Skiweer Mattertal

Weersverwachting in het Mattertal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Mattertal voor 7 dagen


Weer Mattertal

Weer in het Mattertal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Mattertal voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Mattertal

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3899 m Dal 1562 m
zo
helder
-13/-9 °C -3/11 °C
ma
sneeuwbuien
-13/-9 °C 2/10 °C
di
sneeuwbuien
-12/-6 °C 1/13 °C
wo
helder
-9/-3 °C 3/18 °C
do
helder
-5/0 °C 8/23 °C
vr
zonnig
-3/1 °C 12/24 °C
za
zonnig
-2/2 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 3899 m -13/-9 °C -13/-9 °C -12/-6 °C -9/-3 °C -5/0 °C -3/1 °C -2/2 °C
Dal 1562 m -3/11 °C 2/10 °C 1/13 °C 3/18 °C 8/23 °C 12/24 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 2864 m Dal 1619 m
zo
helder
-8/-2 °C -3/10 °C
ma
sneeuwbuien
-8/-2 °C 2/9 °C
di
sneeuwbuien
-7/1 °C 1/12 °C
wo
helder
-4/4 °C 3/17 °C
do
helder
0/7 °C 8/22 °C
vr
zonnig
2/8 °C 12/23 °C
za
zonnig
3/9 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2864 m -8/-2 °C -8/-2 °C -7/1 °C -4/4 °C 0/7 °C 2/8 °C 3/9 °C
Dal 1619 m -3/10 °C 2/9 °C 1/12 °C 3/17 °C 8/22 °C 12/23 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 1500 m Dal 1450 m
zo
helder
-2/11 °C -2/11 °C
ma
buien
3/10 °C 3/10 °C
di
buien
2/13 °C 2/13 °C
wo
helder
4/18 °C 4/18 °C
do
helder
9/23 °C 9/23 °C
vr
zonnig
13/24 °C 13/24 °C
za
zonnig
14/24 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1500 m -2/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 4/18 °C 9/23 °C 13/24 °C 14/24 °C
Dal 1450 m -2/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 4/18 °C 9/23 °C 13/24 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 1435 m Dal 1421 m
zo
helder
-2/11 °C -2/11 °C
ma
buien
3/10 °C 3/10 °C
di
buien
2/13 °C 2/13 °C
wo
helder
4/18 °C 4/18 °C
do
helder
9/23 °C 9/23 °C
vr
zonnig
13/24 °C 13/24 °C
za
zonnig
14/24 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1435 m -2/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 4/18 °C 9/23 °C 13/24 °C 14/24 °C
Dal 1421 m -2/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 4/18 °C 9/23 °C 13/24 °C 14/24 °C
1-4 van 4 skigebieden