Skiweer Ankogelgroep
Weersverwachting in de Ankogelgroep voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Ankogelgroep voor 7 dagen
Weer Ankogelgroep
Weer in de Ankogelgroep voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Ankogelgroep voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ankogelgroep
- Ankogelgroep – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Districten:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2033 m | Dal 849 m |
|---|---|---|
vr | -3/2 °C | 2/10 °C |
za | -4/2 °C | 2/9 °C |
zo | -5/8 °C | 0/15 °C |
ma | -2/11 °C | 2/17 °C |
di | 1/11 °C | 6/15 °C |
wo | 1/2 °C | 7/14 °C |
do | 0/13 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2033 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -2/11 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | 0/13 °C |
| Dal 849 m | 2/10 °C | 2/9 °C | 0/15 °C | 2/17 °C | 6/15 °C | 7/14 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1066 m |
|---|---|---|
vr | -6/0 °C | 2/7 °C |
za | -6/0 °C | 1/8 °C |
zo | -5/5 °C | 1/13 °C |
ma | -1/7 °C | 2/15 °C |
di | -3/6 °C | 6/15 °C |
wo | -1/5 °C | 6/15 °C |
do | 2/8 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2220 m | -6/0 °C | -6/0 °C | -5/5 °C | -1/7 °C | -3/6 °C | -1/5 °C | 2/8 °C |
| Dal 1066 m | 2/7 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2636 m | Dal 1266 m |
|---|---|---|
vr | -8/-3 °C | 0/8 °C |
za | -8/-3 °C | -1/8 °C |
zo | -6/0 °C | -2/11 °C |
ma | -3/1 °C | 1/14 °C |
di | -3/1 °C | 4/14 °C |
wo | -2/2 °C | 4/13 °C |
do | -1/4 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2636 m | -8/-3 °C | -8/-3 °C | -6/0 °C | -3/1 °C | -3/1 °C | -2/2 °C | -1/4 °C |
| Dal 1266 m | 0/8 °C | -1/8 °C | -2/11 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 4/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2007 m | Dal 1079 m |
|---|---|---|
vr | -3/2 °C | 1/10 °C |
za | -4/2 °C | 0/10 °C |
zo | -5/8 °C | -1/13 °C |
ma | -2/11 °C | 2/16 °C |
di | 1/11 °C | 5/16 °C |
wo | 1/10 °C | 5/15 °C |
do | 0/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2007 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -2/11 °C | 1/11 °C | 1/10 °C | 0/13 °C |
| Dal 1079 m | 1/10 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 2/16 °C | 5/16 °C | 5/15 °C | 4/18 °C |
1-4 van 4 skigebieden




