Skiweer Albulatal
Weersverwachting in het Albulatal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Albulatal voor 7 dagen
Weer Albulatal
Weer in het Albulatal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Albulatal voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Albulatal
- Albulatal – Gaan naar
Toeristische regio's:
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2569 m | Dal 1384 m |
|---|---|---|
wo | -9/7 °C | -4/9 °C |
do | -6/2 °C | -1/6 °C |
vr | -8/2 °C | -3/4 °C |
za | -8/2 °C | -1/4 °C |
zo | -9/5 °C | -3/6 °C |
ma | -6/2 °C | 1/8 °C |
di | -6/9 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2569 m | -9/7 °C | -6/2 °C | -8/2 °C | -8/2 °C | -9/5 °C | -6/2 °C | -6/9 °C |
| Dal 1384 m | -4/9 °C | -1/6 °C | -3/4 °C | -1/4 °C | -3/6 °C | 1/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1867 m | Dal 1731 m |
|---|---|---|
wo | -6/6 °C | -6/6 °C |
do | -3/2 °C | -3/3 °C |
vr | -5/1 °C | -5/1 °C |
za | -3/1 °C | -3/1 °C |
zo | -5/3 °C | -5/3 °C |
ma | -1/5 °C | -1/5 °C |
di | -1/9 °C | -1/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1867 m | -6/6 °C | -3/2 °C | -5/1 °C | -3/1 °C | -5/3 °C | -1/5 °C | -1/9 °C |
| Dal 1731 m | -6/6 °C | -3/3 °C | -5/1 °C | -3/1 °C | -5/3 °C | -1/5 °C | -1/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1540 m | Dal 1371 m |
|---|---|---|
wo | -5/7 °C | -4/9 °C |
do | -2/4 °C | -1/6 °C |
vr | -4/2 °C | -3/4 °C |
za | -2/2 °C | -1/4 °C |
zo | -4/4 °C | -3/6 °C |
ma | 0/6 °C | 1/8 °C |
di | 0/10 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1540 m | -5/7 °C | -2/4 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -4/4 °C | 0/6 °C | 0/10 °C |
| Dal 1371 m | -4/9 °C | -1/6 °C | -3/4 °C | -1/4 °C | -3/6 °C | 1/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1382 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
wo | -4/9 °C | -3/9 °C |
do | -1/6 °C | 0/6 °C |
vr | -3/4 °C | -2/4 °C |
za | -1/2 °C | 0/4 °C |
zo | -3/6 °C | -2/6 °C |
ma | 1/8 °C | 2/8 °C |
di | 1/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1382 m | -4/9 °C | -1/6 °C | -3/4 °C | -1/2 °C | -3/6 °C | 1/8 °C | 1/12 °C |
| Dal 1290 m | -3/9 °C | 0/6 °C | -2/4 °C | 0/4 °C | -2/6 °C | 2/8 °C | 2/12 °C |
1-4 van 4 skigebieden



