Skiweer Gunma
Weersverwachting in Gunma voor 23 Skigebieden - Weer in de bergen in Gunma voor 7 dagen
Weer Gunma
Weer in Gunma voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Gunma voor 23 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Gunma
- Gunma – Gaan naar
Bergketen:
1-23 van 23 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1470 m |
|---|---|---|
wo | 4/9 °C | 7/14 °C |
do | 3/9 °C | 6/14 °C |
vr | 4/10 °C | 7/15 °C |
za | 4/12 °C | 7/17 °C |
zo | 6/13 °C | 9/18 °C |
ma | 7/14 °C | 10/19 °C |
di | 10/15 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2090 m | 4/9 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 1470 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1502 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
wo | 7/13 °C | 10/24 °C |
do | 6/13 °C | 8/23 °C |
vr | 7/14 °C | 11/23 °C |
za | 7/16 °C | 9/25 °C |
zo | 9/17 °C | 11/26 °C |
ma | 10/18 °C | 10/27 °C |
di | 11/19 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1502 m | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 9/17 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Dal 746 m | 10/24 °C | 8/23 °C | 11/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 10/27 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1695 m | Dal 1006 m |
|---|---|---|
wo | 6/12 °C | 8/24 °C |
do | 5/12 °C | 6/23 °C |
vr | 6/13 °C | 9/23 °C |
za | 6/15 °C | 7/25 °C |
zo | 8/16 °C | 9/26 °C |
ma | 8/17 °C | 8/27 °C |
di | 9/18 °C | 9/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1695 m | 6/12 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Dal 1006 m | 8/24 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 7/25 °C | 9/26 °C | 8/27 °C | 9/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
wo | 7/14 °C | 10/23 °C |
do | 6/14 °C | 8/22 °C |
vr | 7/15 °C | 11/22 °C |
za | 7/17 °C | 9/24 °C |
zo | 9/18 °C | 11/25 °C |
ma | 10/19 °C | 10/26 °C |
di | 11/20 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1400 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 11/20 °C |
| Dal 830 m | 10/23 °C | 8/22 °C | 11/22 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 10/26 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1828 m | Dal 1255 m |
|---|---|---|
wo | 5/11 °C | 8/15 °C |
do | 4/11 °C | 7/15 °C |
vr | 5/12 °C | 8/16 °C |
za | 5/14 °C | 8/18 °C |
zo | 7/15 °C | 10/19 °C |
ma | 8/16 °C | 11/20 °C |
di | 11/17 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1828 m | 5/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 11/17 °C |
| Dal 1255 m | 8/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 10/19 °C | 11/20 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1388 m |
|---|---|---|
wo | 4/10 °C | 7/14 °C |
do | 3/10 °C | 6/14 °C |
vr | 4/11 °C | 7/15 °C |
za | 4/13 °C | 7/17 °C |
zo | 6/14 °C | 9/18 °C |
ma | 7/15 °C | 10/19 °C |
di | 10/16 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2000 m | 4/10 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C |
| Dal 1388 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1245 m |
|---|---|---|
wo | 3/8 °C | 8/15 °C |
do | 2/8 °C | 6/14 °C |
vr | 3/9 °C | 6/16 °C |
za | 3/11 °C | 8/17 °C |
zo | 5/12 °C | 9/17 °C |
ma | 6/13 °C | 8/17 °C |
di | 9/14 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1600 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 3/11 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 1245 m | 8/15 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1248 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
wo | 8/22 °C | 10/24 °C |
do | 6/21 °C | 8/23 °C |
vr | 9/21 °C | 11/23 °C |
za | 7/23 °C | 9/25 °C |
zo | 9/24 °C | 11/26 °C |
ma | 8/25 °C | 10/27 °C |
di | 9/27 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1248 m | 8/22 °C | 6/21 °C | 9/21 °C | 7/23 °C | 9/24 °C | 8/25 °C | 9/27 °C |
| Dal 850 m | 10/24 °C | 8/23 °C | 11/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 10/27 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
wo | 5/11 °C | 9/22 °C |
do | 4/11 °C | 7/21 °C |
vr | 5/12 °C | 10/21 °C |
za | 5/14 °C | 8/23 °C |
zo | 7/15 °C | 10/24 °C |
ma | 8/16 °C | 9/25 °C |
di | 10/17 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1870 m | 5/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/17 °C |
| Dal 1290 m | 9/22 °C | 7/21 °C | 10/21 °C | 8/23 °C | 10/24 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1408 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
wo | 7/14 °C | 8/24 °C |
do | 6/14 °C | 6/23 °C |
vr | 7/15 °C | 9/23 °C |
za | 7/17 °C | 7/25 °C |
zo | 9/18 °C | 9/26 °C |
ma | 8/19 °C | 8/27 °C |
di | 9/20 °C | 9/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1408 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 1090 m | 8/24 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 7/25 °C | 9/26 °C | 8/27 °C | 9/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1244 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
wo | 7/14 °C | 10/24 °C |
do | 6/14 °C | 8/23 °C |
vr | 7/15 °C | 11/23 °C |
za | 7/17 °C | 9/25 °C |
zo | 9/18 °C | 11/26 °C |
ma | 10/19 °C | 10/27 °C |
di | 11/20 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1244 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 11/20 °C |
| Dal 950 m | 10/24 °C | 8/23 °C | 11/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 10/27 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
wo | 9/23 °C | 11/25 °C |
do | 7/22 °C | 9/24 °C |
vr | 10/22 °C | 12/24 °C |
za | 8/24 °C | 10/26 °C |
zo | 10/25 °C | 12/27 °C |
ma | 9/26 °C | 11/28 °C |
di | 10/28 °C | 12/30 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1080 m | 9/23 °C | 7/22 °C | 10/22 °C | 8/24 °C | 10/25 °C | 9/26 °C | 10/28 °C |
| Dal 550 m | 11/25 °C | 9/24 °C | 12/24 °C | 10/26 °C | 12/27 °C | 11/28 °C | 12/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1672 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
wo | 5/11 °C | 7/15 °C |
do | 4/11 °C | 6/15 °C |
vr | 5/12 °C | 7/16 °C |
za | 5/14 °C | 7/18 °C |
zo | 7/15 °C | 9/19 °C |
ma | 8/16 °C | 10/20 °C |
di | 11/17 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1672 m | 5/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 11/17 °C |
| Dal 1350 m | 7/15 °C | 6/15 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 9/19 °C | 10/20 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
wo | 8/15 °C | 10/23 °C |
do | 6/14 °C | 8/22 °C |
vr | 6/16 °C | 11/22 °C |
za | 8/17 °C | 9/24 °C |
zo | 9/17 °C | 11/25 °C |
ma | 8/17 °C | 10/26 °C |
di | 9/20 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1220 m | 8/15 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C | 9/20 °C |
| Dal 820 m | 10/23 °C | 8/22 °C | 11/22 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 10/26 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2091 m | Dal 1880 m |
|---|---|---|
wo | 4/9 °C | 5/11 °C |
do | 3/9 °C | 4/11 °C |
vr | 4/10 °C | 5/12 °C |
za | 4/12 °C | 5/14 °C |
zo | 6/13 °C | 7/15 °C |
ma | 7/14 °C | 8/16 °C |
di | 10/15 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2091 m | 4/9 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 1880 m | 5/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
wo | 9/23 °C | 10/24 °C |
do | 7/22 °C | 8/23 °C |
vr | 10/22 °C | 11/23 °C |
za | 8/24 °C | 9/25 °C |
zo | 10/25 °C | 11/26 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 10/28 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1000 m | 9/23 °C | 7/22 °C | 10/22 °C | 8/24 °C | 10/25 °C | 9/26 °C | 10/28 °C |
| Dal 850 m | 10/24 °C | 8/23 °C | 11/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 10/27 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1401 m | Dal 1272 m |
|---|---|---|
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 6/14 °C | 6/14 °C |
vr | 6/15 °C | 6/16 °C |
za | 7/17 °C | 8/17 °C |
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 8/17 °C | 8/17 °C |
di | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1401 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C | 9/20 °C |
| Dal 1272 m | 8/15 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1043 m | Dal 773 m |
|---|---|---|
wo | 9/16 °C | 10/24 °C |
do | 7/15 °C | 8/23 °C |
vr | 7/17 °C | 11/23 °C |
za | 9/18 °C | 9/25 °C |
zo | 10/18 °C | 11/26 °C |
ma | 9/18 °C | 10/27 °C |
di | 10/21 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1043 m | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C | 10/21 °C |
| Dal 773 m | 10/24 °C | 8/23 °C | 11/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 10/27 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
wo | 6/13 °C | 8/15 °C |
do | 5/13 °C | 7/15 °C |
vr | 6/14 °C | 8/16 °C |
za | 6/16 °C | 8/18 °C |
zo | 8/17 °C | 10/19 °C |
ma | 9/18 °C | 11/20 °C |
di | 12/19 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1550 m | 6/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 12/19 °C |
| Dal 1250 m | 8/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 10/19 °C | 11/20 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1994 m | Dal 1646 m |
|---|---|---|
wo | 4/10 °C | 6/12 °C |
do | 3/10 °C | 5/12 °C |
vr | 4/11 °C | 6/13 °C |
za | 4/13 °C | 6/15 °C |
zo | 6/14 °C | 8/16 °C |
ma | 7/15 °C | 9/17 °C |
di | 10/16 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1994 m | 4/10 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C |
| Dal 1646 m | 6/12 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1044 m |
|---|---|---|
wo | 7/13 °C | 8/23 °C |
do | 6/13 °C | 6/22 °C |
vr | 7/14 °C | 9/22 °C |
za | 7/16 °C | 7/24 °C |
zo | 9/17 °C | 9/25 °C |
ma | 8/18 °C | 8/26 °C |
di | 9/19 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1520 m | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Dal 1044 m | 8/23 °C | 6/22 °C | 9/22 °C | 7/24 °C | 9/25 °C | 8/26 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1376 m | Dal 1366 m |
|---|---|---|
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 6/14 °C | 6/14 °C |
vr | 7/15 °C | 7/15 °C |
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 9/18 °C | 9/18 °C |
ma | 10/19 °C | 10/19 °C |
di | 13/20 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1376 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 13/20 °C |
| Dal 1366 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2098 m | Dal 1561 m |
|---|---|---|
wo | 4/9 °C | 6/13 °C |
do | 3/9 °C | 5/13 °C |
vr | 4/10 °C | 6/14 °C |
za | 4/12 °C | 6/16 °C |
zo | 6/13 °C | 8/17 °C |
ma | 7/14 °C | 9/18 °C |
di | 10/15 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2098 m | 4/9 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 1561 m | 6/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 12/19 °C |
1-23 van 23 skigebieden

