Skiweer Zermatt-Matterhorn
Weersverwachting in Zermatt-Matterhorn voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Zermatt-Matterhorn voor 7 dagen
Weer Zermatt-Matterhorn
Weer in Zermatt-Matterhorn voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Zermatt-Matterhorn voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zermatt-Matterhorn
- Zermatt-Matterhorn – Gaan naar
Dal:
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3899 m | Dal 1562 m |
|---|---|---|
zo | -13/-9 °C | -3/12 °C |
ma | -13/-9 °C | 2/11 °C |
di | -12/-6 °C | 0/13 °C |
wo | -9/-4 °C | 5/18 °C |
do | -6/0 °C | 8/22 °C |
vr | -3/1 °C | 12/24 °C |
za | -3/1 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3899 m | -13/-9 °C | -13/-9 °C | -12/-6 °C | -9/-4 °C | -6/0 °C | -3/1 °C | -3/1 °C |
| Dal 1562 m | -3/12 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 5/18 °C | 8/22 °C | 12/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 1/13 °C | 1/13 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 13/24 °C | 13/24 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1500 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Dal 1450 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1435 m | Dal 1421 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 1/13 °C | 1/13 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 13/24 °C | 13/24 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1435 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Dal 1421 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
1-3 van 3 skigebieden


