Skiweer Gastein

Weersverwachting in Gastein voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Gastein voor 7 dagen


Weer Gastein

Weer in Gastein voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Gastein voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Gastein

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2033 m Dal 849 m
zo
helder
-6/6 °C -1/13 °C
ma
helder
-1/11 °C 1/17 °C
di
bewolkt
0/10 °C 6/15 °C
wo
regen
2/13 °C 8/15 °C
do
buien
2/15 °C 7/20 °C
vr
zonnig
3/18 °C 7/24 °C
za
zonnig
6/20 °C 9/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2033 m -6/6 °C -1/11 °C 0/10 °C 2/13 °C 2/15 °C 3/18 °C 6/20 °C
Dal 849 m -1/13 °C 1/17 °C 6/15 °C 8/15 °C 7/20 °C 7/24 °C 9/26 °C

Weer in skigebied Berg 2300 m Dal 860 m
zo
helder
-7/-1 °C -1/13 °C
ma
sneeuwbuien
-3/1 °C 4/18 °C
di
sneeuwbuien
-3/2 °C 5/17 °C
wo
buien
0/3 °C 7/20 °C
do
buien
1/6 °C 7/22 °C
vr
zonnig
4/8 °C 8/25 °C
za
zonnig
6/9 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2300 m -7/-1 °C -3/1 °C -3/2 °C 0/3 °C 1/6 °C 4/8 °C 6/9 °C
Dal 860 m -1/13 °C 4/18 °C 5/17 °C 7/20 °C 7/22 °C 8/25 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 2650 m Dal 1585 m
zo
helder
-8/-2 °C -5/7 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C 0/12 °C
di
sneeuwbuien
-4/1 °C 1/11 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/14 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 3/16 °C
vr
zonnig
3/7 °C 4/19 °C
za
zonnig
5/8 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2650 m -8/-2 °C -4/0 °C -4/1 °C -1/2 °C 0/2 °C 3/7 °C 5/8 °C
Dal 1585 m -5/7 °C 0/12 °C 1/11 °C 3/14 °C 3/16 °C 4/19 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 2007 m Dal 1079 m
zo
helder
-6/6 °C -2/11 °C
ma
buien
-1/11 °C 3/16 °C
di
buien
0/10 °C 4/15 °C
wo
buien
2/13 °C 6/18 °C
do
buien
2/15 °C 6/20 °C
vr
zonnig
3/18 °C 7/23 °C
za
zonnig
6/20 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2007 m -6/6 °C -1/11 °C 0/10 °C 2/13 °C 2/15 °C 3/18 °C 6/20 °C
Dal 1079 m -2/11 °C 3/16 °C 4/15 °C 6/18 °C 6/20 °C 7/23 °C 10/25 °C
1-4 van 4 skigebieden