Skiweer Pillerseetal

Weersverwachting in het Pillerseetal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Pillerseetal voor 7 dagen


Weer Pillerseetal

Weer in het Pillerseetal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Pillerseetal voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Pillerseetal

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1860 m Dal 740 m
di
sneeuwval
-6/-1 °C 1/8 °C
wo
helder
-7/6 °C -1/15 °C
do
sneeuwbuien
-3/0 °C 3/7 °C
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-3/0 °C 4/7 °C
zo
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/10 °C
ma
zonnig
-4/5 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
zonnig
Berg 1860 m -6/-1 °C -7/6 °C -3/0 °C -4/0 °C -3/0 °C -3/2 °C -4/5 °C
Dal 740 m 1/8 °C -1/15 °C 3/7 °C 2/9 °C 4/7 °C 3/10 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 2096 m Dal 830 m
di
sneeuwval
-7/-3 °C -1/9 °C
wo
bewolkt
-8/4 °C -2/13 °C
do
sneeuwbuien
-4/-2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwval
-5/-2 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-4/-2 °C 3/8 °C
zo
sneeuwval
-4/0 °C 3/10 °C
ma
helder
-5/3 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwval
ma
helder
Berg 2096 m -7/-3 °C -8/4 °C -4/-2 °C -5/-2 °C -4/-2 °C -4/0 °C -5/3 °C
Dal 830 m -1/9 °C -2/13 °C 3/8 °C 2/9 °C 3/8 °C 3/10 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1456 m Dal 855 m
di
sneeuwval
-1/2 °C 1/8 °C
wo
helder
-4/12 °C -2/15 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 3/7 °C
zo
sneeuwbuien
0/2 °C 1/10 °C
ma
zonnig
-2/13 °C 0/16 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
zonnig
Berg 1456 m -1/2 °C -4/12 °C 0/2 °C -1/2 °C 1/2 °C 0/2 °C -2/13 °C
Dal 855 m 1/8 °C -2/15 °C 1/7 °C 1/9 °C 3/7 °C 1/10 °C 0/16 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 800 m
di
ijzel
1/7 °C 1/8 °C
wo
helder
-2/14 °C -2/15 °C
do
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
vr
buien
1/8 °C 1/9 °C
za
buien
3/6 °C 3/7 °C
zo
ijzel
1/9 °C 1/10 °C
ma
zonnig
0/15 °C 0/16 °C
Weer in
skigebied
di
ijzel
wo
helder
do
ijzel
vr
buien
za
buien
zo
ijzel
ma
zonnig
Berg 900 m 1/7 °C -2/14 °C 1/6 °C 1/8 °C 3/6 °C 1/9 °C 0/15 °C
Dal 800 m 1/8 °C -2/15 °C 1/7 °C 1/9 °C 3/7 °C 1/10 °C 0/16 °C
1-4 van 4 skigebieden