Skiweer Chiemgau

Weersverwachting in de Chiemgau voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de Chiemgau voor 7 dagen


Weer Chiemgau

Weer in de Chiemgau voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Chiemgau voor 10 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Chiemgau

1-10 van 10 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1860 m Dal 740 m
do
sneeuwbuien
-1/0 °C 4/8 °C
vr
sneeuwbuien
-3/1 °C 4/9 °C
za
sneeuwval
-3/0 °C 4/7 °C
zo
helder
-2/3 °C 4/13 °C
ma
bewolkt
-3/7 °C 2/17 °C
di
buien
-1/9 °C 5/18 °C
wo
buien
2/10 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1860 m -1/0 °C -3/1 °C -3/0 °C -2/3 °C -3/7 °C -1/9 °C 2/10 °C
Dal 740 m 4/8 °C 4/9 °C 4/7 °C 4/13 °C 2/17 °C 5/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 1417 m Dal 710 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 4/10 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 4/8 °C
zo
helder
1/8 °C 4/14 °C
ma
bewolkt
-1/12 °C 2/18 °C
di
buien
2/13 °C 5/19 °C
wo
buien
5/14 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1417 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/8 °C -1/12 °C 2/13 °C 5/14 °C
Dal 710 m 4/9 °C 4/10 °C 4/8 °C 4/14 °C 2/18 °C 5/19 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1646 m Dal 586 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 5/8 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 5/12 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 4/9 °C
zo
helder
0/6 °C 3/14 °C
ma
helder
0/9 °C 4/17 °C
di
bewolkt
3/12 °C 6/18 °C
wo
buien
5/13 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1646 m 1/2 °C 0/2 °C 0/2 °C 0/6 °C 0/9 °C 3/12 °C 5/13 °C
Dal 586 m 5/8 °C 5/12 °C 4/9 °C 3/14 °C 4/17 °C 6/18 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 810 m Dal 715 m
do
buien
5/9 °C 6/9 °C
vr
bewolkt
4/11 °C 5/11 °C
za
buien
4/8 °C 5/8 °C
zo
zonnig
3/16 °C 4/16 °C
ma
bewolkt
3/16 °C 4/16 °C
di
helder
7/17 °C 8/17 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 810 m 5/9 °C 4/11 °C 4/8 °C 3/16 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/17 °C
Dal 715 m 6/9 °C 5/11 °C 5/8 °C 4/16 °C 4/16 °C 8/17 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 770 m Dal 690 m
do
buien
4/8 °C 4/9 °C
vr
buien
4/9 °C 4/10 °C
za
regen
4/7 °C 4/8 °C
zo
helder
4/13 °C 4/14 °C
ma
bewolkt
2/17 °C 2/18 °C
di
buien
5/18 °C 5/19 °C
wo
buien
8/19 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 770 m 4/8 °C 4/9 °C 4/7 °C 4/13 °C 2/17 °C 5/18 °C 8/19 °C
Dal 690 m 4/9 °C 4/10 °C 4/8 °C 4/14 °C 2/18 °C 5/19 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 670 m
do
buien
5/7 °C 5/8 °C
vr
buien
5/11 °C 5/12 °C
za
buien
4/8 °C 4/9 °C
zo
helder
3/13 °C 3/14 °C
ma
helder
4/16 °C 4/17 °C
di
bewolkt
6/17 °C 6/18 °C
wo
buien
8/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 750 m 5/7 °C 5/11 °C 4/8 °C 3/13 °C 4/16 °C 6/17 °C 8/17 °C
Dal 670 m 5/8 °C 5/12 °C 4/9 °C 3/14 °C 4/17 °C 6/18 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 710 m
do
buien
5/7 °C 5/7 °C
vr
buien
5/11 °C 5/11 °C
za
buien
4/8 °C 4/8 °C
zo
helder
3/13 °C 3/13 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
bewolkt
6/17 °C 6/17 °C
wo
buien
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
Berg 750 m 5/7 °C 5/11 °C 4/8 °C 3/13 °C 4/16 °C 6/17 °C 8/17 °C
Dal 710 m 5/7 °C 5/11 °C 4/8 °C 3/13 °C 4/16 °C 6/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 785 m Dal 740 m
do
buien
5/8 °C 5/9 °C
vr
bewolkt
4/10 °C 4/11 °C
za
buien
4/7 °C 4/8 °C
zo
zonnig
3/15 °C 3/16 °C
ma
bewolkt
3/15 °C 3/16 °C
di
helder
7/16 °C 7/17 °C
wo
buien
8/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
Berg 785 m 5/8 °C 4/10 °C 4/7 °C 3/15 °C 3/15 °C 7/16 °C 8/16 °C
Dal 740 m 5/9 °C 4/11 °C 4/8 °C 3/16 °C 3/16 °C 7/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 633 m Dal 587 m
do
buien
4/9 °C 4/10 °C
vr
buien
4/10 °C 4/11 °C
za
regen
4/8 °C 4/9 °C
zo
helder
4/14 °C 4/15 °C
ma
bewolkt
2/18 °C 2/19 °C
di
buien
5/19 °C 5/20 °C
wo
buien
8/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 633 m 4/9 °C 4/10 °C 4/8 °C 4/14 °C 2/18 °C 5/19 °C 8/20 °C
Dal 587 m 4/10 °C 4/11 °C 4/9 °C 4/15 °C 2/19 °C 5/20 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 615 m Dal 570 m
do
buien
4/9 °C 4/10 °C
vr
buien
4/10 °C 4/11 °C
za
regen
4/8 °C 4/9 °C
zo
helder
4/14 °C 4/15 °C
ma
bewolkt
2/18 °C 2/19 °C
di
buien
5/19 °C 5/20 °C
wo
buien
8/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 615 m 4/9 °C 4/10 °C 4/8 °C 4/14 °C 2/18 °C 5/19 °C 8/20 °C
Dal 570 m 4/10 °C 4/11 °C 4/9 °C 4/15 °C 2/19 °C 5/20 °C 8/21 °C
1-10 van 10 skigebieden