Skiweer Bergün Filisur
Weersverwachting in Bergün Filisur voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Bergün Filisur voor 7 dagen
Weer Bergün Filisur
Weer in Bergün Filisur voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Bergün Filisur voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bergün Filisur
- Bergün Filisur – Gaan naar
Dal:
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2569 m | Dal 1384 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -1/6 °C |
vr | -9/2 °C | -2/4 °C |
za | -7/2 °C | -2/4 °C |
zo | -10/6 °C | -3/9 °C |
ma | -3/2 °C | 3/10 °C |
di | -4/10 °C | 4/13 °C |
wo | -2/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2569 m | -6/2 °C | -9/2 °C | -7/2 °C | -10/6 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1384 m | -1/6 °C | -2/4 °C | -2/4 °C | -3/9 °C | 3/10 °C | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1540 m | Dal 1371 m |
|---|---|---|
do | -2/4 °C | -1/6 °C |
vr | -3/2 °C | -2/4 °C |
za | -3/2 °C | -2/4 °C |
zo | -4/7 °C | -3/9 °C |
ma | 2/8 °C | 3/10 °C |
di | 3/11 °C | 4/13 °C |
wo | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1540 m | -2/4 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/7 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C |
| Dal 1371 m | -1/6 °C | -2/4 °C | -2/4 °C | -3/9 °C | 3/10 °C | 4/13 °C | 5/15 °C |
1-2 van 2 skigebieden


