Skiweer Kantō
Weersverwachting in Kantō voor 29 Skigebieden - Weer in de bergen in Kantō voor 7 dagen
Weer Kantō
Weer in Kantō voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Kantō voor 29 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kantō
- Kantō – Beperken tot
Prefecturen:
Kantō – Gaan naarBergketen:
1-29 van 29 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1470 m |
|---|---|---|
ma | 3/8 °C | 6/13 °C |
di | 4/8 °C | 7/13 °C |
wo | 3/8 °C | 6/13 °C |
do | 4/7 °C | 7/12 °C |
vr | 5/12 °C | 8/17 °C |
za | 8/14 °C | 11/19 °C |
zo | 8/13 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2090 m | 3/8 °C | 4/8 °C | 3/8 °C | 4/7 °C | 5/12 °C | 8/14 °C | 8/13 °C |
| Dal 1470 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1502 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
ma | 6/12 °C | 8/22 °C |
di | 7/12 °C | 9/21 °C |
wo | 6/12 °C | 9/20 °C |
do | 7/11 °C | 8/21 °C |
vr | 8/16 °C | 10/25 °C |
za | 10/18 °C | 10/26 °C |
zo | 11/17 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1502 m | 6/12 °C | 7/12 °C | 6/12 °C | 7/11 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 11/17 °C |
| Dal 746 m | 8/22 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1695 m | Dal 1006 m |
|---|---|---|
ma | 5/11 °C | 6/22 °C |
di | 6/11 °C | 7/21 °C |
wo | 5/11 °C | 7/20 °C |
do | 6/10 °C | 6/21 °C |
vr | 7/15 °C | 8/25 °C |
za | 8/17 °C | 8/26 °C |
zo | 9/16 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1695 m | 5/11 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 9/16 °C |
| Dal 1006 m | 6/22 °C | 7/21 °C | 7/20 °C | 6/21 °C | 8/25 °C | 8/26 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 8/21 °C |
di | 7/13 °C | 9/20 °C |
wo | 6/13 °C | 9/19 °C |
do | 7/12 °C | 8/20 °C |
vr | 8/17 °C | 10/24 °C |
za | 10/19 °C | 10/25 °C |
zo | 11/18 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1400 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 11/18 °C |
| Dal 830 m | 8/21 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 8/20 °C | 10/24 °C | 10/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1828 m | Dal 1255 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 7/14 °C |
di | 5/10 °C | 8/14 °C |
wo | 4/10 °C | 7/14 °C |
do | 5/9 °C | 8/13 °C |
vr | 6/14 °C | 9/18 °C |
za | 9/16 °C | 12/20 °C |
zo | 9/15 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1828 m | 4/10 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 5/9 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C |
| Dal 1255 m | 7/14 °C | 8/14 °C | 7/14 °C | 8/13 °C | 9/18 °C | 12/20 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1388 m |
|---|---|---|
ma | 3/9 °C | 6/13 °C |
di | 4/9 °C | 7/13 °C |
wo | 3/9 °C | 6/13 °C |
do | 4/8 °C | 7/12 °C |
vr | 5/13 °C | 8/17 °C |
za | 8/15 °C | 11/19 °C |
zo | 8/14 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2000 m | 3/9 °C | 4/9 °C | 3/9 °C | 4/8 °C | 5/13 °C | 8/15 °C | 8/14 °C |
| Dal 1388 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1245 m |
|---|---|---|
ma | 2/7 °C | 5/16 °C |
di | 3/7 °C | 7/16 °C |
wo | 2/7 °C | 8/14 °C |
do | 3/6 °C | 6/14 °C |
vr | 4/11 °C | 6/17 °C |
za | 7/13 °C | 8/18 °C |
zo | 7/12 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1600 m | 2/7 °C | 3/7 °C | 2/7 °C | 3/6 °C | 4/11 °C | 7/13 °C | 7/12 °C |
| Dal 1245 m | 5/16 °C | 7/16 °C | 8/14 °C | 6/14 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1614 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
ma | 5/12 °C | 7/14 °C |
di | 6/12 °C | 8/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 6/11 °C | 8/13 °C |
vr | 7/16 °C | 9/18 °C |
za | 10/18 °C | 12/20 °C |
zo | 10/17 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1614 m | 5/12 °C | 6/12 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C |
| Dal 1142 m | 7/14 °C | 8/14 °C | 7/14 °C | 8/13 °C | 9/18 °C | 12/20 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1248 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
ma | 6/20 °C | 8/22 °C |
di | 7/19 °C | 9/21 °C |
wo | 7/18 °C | 9/20 °C |
do | 6/19 °C | 8/21 °C |
vr | 8/23 °C | 10/25 °C |
za | 8/24 °C | 10/26 °C |
zo | 9/25 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1248 m | 6/20 °C | 7/19 °C | 7/18 °C | 6/19 °C | 8/23 °C | 8/24 °C | 9/25 °C |
| Dal 850 m | 8/22 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1410 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 6/23 °C |
di | 7/13 °C | 8/22 °C |
wo | 6/13 °C | 8/19 °C |
do | 6/12 °C | 6/20 °C |
vr | 7/17 °C | 7/23 °C |
za | 6/19 °C | 6/25 °C |
zo | 9/18 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1410 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 7/17 °C | 6/19 °C | 9/18 °C |
| Dal 950 m | 6/23 °C | 8/22 °C | 8/19 °C | 6/20 °C | 7/23 °C | 6/25 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1478 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/13 °C | 8/14 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 7/12 °C | 8/13 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
za | 11/19 °C | 12/20 °C |
zo | 11/18 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1478 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C |
| Dal 1250 m | 7/14 °C | 8/14 °C | 7/14 °C | 8/13 °C | 9/18 °C | 12/20 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 7/20 °C |
di | 5/10 °C | 8/19 °C |
wo | 4/10 °C | 8/18 °C |
do | 5/9 °C | 7/19 °C |
vr | 6/14 °C | 9/23 °C |
za | 9/16 °C | 9/24 °C |
zo | 9/15 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1870 m | 4/10 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 5/9 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C |
| Dal 1290 m | 7/20 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 7/19 °C | 9/23 °C | 9/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1408 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 6/22 °C |
di | 7/13 °C | 7/21 °C |
wo | 6/13 °C | 7/20 °C |
do | 6/12 °C | 6/21 °C |
vr | 8/17 °C | 8/25 °C |
za | 8/19 °C | 8/26 °C |
zo | 9/18 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1408 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/18 °C |
| Dal 1090 m | 6/22 °C | 7/21 °C | 7/20 °C | 6/21 °C | 8/25 °C | 8/26 °C | 9/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1244 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 8/22 °C |
di | 7/13 °C | 9/21 °C |
wo | 6/13 °C | 9/20 °C |
do | 7/12 °C | 8/21 °C |
vr | 8/17 °C | 10/25 °C |
za | 10/19 °C | 10/26 °C |
zo | 11/18 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1244 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 11/18 °C |
| Dal 950 m | 8/22 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
ma | 7/21 °C | 9/23 °C |
di | 8/20 °C | 10/22 °C |
wo | 8/19 °C | 10/21 °C |
do | 7/20 °C | 9/22 °C |
vr | 9/24 °C | 11/26 °C |
za | 9/25 °C | 11/27 °C |
zo | 10/26 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1080 m | 7/21 °C | 8/20 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 9/24 °C | 9/25 °C | 10/26 °C |
| Dal 550 m | 9/23 °C | 10/22 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 11/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1672 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 6/14 °C |
di | 5/10 °C | 7/14 °C |
wo | 4/10 °C | 6/14 °C |
do | 5/9 °C | 7/13 °C |
vr | 6/14 °C | 8/18 °C |
za | 9/16 °C | 11/20 °C |
zo | 9/15 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1672 m | 4/10 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 5/9 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C |
| Dal 1350 m | 6/14 °C | 7/14 °C | 6/14 °C | 7/13 °C | 8/18 °C | 11/20 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2091 m | Dal 1880 m |
|---|---|---|
ma | 3/8 °C | 4/10 °C |
di | 4/8 °C | 5/10 °C |
wo | 3/8 °C | 4/10 °C |
do | 4/7 °C | 5/9 °C |
vr | 5/12 °C | 6/14 °C |
za | 8/14 °C | 9/16 °C |
zo | 8/13 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2091 m | 3/8 °C | 4/8 °C | 3/8 °C | 4/7 °C | 5/12 °C | 8/14 °C | 8/13 °C |
| Dal 1880 m | 4/10 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 5/9 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
ma | 5/16 °C | 8/21 °C |
di | 7/16 °C | 9/20 °C |
wo | 8/14 °C | 9/19 °C |
do | 6/14 °C | 8/20 °C |
vr | 6/17 °C | 10/24 °C |
za | 8/18 °C | 10/25 °C |
zo | 9/20 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1220 m | 5/16 °C | 7/16 °C | 8/14 °C | 6/14 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 820 m | 8/21 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 8/20 °C | 10/24 °C | 10/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
ma | 7/21 °C | 8/22 °C |
di | 8/20 °C | 9/21 °C |
wo | 8/19 °C | 9/20 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 9/25 °C | 10/26 °C |
zo | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1000 m | 7/21 °C | 8/20 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 9/24 °C | 9/25 °C | 10/26 °C |
| Dal 850 m | 8/22 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1401 m | Dal 1272 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 5/16 °C |
di | 7/13 °C | 7/16 °C |
wo | 6/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/12 °C | 6/14 °C |
vr | 6/17 °C | 6/17 °C |
za | 8/18 °C | 8/18 °C |
zo | 9/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1401 m | 5/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Dal 1272 m | 5/16 °C | 7/16 °C | 8/14 °C | 6/14 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1043 m | Dal 773 m |
|---|---|---|
ma | 6/17 °C | 8/22 °C |
di | 8/17 °C | 9/21 °C |
wo | 9/15 °C | 9/20 °C |
do | 7/15 °C | 8/21 °C |
vr | 7/18 °C | 10/25 °C |
za | 9/19 °C | 10/26 °C |
zo | 10/21 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1043 m | 6/17 °C | 8/17 °C | 9/15 °C | 7/15 °C | 7/18 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 773 m | 8/22 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
ma | 5/12 °C | 7/14 °C |
di | 6/12 °C | 8/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 6/11 °C | 8/13 °C |
vr | 7/16 °C | 9/18 °C |
za | 10/18 °C | 12/20 °C |
zo | 10/17 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1550 m | 5/12 °C | 6/12 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C |
| Dal 1250 m | 7/14 °C | 8/14 °C | 7/14 °C | 8/13 °C | 9/18 °C | 12/20 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1994 m | Dal 1646 m |
|---|---|---|
ma | 3/9 °C | 5/11 °C |
di | 4/9 °C | 6/11 °C |
wo | 3/9 °C | 5/11 °C |
do | 4/8 °C | 6/10 °C |
vr | 5/13 °C | 7/15 °C |
za | 8/15 °C | 10/17 °C |
zo | 8/14 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1994 m | 3/9 °C | 4/9 °C | 3/9 °C | 4/8 °C | 5/13 °C | 8/15 °C | 8/14 °C |
| Dal 1646 m | 5/11 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1044 m |
|---|---|---|
ma | 6/12 °C | 6/21 °C |
di | 7/12 °C | 7/20 °C |
wo | 6/12 °C | 7/19 °C |
do | 6/11 °C | 6/20 °C |
vr | 8/16 °C | 8/24 °C |
za | 8/18 °C | 8/25 °C |
zo | 9/17 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1520 m | 6/12 °C | 7/12 °C | 6/12 °C | 6/11 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 1044 m | 6/21 °C | 7/20 °C | 7/19 °C | 6/20 °C | 8/24 °C | 8/25 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1376 m | Dal 1366 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 6/13 °C |
di | 7/13 °C | 7/13 °C |
wo | 6/13 °C | 6/13 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
za | 11/19 °C | 11/19 °C |
zo | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1376 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C |
| Dal 1366 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 8/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 144 m | Dal 112 m |
|---|---|---|
ma | 14/24 °C | 15/24 °C |
di | 14/24 °C | 15/24 °C |
wo | 15/25 °C | 16/25 °C |
do | 16/24 °C | 17/24 °C |
vr | 13/26 °C | 14/26 °C |
za | 15/27 °C | 16/27 °C |
zo | 15/28 °C | 16/28 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 144 m | 14/24 °C | 14/24 °C | 15/25 °C | 16/24 °C | 13/26 °C | 15/27 °C | 15/28 °C |
| Dal 112 m | 15/24 °C | 15/24 °C | 16/25 °C | 17/24 °C | 14/26 °C | 16/27 °C | 16/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1240 m |
|---|---|---|
ma | 6/14 °C | 6/21 °C |
di | 7/14 °C | 8/20 °C |
wo | 6/14 °C | 8/17 °C |
do | 6/13 °C | 6/18 °C |
vr | 7/18 °C | 7/21 °C |
za | 6/20 °C | 6/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1350 m | 6/14 °C | 7/14 °C | 6/14 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 6/20 °C | 9/19 °C |
| Dal 1240 m | 6/21 °C | 8/20 °C | 8/17 °C | 6/18 °C | 7/21 °C | 6/23 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2098 m | Dal 1561 m |
|---|---|---|
ma | 3/8 °C | 5/12 °C |
di | 4/8 °C | 6/12 °C |
wo | 3/8 °C | 5/12 °C |
do | 4/7 °C | 6/11 °C |
vr | 5/12 °C | 7/16 °C |
za | 8/14 °C | 10/18 °C |
zo | 8/13 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2098 m | 3/8 °C | 4/8 °C | 3/8 °C | 4/7 °C | 5/12 °C | 8/14 °C | 8/13 °C |
| Dal 1561 m | 5/12 °C | 6/12 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 35 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
ma | 15/25 °C | 15/25 °C |
di | 15/25 °C | 15/25 °C |
wo | 16/26 °C | 16/26 °C |
do | 17/25 °C | 17/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 16/28 °C | 16/28 °C |
zo | 16/29 °C | 16/29 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 35 m | 15/25 °C | 15/25 °C | 16/26 °C | 17/25 °C | 14/27 °C | 16/28 °C | 16/29 °C |
| Dal 25 m | 15/25 °C | 15/25 °C | 16/26 °C | 17/25 °C | 14/27 °C | 16/28 °C | 16/29 °C |
1-29 van 29 skigebieden


