Skiweer Zuidwest-China (Xi'nan)
Weersverwachting in Zuidwest-China (Xi'nan) voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Zuidwest-China (Xi'nan) voor 7 dagen
Weer Zuidwest-China (Xi'nan)
Weer in Zuidwest-China (Xi'nan) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Zuidwest-China (Xi'nan) voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zuidwest-China (Xi'nan)
- Zuidwest-China (Xi'nan) – Beperken tot
Provincies:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2968 m | Dal 2735 m |
|---|---|---|
wo | 3/12 °C | 4/13 °C |
do | 5/8 °C | 6/9 °C |
vr | 5/5 °C | 6/6 °C |
za | 3/10 °C | 4/11 °C |
zo | 7/13 °C | 8/14 °C |
ma | 8/14 °C | 9/15 °C |
di | 6/11 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2968 m | 3/12 °C | 5/8 °C | 5/5 °C | 3/10 °C | 7/13 °C | 8/14 °C | 6/11 °C |
| Dal 2735 m | 4/13 °C | 6/9 °C | 6/6 °C | 4/11 °C | 8/14 °C | 9/15 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 2200 m |
|---|---|---|
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 8/11 °C | 9/12 °C |
vr | 8/8 °C | 9/9 °C |
za | 6/13 °C | 7/14 °C |
zo | 10/16 °C | 11/17 °C |
ma | 11/17 °C | 12/18 °C |
di | 9/14 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2400 m | 6/15 °C | 8/11 °C | 8/8 °C | 6/13 °C | 10/16 °C | 11/17 °C | 9/14 °C |
| Dal 2200 m | 7/16 °C | 9/12 °C | 9/9 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 12/18 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1838 m | Dal 1802 m |
|---|---|---|
wo | 10/19 °C | 10/19 °C |
do | 12/15 °C | 12/15 °C |
vr | 12/12 °C | 12/12 °C |
za | 10/17 °C | 10/17 °C |
zo | 14/20 °C | 14/20 °C |
ma | 15/21 °C | 15/21 °C |
di | 13/18 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1838 m | 10/19 °C | 12/15 °C | 12/12 °C | 10/17 °C | 14/20 °C | 15/21 °C | 13/18 °C |
| Dal 1802 m | 10/19 °C | 12/15 °C | 12/12 °C | 10/17 °C | 14/20 °C | 15/21 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 570 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
wo | 17/27 °C | 17/27 °C |
do | 19/23 °C | 19/23 °C |
vr | 19/19 °C | 19/19 °C |
za | 17/25 °C | 17/25 °C |
zo | 21/28 °C | 21/28 °C |
ma | 22/29 °C | 22/29 °C |
di | 20/26 °C | 20/26 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 570 m | 17/27 °C | 19/23 °C | 19/19 °C | 17/25 °C | 21/28 °C | 22/29 °C | 20/26 °C |
| Dal 500 m | 17/27 °C | 19/23 °C | 19/19 °C | 17/25 °C | 21/28 °C | 22/29 °C | 20/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1714 m | Dal 1707 m |
|---|---|---|
wo | 16/25 °C | 16/25 °C |
do | 16/28 °C | 16/28 °C |
vr | 18/29 °C | 18/29 °C |
za | 19/29 °C | 19/29 °C |
zo | 20/28 °C | 20/28 °C |
ma | 20/26 °C | 20/26 °C |
di | 21/26 °C | 21/26 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1714 m | 16/25 °C | 16/28 °C | 18/29 °C | 19/29 °C | 20/28 °C | 20/26 °C | 21/26 °C |
| Dal 1707 m | 16/25 °C | 16/28 °C | 18/29 °C | 19/29 °C | 20/28 °C | 20/26 °C | 21/26 °C |
1-5 van 5 skigebieden



