C |
ma | -2/2 °C | 3/14 °C |
di | -5/8 °C | 0/16 °C |
wo | 0/12 °C | 5/20 °C |
do | -1/13 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2178 m | -8/2 °C | -7/2 °C | -10/2 °C | -2/2 °C | -5/8 °C | 0/12 °C | -1/13 °C |
| Dal 1060 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2163 m | Dal 1635 m |
|---|---|---|
vr | -8/2 °C | -3/10 °C |
za | -7/2 °C | -2/10 °C |
zo | -10/2 °C | -5/12 °C |
ma | -2/2 °C | 3/14 °C |
di | -5/9 °C | 0/16 °C |
wo | 0/13 °C | 5/20 °C |
do | -1/14 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2163 m | -8/2 °C | -7/2 °C | -10/2 °C | -2/2 °C | -5/9 °C | 0/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 1635 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2028 m | Dal 1262 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -4/10 °C |
za | -6/2 °C | -3/10 °C |
zo | -9/2 °C | -6/12 °C |
ma | -1/8 °C | 2/14 °C |
di | -4/10 °C | -1/16 °C |
wo | 1/14 °C | 4/20 °C |
do | 0/15 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2028 m | -7/2 °C | -6/2 °C | -9/2 °C | -1/8 °C | -4/10 °C | 1/14 °C | 0/15 °C |
| Dal 1262 m | -4/10 °C | -3/10 °C | -6/12 °C | 2/14 °C | -1/16 °C | 4/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1705 m | Dal 1156 m |
|---|---|---|
vr | -6/2 °C | -1/5 °C |
za | -5/2 °C | -1/6 °C |
zo | -8/8 °C | -2/9 °C |
ma | 0/10 °C | 2/10 °C |
di | -3/12 °C | 2/13 °C |
wo | 2/15 °C | 6/15 °C |
do | 1/17 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1705 m | -6/2 °C | -5/2 °C | -8/8 °C | 0/10 °C | -3/12 °C | 2/15 °C | 1/17 °C |
| Dal 1156 m | -1/5 °C | -1/6 °C | -2/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1880 m | Dal 1387 m |
|---|---|---|
vr | -3/1 °C | 0/2 °C |
za | -3/5 °C | 0/9 °C |
zo | 0/2 °C | 3/10 °C |
ma | 1/7 °C | 4/11 °C |
di | 2/8 °C | 5/12 °C |
wo | 5/10 °C | 8/14 °C |
do | 4/12 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1880 m | -3/1 °C | -3/5 °C | 0/2 °C | 1/7 °C | 2/8 °C | 5/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 1387 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 8/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1668 m |
|---|---|---|
vr | -8/2 °C | -6/2 °C |
za | -7/2 °C | -5/2 °C |
zo | -10/2 °C | -8/9 °C |
ma | -2/2 °C | 0/11 °C |
di | -5/9 °C | -3/13 °C |
wo | 0/13 °C | 2/17 °C |
do | -1/14 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2100 m | -8/2 °C | -7/2 °C | -10/2 °C | -2/2 °C | -5/9 °C | 0/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 1668 m | -6/2 °C | -5/2 °C | -8/9 °C | 0/11 °C | -3/13 °C | 2/17 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
vr | -6/2 °C | -3/10 °C |
za | -5/2 °C | -2/10 °C |
zo | -8/8 °C | -5/12 °C |
ma | 0/10 °C | 3/14 °C |
di | -3/12 °C | 0/16 °C |
wo | 2/16 °C | 5/20 °C |
do | 1/17 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1780 m | -6/2 °C | -5/2 °C | -8/8 °C | 0/10 °C | -3/12 °C | 2/16 °C | 1/17 °C |
| Dal 1110 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1420 m | Dal 1345 m |
|---|---|---|
vr | -1/2 °C | 0/2 °C |
za | -1/8 °C | 0/9 °C |
zo | 2/9 °C | 3/10 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 4/11 °C | 5/12 °C |
wo | 7/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1420 m | -1/2 °C | -1/8 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 7/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 1345 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 8/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1111 m | Dal 946 m |
|---|---|---|
vr | 1/7 °C | 6/9 °C |
za | 4/13 °C | 5/16 °C |
zo | 4/12 °C | 6/16 °C |
ma | 7/10 °C | 8/17 °C |
di | 6/14 °C | 9/16 °C |
wo | 8/18 °C | 10/20 °C |
do | 9/20 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1111 m | 1/7 °C | 4/13 °C | 4/12 °C | 7/10 °C | 6/14 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 946 m | 6/9 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1368 m | Dal 1194 m |
|---|---|---|
vr | -5/2 °C | -3/10 °C |
za | -4/2 °C | -2/10 °C |
zo | -7/9 °C | -5/12 °C |
ma | 1/11 °C | 3/14 °C |
di | -2/13 °C | 0/16 °C |
wo | 3/17 °C | 5/20 °C |
do | 2/18 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1368 m | -5/2 °C | -4/2 °C | -7/9 °C | 1/11 °C | -2/13 °C | 3/17 °C | 2/18 °C |
| Dal 1194 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1375 m | Dal 1197 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 6/8 °C |
za | -3/9 °C | 5/15 °C |
zo | -6/11 °C | 6/15 °C |
ma | 2/13 °C | 8/16 °C |
di | -1/15 °C | 9/15 °C |
wo | 4/19 °C | 10/19 °C |
do | 3/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1375 m | -4/2 °C | -3/9 °C | -6/11 °C | 2/13 °C | -1/15 °C | 4/19 °C | 3/20 °C |
| Dal 1197 m | 6/8 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/15 °C | 10/19 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1135 m |
|---|---|---|
vr | -5/2 °C | -3/10 °C |
za | -4/2 °C | -2/10 °C |
zo | -7/9 °C | -5/12 °C |
ma | 1/11 °C | 3/14 °C |
di | -2/13 °C | 0/16 °C |
wo | 3/17 °C | 5/20 °C |
do | 2/18 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1600 m | -5/2 °C | -4/2 °C | -7/9 °C | 1/11 °C | -2/13 °C | 3/17 °C | 2/18 °C |
| Dal 1135 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
1-13 van 13 skigebieden



