Skiweer Weserbergland
Weersverwachting in het Weserbergland voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Weserbergland voor 7 dagen
Weer Weserbergland
Weer in het Weserbergland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Weserbergland voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Weserbergland
- Weserbergland – Beperken tot
Bergketens:
Weserbergland – Gaan naarToeristische regio:
District:
Bestuursdistricten:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 300 m | Dal 202 m |
|---|---|---|
wo | 7/13 °C | 8/13 °C |
do | 5/10 °C | 6/10 °C |
vr | 2/13 °C | 3/13 °C |
za | 3/12 °C | 4/12 °C |
zo | 3/17 °C | 4/17 °C |
ma | 6/16 °C | 7/16 °C |
di | 6/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 300 m | 7/13 °C | 5/10 °C | 2/13 °C | 3/12 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 202 m | 8/13 °C | 6/10 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
wo | 5/12 °C | 6/12 °C |
do | 3/8 °C | 4/8 °C |
vr | 1/11 °C | 2/11 °C |
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/14 °C | 3/14 °C |
ma | 5/14 °C | 6/14 °C |
di | 5/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 390 m | 5/12 °C | 3/8 °C | 1/11 °C | 1/10 °C | 2/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 350 m | 6/12 °C | 4/8 °C | 2/11 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 6/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 347 m | Dal 298 m |
|---|---|---|
wo | 6/12 °C | 6/13 °C |
do | 4/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/11 °C | 2/12 °C |
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 3/14 °C | 3/15 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 347 m | 6/12 °C | 4/8 °C | 2/11 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 6/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 298 m | 6/13 °C | 4/9 °C | 2/12 °C | 2/11 °C | 3/15 °C | 6/14 °C | 6/16 °C |
1-3 van 3 skigebieden

