Skiweer Kitzbüheler Alpen
Weersverwachting in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor 7 dagen
Weer Kitzbüheler Alpen
Weer in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kitzbüheler Alpen
- Kitzbüheler Alpen – Beperken tot
Toeristische regio's:
Kitzbüheler Alpen – Gaan naarDistricten:
Dalen:
Bergketens:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | -7/4 °C | -3/14 °C |
ma | -3/7 °C | 1/18 °C |
di | 0/6 °C | 5/14 °C |
wo | 2/8 °C | 8/16 °C |
do | 3/12 °C | 7/23 °C |
vr | 5/15 °C | 7/26 °C |
za | 6/17 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2000 m | -7/4 °C | -3/7 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 3/12 °C | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Dal 800 m | -3/14 °C | 1/18 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 7/23 °C | 7/26 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1869 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
zo | -7/5 °C | -1/14 °C |
ma | -3/8 °C | 2/18 °C |
di | 0/7 °C | 7/15 °C |
wo | 2/9 °C | 10/16 °C |
do | 3/13 °C | 8/21 °C |
vr | 5/16 °C | 9/25 °C |
za | 6/18 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1869 m | -7/5 °C | -3/8 °C | 0/7 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 5/16 °C | 6/18 °C |
| Dal 620 m | -1/14 °C | 2/18 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 8/21 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1860 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
zo | -6/5 °C | -2/14 °C |
ma | -2/8 °C | 2/18 °C |
di | 1/7 °C | 6/14 °C |
wo | 3/9 °C | 9/16 °C |
do | 4/13 °C | 8/23 °C |
vr | 6/16 °C | 8/26 °C |
za | 7/18 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1860 m | -6/5 °C | -2/8 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 4/13 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 740 m | -2/14 °C | 2/18 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 8/23 °C | 8/26 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2096 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
zo | -7/3 °C | 0/13 °C |
ma | -3/6 °C | 3/16 °C |
di | 0/5 °C | 6/15 °C |
wo | 2/7 °C | 9/16 °C |
do | 3/11 °C | 9/20 °C |
vr | 5/14 °C | 10/25 °C |
za | 6/16 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2096 m | -7/3 °C | -3/6 °C | 0/5 °C | 2/7 °C | 3/11 °C | 5/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 830 m | 0/13 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/20 °C | 10/25 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1604 m | Dal 659 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/15 °C |
ma | -1/10 °C | 2/19 °C |
di | 2/9 °C | 6/15 °C |
wo | 4/11 °C | 9/17 °C |
do | 5/15 °C | 8/24 °C |
vr | 7/18 °C | 8/27 °C |
za | 8/20 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1604 m | -5/7 °C | -1/10 °C | 2/9 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Dal 659 m | -2/15 °C | 2/19 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 8/24 °C | 8/27 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1456 m | Dal 855 m |
|---|---|---|
zo | -5/11 °C | -3/14 °C |
ma | -1/15 °C | 1/18 °C |
di | 3/11 °C | 5/14 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 5/20 °C | 7/23 °C |
vr | 5/23 °C | 7/26 °C |
za | 7/25 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1456 m | -5/11 °C | -1/15 °C | 3/11 °C | 6/13 °C | 5/20 °C | 5/23 °C | 7/25 °C |
| Dal 855 m | -3/14 °C | 1/18 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 7/23 °C | 7/26 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 825 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/15 °C |
ma | -1/10 °C | 1/18 °C |
di | 2/9 °C | 5/15 °C |
wo | 4/11 °C | 8/17 °C |
do | 5/15 °C | 7/20 °C |
vr | 7/18 °C | 8/24 °C |
za | 8/20 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1560 m | -5/7 °C | -1/10 °C | 2/9 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Dal 825 m | -2/15 °C | 1/18 °C | 5/15 °C | 8/17 °C | 7/20 °C | 8/24 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 823 m | Dal 684 m |
|---|---|---|
zo | -2/14 °C | -2/15 °C |
ma | 2/18 °C | 2/19 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/23 °C | 8/24 °C |
vr | 8/26 °C | 8/27 °C |
za | 10/28 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 823 m | -2/14 °C | 2/18 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 8/23 °C | 8/26 °C | 10/28 °C |
| Dal 684 m | -2/15 °C | 2/19 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 8/24 °C | 8/27 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | -3/13 °C | -3/14 °C |
ma | 1/17 °C | 1/18 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 7/22 °C | 7/23 °C |
vr | 7/25 °C | 7/26 °C |
za | 9/27 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 900 m | -3/13 °C | 1/17 °C | 5/13 °C | 8/15 °C | 7/22 °C | 7/25 °C | 9/27 °C |
| Dal 800 m | -3/14 °C | 1/18 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 7/23 °C | 7/26 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | -3/14 °C | -2/15 °C |
ma | 1/18 °C | 2/19 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 7/23 °C | 8/24 °C |
vr | 7/26 °C | 8/27 °C |
za | 9/28 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | -3/14 °C | 1/18 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 7/23 °C | 7/26 °C | 9/28 °C |
| Dal 650 m | -2/15 °C | 2/19 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 8/24 °C | 8/27 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 878 m | Dal 824 m |
|---|---|---|
zo | -1/15 °C | 0/15 °C |
ma | 2/18 °C | 3/18 °C |
di | 5/16 °C | 6/16 °C |
wo | 9/17 °C | 10/17 °C |
do | 8/21 °C | 9/21 °C |
vr | 8/24 °C | 9/24 °C |
za | 10/26 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 878 m | -1/15 °C | 2/18 °C | 5/16 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 8/24 °C | 10/26 °C |
| Dal 824 m | 0/15 °C | 3/18 °C | 6/16 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 9/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -1/15 °C |
ma | -1/10 °C | 2/18 °C |
di | 2/9 °C | 6/15 °C |
wo | 4/11 °C | 9/17 °C |
do | 5/15 °C | 8/20 °C |
vr | 7/18 °C | 9/24 °C |
za | 8/20 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 780 m | -5/7 °C | -1/10 °C | 2/9 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Dal 775 m | -1/15 °C | 2/18 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 8/20 °C | 9/24 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | -1/16 °C | -1/16 °C |
ma | 2/19 °C | 2/19 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 8/21 °C | 8/21 °C |
vr | 9/25 °C | 9/25 °C |
za | 10/27 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 680 m | -1/16 °C | 2/19 °C | 6/16 °C | 9/18 °C | 8/21 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
| Dal 650 m | -1/16 °C | 2/19 °C | 6/16 °C | 9/18 °C | 8/21 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
1-13 van 13 skigebieden



