Skiweer Groß Walsertal
Weersverwachting in het Groß Walsertal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Groß Walsertal voor 7 dagen
Weer Groß Walsertal
Weer in het Groß Walsertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Groß Walsertal voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Groß Walsertal
- Groß Walsertal – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
do | -6/0 °C | -1/2 °C |
vr | -6/-1 °C | -2/2 °C |
za | -6/0 °C | -1/2 °C |
zo | -5/1 °C | -2/7 °C |
ma | -4/2 °C | 0/9 °C |
di | -2/6 °C | -1/13 °C |
wo | 0/6 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1980 m | -6/0 °C | -6/-1 °C | -6/0 °C | -5/1 °C | -4/2 °C | -2/6 °C | 0/6 °C |
| Dal 1450 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/7 °C | 0/9 °C | -1/13 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1750 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 2/10 °C |
vr | -2/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/2 °C | 2/9 °C |
zo | -2/6 °C | 1/11 °C |
ma | 0/8 °C | 3/13 °C |
di | -1/12 °C | 2/17 °C |
wo | 5/12 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1750 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 0/8 °C | -1/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 1300 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 3/13 °C | 2/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1300 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 2/9 °C |
vr | -1/6 °C | 1/8 °C |
za | 0/2 °C | 2/8 °C |
zo | -1/8 °C | 1/10 °C |
ma | 1/10 °C | 3/12 °C |
di | 0/14 °C | 2/16 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1300 m | 0/7 °C | -1/6 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 0/14 °C | 6/14 °C |
| Dal 980 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 2/8 °C | 1/10 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 8/16 °C |
1-3 van 3 skigebieden


