Skiweer Brixental
Weersverwachting in het Brixental voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Brixental voor 7 dagen
Weer Brixental
Weer in het Brixental voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Brixental voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Brixental
- Brixental – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | -2/0 °C | 3/9 °C |
vr | -4/0 °C | 2/8 °C |
za | -3/-2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/2 °C | 1/8 °C |
ma | -5/5 °C | -1/12 °C |
di | -2/7 °C | 4/17 °C |
wo | 1/8 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2000 m | -2/0 °C | -4/0 °C | -3/-2 °C | -3/2 °C | -5/5 °C | -2/7 °C | 1/8 °C |
| Dal 800 m | 3/9 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1869 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
do | -2/1 °C | 5/7 °C |
vr | -4/1 °C | 4/8 °C |
za | -3/-1 °C | 3/5 °C |
zo | -3/2 °C | 5/11 °C |
ma | -5/6 °C | 2/15 °C |
di | -2/8 °C | 5/18 °C |
wo | 1/9 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1869 m | -2/1 °C | -4/1 °C | -3/-1 °C | -3/2 °C | -5/6 °C | -2/8 °C | 1/9 °C |
| Dal 620 m | 5/7 °C | 4/8 °C | 3/5 °C | 5/11 °C | 2/15 °C | 5/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 878 m | Dal 824 m |
|---|---|---|
do | 3/7 °C | 4/7 °C |
vr | 2/9 °C | 3/9 °C |
za | 3/5 °C | 4/5 °C |
zo | 4/12 °C | 5/12 °C |
ma | 1/17 °C | 2/17 °C |
di | 4/19 °C | 5/19 °C |
wo | 7/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 878 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/5 °C | 4/12 °C | 1/17 °C | 4/19 °C | 7/18 °C |
| Dal 824 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/5 °C | 5/12 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 8/18 °C |
1-3 van 3 skigebieden



